Yüzbaşı
27 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 90 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba,

Su an mevcutta Steelseries Arctis 7 kullanıyorum wireless olarak ancak artık oyunlar için kulakiçi kulaklığa geçmeyi düşünüyorum.

Aklımda şu anlık KZ ZS10 Pro modeli var. Yorumlar gayet güzel duruyor. Müzik, film için değil tamamen oyun için lazım kulaklık. bütçe olarak da maksimum 350 TL bandındayım. Önerilerinizi alabilirim ya da KZ ZS10 Pro iyi olur diyorsanız ona yönelebilirim. Kullananların yorumunu bekliyorum veya baska hangi markayı kullanabilirim önerilere açığım :)
Selamlar, Cooler Master MasterPulse Bass-FX 2.0 kulaklık aldım bugün. Kulaklığın ses kalitesi mükemmel ama mikrofondan verim alamıyorum.
Y Splitter dediğimiz kulaklık ve mikrofonu kullanma aparatı ile bilgisayara bağlamak zorundayım zaten ama bununla bağlayınca mikrofon çok boğuk ve anlaşılmaz.
2-3 bilgisayar üzerinde denedim ve sonuç hep aynı.

Sonra Y siplitteri çıkarıp telefona taktım kulaklığı ve ses sorunu yok, arkadaşımı aradım birkaç uygulama ve hattım üzerinden hiçbir sorun olmadığını belirtti.
Şöyle bir şey var bir de. Y Siplitter da sorun var desem bir iki tane arkadaşta vardı onlarla da denedim ses yine boğuk. Realtek sürücü ya da bir ayar mı gerekiyor buna?
Bağırarak konuşunda normal anlaşılıyor ses kayıtlarında bilgisayardayken. Ama telefondayken kısık sesle konuşsam da net algılıyor mesela.

Masterpulse app kurdum PC'ye yalnız o da PRO versiyon için sanırım tanımıyor 3.5 jaklardan kulaklığı.

Var mı önerileriniz?
AMD tabanlı bir sistem kullanıyorum ve birkaç gündür sanki bir şeyler eksikmiş hissine kapılmaya başladım. Kullandığım parçaları maddeler halinde sıralayacağım. Şunu yükselt diyeceğiniz şeyler var ise sizden öneriler bekliyorum. Genellikle FPS, RPG ya da en olmadık MMORPG oyunları sıklıkla oynuyorum. Muhtemelen RAM konusunda eksiğim var ama sizlerden de önerilere açığım.

Anakart: Gigabyte GA-990XA-UD3
Ekran Kartı: MSI R9 280 3Gb 384 Bit
RAM: Kingston HyperX 6GB(3x2GB) DDR3 1600MHz CL9 RAM
İşlemci: AMD FX(tm)-8320 3.5 GHz
PSU: Aerocool KCAS 600W 80+ Bronze
Merhabalar, telefonumda bir haftadır wifi sorunu var. Bir haftaya kadar bir sıkıntısı yoktu. Gayet hizliydi. Ama su an sayfalar yavas aciliyor, google playden oyun indiremiyor 1mbs bile alamiyor telefon. Zirp pit uygulamada yuklemem zaten toplasan 5 oyun vardir. Bunun nedeni ne olabilir? Ayrica sadece evdeki agimda degil, hangi wifi olursa olsun yavas. Mobil veriyi acinca ucuyor asla dusmuyor hiz, ama wifi de sorun var
Arkadaşlar şimdi dün bana gölge hançerler düştü. Biliyorsunuz en düşük 530-560 liradan gidiyor vergisiz 480 lira kalıyor bize. Neyse konu bu değil.
Şimdi biz TL ye geçtik ama biz TL den satış yaparken yabancılar bizim itemi göremiyorlar sanırım. Mesela bıçağı giriş yapmadan aratınca usd euro olarak tonla ilanı çıkıyor ama giriş yapınca TL dönüştüğü için sadece Türklerin ilanı kalıyor.
Biz bu itemi nasıl satacağız, Türklerde piyasa dönmüyor resmen.

Yabancı listeleme örn:http://steamcommunity.com/market/listings/730/%E2%98%85%20Shadow%20Daggers%20%7C%20Slaughter%20%28Minimal%20Wear%29
arkadaşlar görevi 10. deneyişim ama her seferinde aynı buga giriyor. Atacağım SS den anlayacaksınız zaten sorunu.
Normalde telefonu çıkarıp aramamız gerekirken daha tv yi açar açmaz ekran buga giriyor ve hiçbirşey işlemiyor oyuna. ne yaptıysam devam ettiremiyorum, replay mission bile işlemiyor.
Yardım edin ne olur.

merhaba arkadaşlar.

az önce işlemci ve ekran kartım geldi.

durum şu

aerocool kcas 600w 80+ psu
fx 8320 işlemci
msi r9 280 ekran kartı
6 gb kingston hyperx ram
zalman z3 plus kasa var
gigabyte 990xa ud3 de ana kartım var.

az önce oyun denemesı yapıyordum far cry 4 ve unty de bılgısayar otomatık kapatıyor kendını.
cod aw de full ayarlarda sorun yok. diğer oyunlarda da az çok. ama kasa çok ısınıyor. işlemci de çok kötü ısınmış. kapanıp duruyor kendılıgınden. sorun ne arkadaşlar?
Arkadaşlar illallah ettim artık bu darboğazıydı şu bu parçasıydı inanın illallah ettim. Bana şimdi şu parçalarla kafam rahat eder mi ne olur onu söyleyin.

Anakart: GA-990XA-UD3 (Kart var şu an kullandığım kasada)
Ekran Kartı: MSİ r9 280 3Gb 384 Bit (Alınacak)
İşlemci: AMD Fx 6300 (Alınacak)
Kasa: CORSAIR CARBIDE SERİSİ CHAMP/SPEC-02 80PLUS 650W (Alınacak)
Ram: Kingston HyperX 6 Gb (Şu anki kasada var)

Sadece şu alınacaklara bakarak bir şey söyleyin bana ama ne olur bilen bir kişi yorumlasın.
Sağ olun şimdiden.
dostlar merhabalar. sizlere son ve kesin sorumu sormak istiyorum çünkü artık dananın kuyruğu kopmak üzere. Bütçemi bugün inşallah tamamlayıp kesin kararımı uygulamam lazım şimdi sorum şu

r9 280 dual-x mi alayım yoksa bu forumda 2. el toxic var 625 lira onu mu alayım.
güç tasarruf ya da cw yoktur herhalde. ne yapayım arkadaşlar. oc yapınca toxic le fakrı kalıyor mu 280 in?

750w psu takacağım nasip ıolursa kasaya. bana çıkar yol bulun.

Ve ikinci el alır mısınız yoksa 534 liraya vatandan sıfır 280 mi alırsınız?
Hayirli sabahlar oncelikle,
Yeni bir kart alma arefesindeyim ve kafa patlatmaktan yoruldum bu konuya.

Simdi bi kosede sapphire (dogru yazdim insallah) r9 280 dualx var ve vatanda 580 lira civarinda. Fabrikadan OC li kart 3 gb 384 bit.

Diger kosede 2 gb 256 bitlik gtx 770 oc var.

Simdi dostlar bu ram konusu sacmalik gelirdi bize ama artik oyunlar minimum degerler istemeye basladilar.

Ben butce olarak 600 de kaldim o yuzden sapphire daha uygun guzel geliyor. Gb ve bit konusunda da. Tek sorunu programla oc yapip oyle kullaniyoruz. Dusuncem biraz uzun vadeli olur r9 280 diye.

Ne yapayim ben dostlar?

İslemcim fx 4100
Anakart gigabyte 990x ud3
Kingston 6 gb hyperx ram var
Psu ise 650 w

Ve su an kullandigim kart asus radeon hd 6870 bunu kolay satabilir miyim?
Hakkında
Forum İmzası:
Farzet Ki Bu Aşkı Yaşamadık Hiç
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
AMD
Steam
judqelion
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 19 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 713
İkinci El Bölümü Mesajları: 93
Konularının görüntülenme sayısı: 10.872 (Bu ay: 300)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 121 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.