Yüzbaşı
17 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 133 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Adam daha kapalı Marş meselesinden bi haber. CHP’nin durumu vahim Allah korusun birde ülkenin başına geçerse durumumuz dahada vahim.

Son olarak da gazetecinin yönlendirmesiyle cevap veriyor orası tam can alıcı yer. Sırf muhalefet olmak için şöyle söylüyor: ‘ Sahili niye açıyorlar tamamını açsınlar’ diye cümle kuruyor. Yüz ifadesi bile ben bunu niye söyledim der gibi . Lafa bak kahvehane ağzı bile bundan daha makul eleştirir. Yazık.

malum zihniyetten örnekler
Daha önce, "Bizim için YPG/PKK terör örgütü değildir" diyen Kemal Kılıçdaroğlu şimdi de PKK’lı teröristlere kol kanat gerdi. Habertürk TV'de konuşan Kılçdaroğlu, beka sorusuna skandal bir cevap verdi "YPG-PKK bize mi saldıracak?" diye sordu.

Bu sözleri söyleyen ve daha önce HDP ile miting yapıp bayrağımızın açtırmayan bu hainler bu millete ihanet etmiştir.
28 şubat ile başlayan 2002 ler ile e muhtıralar ile 15 temmuz - Fırat kalkanı ve bu son olan Amerika ile soğuk savaşımız. Daha ilk çeyrek yıl dolmadan.

Demedi demeyin.
270 tl bu sabah satışta

Galatasaray 3-1 maçı alıyordu.

Bu bir işaret çok tehlikeli bir işaret 😀
Neden böyle dedim diye sorarsanız clinton bütün ünlü kendini kültürlü gösteren kesimden oy aldı trump ise iç taraflardan yoğunlukla halktan. Onun için trump sevdalıları hayırlı olsun
Bu arkadaş daire tuttu sonra mal sahibi vazgeçti kaporasını gönderecektik sonra gönderme başka daire bul dedi bulduk tamam felan tutucam bir gün sonra ben vazgeçtim dedi. Bende para yalan olur dedim tehtidler başladı.
Dün aracıma yakıt almak için bir akaryakıt istasyonuna gittim.

Fiyatı görünce şok oldum 4.08 tl şaka gibi. Nefret ettirmeye başladılar iyice
Emlakçıyım iki faslı kız öğrenciye daire buldum tabi kızı görünce aklım gitti muazzam bir güzellik ana türkçe bilmiyor. Bi kaç gündür buluşuyoruz yanındaki kızda geliyor o tercuman gibi ama sevgili olma yolundayız. Huylarını bilmiyorum türk kezbansukardan bıktım bu çok şirin masum duruyor. Gelenekler uyarmı sevgili olabilirmiyim bilmiyorum
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Peugeot
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
Xbox
Dünyadan Futbol
GALATASARAY
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 6 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.032
İkinci El Bölümü Mesajları: 14
Konularının görüntülenme sayısı: 136.639 (Bu ay: 773)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.629 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.