B

Binbaşı
14 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 102 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Artık fiyatları geçtim yani içimde kabullenemesemde serbest piyasada cart curt bir şeyler diyorlar amenna ama asıl sorun o kadar parayı veriyorsun ve kazıklanıyorsun. Ekspertize götürüyorsun hatasız 1-2 ufak boyalı araç gözüküyor ve sana belgelerini falan gönül rahatlığıyla veriyor, arabayı alıp başka yere sokuyorsun araba resmen pert. Şimdi benim anlamadığım devlet bu duruma neden müdahale etmiyor ? Adamlar resmen göz göre göre kayıtlı bir şekilde adam dolandırıyorlar. Tamam fiyatlara müdahale edemiyor devlet onu anladıkta, alenen kayıtlı evraklı dolandırıcılık yapan mekanlara mühür de mi vuramıyor ?
Şimdi değinmek istediğim konu 24 Haziran da seçim var ve çoğu üniversite öğrencisi memleketine gidiyor. Mesela ben İstanbuldayım ve şimdi memleketime gideceğim, nüfusa gittiğimde 18 yaşından büyük olduğun için ikametini memlekete aldırmak için orada olman gerekiyor diyor. Bu durum çevremde ki arkadaşlarıma sorduğumda genelinde böyle en az yüzde 70-80 öğrenci memleketine gidiyor ve yakın değilse eğer oy kullanmaları çok zor. Yol + diğer masrafları ekleyince en az 500-600 lira masrafı var. Bu durum katılımları düşürebilir bayağı düşürebilir hatta. Bence büyük bir sorun olacak bu durum siz ne düşünüyorsunuz ?
Sorun Fatih Terim,Yıldırım Demirören, Lucescu vs vs değil. Bunlar gider yenisi gelir. İsimler değişir ama kafa hep aynı yabancı sınırı inse de çıksa da bir halt olmaz. Çünkü ülke de hiç bir şeyde olmadığı gibi burada da üretim yok altyapı yok. Neredeyse 0a yakın bir üretimle yaşayan ülkeden futbol da üretim başarı beklemek saçmalık. Yani o gitsin bu gelsin diye tartışmak boşunadır bana göre.
Dizüstü bilgisayarımda 10 - 15 dakika da bir internet bağlantısı kopuyor tekrar bağlan diyorum 15 saniye içinde geri geliyor ama bu sadece bilgisayarda oluyor telefonumda hiçbir kopma olmadan açık kalıyor bunun nedeni ne olabilir ?

Bu da oldu İşin güzel yanı diğer yayıncılar gibi smurf hesaplarda trollemiyor adam bildiğin Kore Challenger elo
Isimler gelip geçici bu takım geçen sene Ardali haliyle Izlanda dan 3 yiyip döndü. 2002 den beri katıldığımız turnuva sayısı 2 ikisine de FT ile katilmisiz ama önemli olan bu da değil. Son milli maçta ki kadroya bakıyorum ilk 11 de ki 6 oyuncu (Ömer Kaan Caner Emre Yasin Hakan) Türkiye de yetişmemiş. Mesele aslında bu keşke fatih terim gitse yarın başkası gelip harikalar yaratsa ama olmaz kalite bu malzeme bu. 2002 de dünya 3.sü olunca herkes euro 2004 favorisi havasindayken Almanya çıkıp 2. Olduk ama dünyanın en iyi ikinci takımı değiliz diyerek büyük revizyonlar yaptı . 80 milyonluk Türkiye den çıkan tek adam tartışmalı Arda 2. Almanyada ki 2 milyon Türkten çıkan adamlar Mesut Ilkay Hakan vs vs. Mesele fatih terim Şenol Güneş falan değil mesele zihniyet yarın Şenol Güneş gelsin 2 maç kaybetsin belki daha beter tepki görecek.
Bu nasıl bir şey şuan da TRT de euro 2016 finali şifreli bu konu hakkında ne düşünüyorsunuz çok saçma değil mi ?
Az önce durduk yere bir numaradan whatsapp kodu geldi üzerine florida yazan bir numara 6 kere aradı ne olduğunu bilmeden açmak istemedim başına böyle bir olay gelen var mı ? Ne olabilir ki
Bazı üniversiteler TM 3 bazıları YGS 5 den alıyor ikiside 4 yıllık sanırım peki bunların arasında ne fark var bilenler aydınlatabilir mi ?
Mahkeme kararına rağmen maden çıkarılmaya çalışılıyor. Artvini yok etmek pahasına her şeyi yapıyorlar. 3 yıldır bu sorun var halk elinden geldiğince karşı koymaya çalışıyor. Suan insanlar nöbet tutuyor ormanda zarar görmesin diye.
Artvin CHP Milletvelinin bugün yaptığı konuşma :
https://www.facebook.com/ugurbayraktutan2/videos/844967418919742/?permPage=1

Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Civic
Operatör
Turkcell
ISS
TTneT
Oyun Platformu
Ps 3
Oyun Platformu
PC
Takım
Galatasaray
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 10.497
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 350.972 (Bu ay: 2.790)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.823 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Spor
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.