J

Teğmen
10 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba;

Evde bulunan Türk Telekom modemi bulunduğu için yeni modem olmak zorundayım alt yapı 16 mbit ADSL evde aktif olarak 2 telefon 2 table android box ve bir adet pc aktif şekilde kullanılıyor hepsi aynı anda olmasa bile android box pc ve telefon wifileri genelde açık buna göre bir modem önerebilir misiniz?
Merhaba,

Bulunduğumuz konum 16mbit ADSL destekliyor modem eski olduğundan dolayı 6 - 9 mbit download alabiliyoruz, yeni bir modem alarak hızı arttırmak istiyorum önerebileceğiniz modem nedir?

Limit: 500 TL

Yardımlarınız için teşekkür ederim.
Merhaba,

Firmamızda yaptığımız ürünlerin videolarını gimbal yardımı ile çekmek istiyoruz seçtiğimiz gimbal zhiyun crane 2 ancak fotoğraf makinesinde karar kılamadık aynasız 4k m50 mi ? yoksa 1080p canon 80d mi?

Ağırlıklı olarak video için kullanacağınız ancak fotoğraf çekimlerininde de bizi üzmesin istiyoruz. Cevaplar için şimdiden teşkkür ederim.
Merhaba arkadaşlar,

Mevcut canon bodyim ve lenslerim var ikinci makina ihtiyacım olduğu için bu iki ürün arasında gelip gidiyorum. 2. makina video ağırlıklı kullanılacak. Aynasızları tavsiye edenler için şimdiden teşekkür ederim ama ne yazık ki elimde bulunan lensleri kullanmak istiyorum yoksa tercih omd m10 mark 3 olurdu.
Merhaba arkadaşlar;

küçük ekranlı bir laptop aramaktayım aklımda thinkpad var ama kararsızım ufaktan photoshop kullanabileceğim fotoğraflarda renkleri iyi şekilde gösterecek bir ekranı olması lazım 2. el olarak 3500 TL bütçe belirledim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar aranıza yeni katıldım, daha önceden canon 70d kullanıcıydım ama daha makineyi öğrenemeden satmak zorunda kaldım ve şimdi tekrardan bi dslr alma noktasındayım alt belirttiğim ürünler isteklerimi karşılar mı bu konuda yardımcı olursanız sevinirim.

Ürünler;

- Nikon d300

- Nikon 35-70

- Helios 81H 50mm MC f2/50

- Nikon AF-S DX 18-55mm f3.5-5.6

- Vivitar 19-35 Geniş acı FF

- SİGMA 70-300 MM LENS

- Yongnuo YN565EX Flash

- Nikon D5100 Body

Bu ürünlerin yanında çantalar aksesuarlar tripod derken 3750 TL yapıyor 2. elleri

2 body isteğim d5100 anlık ve video çekimlerinde kullanmak, d300 ise potre, doğa, lensler imkan veriyorsa biraz da yıldızlar.

bu ürünler istekleri karşılıyor mu ve bu paraları hak ediyor mu sizce ?

Değerli cevaplarınız için şimdiden teşekkür ederim.
Merhaba Arkadaşlar kullanmakta olduğum masaüstü bilgisayarımı satmak istiyorum ürün özellikleri aşağıdadır.

Casper E70H Excalibur

İşlemci: Intel Core i7-7700 3.60 GHz
Anakart Model: h110m4 c2h 001
Ram: DDR4 1200 Mhz 8 GB x 2
Ekran Kartı: NVDIA GeFORCE GTX 1050 Ti
Monitör: Dell SE2717H 27 '' IPS
HDD: 1 TB
SSD: Samsung 860 EVO 240 gb

GARANTİ: Tahmini Min. 15 Ay

Ekstralara Gelecek olursak

Direksyon Seti: Logitech G29 + Vites Tahmini 22 Ay min. garanti
Kulaklık: Gamepower Tinker Siyah 7.1 Oyuncu Kulaklık 19 Ay garanti
Hoparlör: Hiper MS-20S 1+1 Multimedya USB Siyah Speaker 19 Ay Garanti
Joystick: Logitech joystick f310 18 - 19 Ay garanti

bu ürünlerin ikinci el piyasası nedir arkadaşlar kaç TL'ye satmalıyım ?
Merhaba Arkadaşlar,

Daha geniş bir araç ihtiyacım olduğu için elimde ki opel corsayı değiştirmek istiyorum tercihlerimde SUV olarak şekillendi ama hangi SUV tercih etmeliyim o konuda kararsızım.

Listemde olan araçlar

* FORD KUGA 1.5 EcoBoost Titanium Full+Full 2015 Model 63000 km
* 2017 QASHQAİ 1.2 DIG-T Sky Pack Full+Full 2017 Model 12000 km Makyajsız Kasa
* Hyundai Tucson 1.6 GDI Full + Full 2015 Model 68000km
* VW TİGUAN 1.4 TSi Sport&Style Full + Full 2015 Model 36000km
* Kia Sportage 1.6 GDI Concept Plus Full + Full 2016 56000 km

Araçların hepsi benzinli ve otomatik vitestir, sizce bunların arasından en iyi tercih hangisi olur ?

Araçların hepsi 110.000 - 115.000 TL bandındadır.
Merhaba arkadaşlar 2010 senesinde mezun oldum is yeri açma ustalık belgesini o zamanlar alma gereği duymamıştım ama şimdi lazım oldu acaba ben bu belgeleri alabilirmiyim yoksa zaman aşımından dolayı yanmismidir bu belgeler?
merhaba arkadaşlar fazla bir bigim yok
buzdolabı camasırmakinesi bulasıkmakinesi alacagım bütce 7bin tl ilginiz için teşekkürederim
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 9 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 238
İkinci El Bölümü Mesajları: 95
Konularının görüntülenme sayısı: 20.466 (Bu ay: 156)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.