E

Yüzbaşı
08 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 17 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba ,

Mersinde Ford Focus aracımı götürebileceğim özel ve güvenilir bir servis bilen , tavsiyesi olan varsa yardımcı olmasını rica ederim.
2.el araba bulma maceram devam ediyor.C4 ile başladım Peugeot 308 ile devam ettim ama 40000 bandında temiz araç bulamıyorum.

Malum sitede FORD lara bakarken Collection donanımda hatcback TDCI Focus lara denk geldim.Donanımı bana yetiyor.Ancak 70 -80 bin km bandında araçlar için fiyatlar 42,5 dan başlayıp 47 lere kadar çıkıyor.Pazarlık ederek temiz bi tane bulursam almayı düşünüyorum.Sizce fiyatlar kaç bandında olmalı bu model için?
Alırken nelere dikkat edilmeli?

Dizel Ford Focus şirket aracı olarak kullandım.Motorunu beğeniyorum.Çekişi güzel.Hatcback istememin sebebi 3 kişilik bir aile olduğumuz için bize yetmesi.Birde sedana göre daha albenili geliyor.

Aslında gönlüm C-MAX almak istiyor ama bütçemi çok aşıyor.Onu da daha sonra almaya çalışacağım artık.Bu aracı alıp en az 3 sene binmek istiyorum.
Merhaba ,

Citröen C4 ile başlayan dizel araba arayışım Ford C-Max e doğru geldi.Bu arada 2 . el araba almak hakikaten zor iş.

Bu araçlara baktığımda Titanyum X donanımı hariç almayı düşünmüyorum.En az 5 sene binerim.Fiyat aralığı 60000- 65000 arası malum sitede.

Bu fiyatlar ederimidir yoksa fazlamı yazılmış.

Bu aracı seçmemde en önemli kriter ailemin genişlemesi ve senede 2 3 defa tatile çıkmak istemem.

Aracı dizel alacağım.Belirtilen araçların km si 30000- ile 60000 arası değişiyor.

Kronik sorun çıkacağını zannetmem motoru bilinen sağlam bir motor.

Donanımıda çok iyi.

Yorumlarınızı bekliyorum.

Teşekkürler...
Merhaba ,

2. el dizel araba arayışımda otomatik olması nedeni ile Citroen C4 ile ilgilenmeye başladım.Bulduğum araçların km si 60000 ve 80000 arası.Donanım olarak hoşuma gitti.Ancak şanzıman ve yürürü hakkında hiç bilgim yok.İlk fırsatta test edeceğim.Bu araçtan kullanan arkadaşlar deneyimlerini paylaşabilirmi.Fiyat bandı 45-55 arası bu fiyat uygunmu?

3 yaşında dizel bir araç için 80000 km fazlamıdır.

Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler.
Merhaba ,

Bugün Mersinde 33 plakalı siyah X4 gördüm.Arkadan görmesem X5 ile aynı diyecektim.Bu araçlar satışa çıktımı ?
Merhaba ,

Bu araçların malum sitede fiyatları birbirine yakın.Cayenne de kasa daha büyük donanım daha fazla değilmi? Macan acaba pazara yeni girdi diyemi bu fiyattan veriyorlar.
Macan 148k euro Cayenne 156k euro
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-porsche-speed-den-2014-porcshe-cayenne-platinium-edition-siyah-tam-otv-161972137/detay
http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-arazi-suv-pick-up-porsche-q-motors-2014-porsche-macan-s-diesel-panaromik-165934973/detay
Merhaba ,

Mutfağıma televizyon koymayı düşünüyorum.Ancak Uydu kablosu için giriş yok.İnternetten sadece IP TV izleyebileceğim bir alıcı varmı?Yerel kanalları izlesem yeter bana kablo çektirmekle uğraşmak istemiyorum çünkü.Fiyatı uygun seçenekleri gösterebilirmisiniz.

Teşekkürler.
Merhaba Arkadaşlar ,

Bu zamlardan sonra Ocak ayından beri araç alan varmı? Aldıysanız neden ? çokmu ihtiyaç vardı? İkinci elde bulamadınızmı

Bu fiyata 0 araç alana hangi gözle bakarsınız? Toplam satışlar düşmüşmü?
Merhaba ,

Piyasada yeni vergi oranları nedeni ile beklenti 500000 ile 600000 arası araç satışı olacağı yönünde.
Aylık en fazla satan model 1500 ü geçmediğini düşünürsek bence binek araç satışı 200000 i geçmez.
2.el satışları artacağını zaten biliyoruz.Bu durumda eldeki araçları satmak isteyenler için iyi fırsat olacak.Dolayısı ile mevcut 2.el piyasasının modeline göre 3 5 bin arası artacağını söyleyebiliriz.

Bu sene sonunda 2.el araç almayı planlayan biri olarak bence sene sonunda 0 araç fiyatlarında ciddi indirimler olacaktır.

Sizlerden de yorumlarınızı almak isterim.
Merhaba ,

Türkiyede satılan S4 lerde NFC desteği yokmu? Bilgilendirirseniz sevinirimç
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 374
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 34.224 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 19 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.