Teğmen
08 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 66 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Neden bu forumda herkes spora laf atıyor? Sağlıklı olmak, kaslı olmak falan kötü şeyler mi? Döt göbek olanlar fabrika ayarı olarak sporu kötülemek zorunda değil..

sevgili arkadaşlar, 1v1 de ölümcül dövüşe çıkarıldığında ülkeye fayda olarak hayvancılık mı kafa keser? Tarım mı ipe dizer?

Merhaba arkadaşlar, bugün bitcoin patlasa ilk tepkiniz ne olurdu? Mining için Aldığınız ekran kartlarından kule mi yapardınız? Evi arabayı satıp aldığınız bitcoinlere bakıp güneşin batışını mı seyredersiniz? Yada keyif çayı mı içersiniz?

Merhaba saygıdeğer arkadaşlar baştan yazılım öğrenip Erzurum isimli oyunun benzerini yapmak istesek kaç hafta sürer? Ciddili soruyorum. İşi bilenlerden cevap bekliyorum. Söz gelimi yaptım diyelim, steam e eklemek nasıl oluyor?

konu dışı!!! Cevapları bekliyorum. 3. Seçenek uydurmayın  

Merhaba arkadaşlar. Eskiden pcde çok vakit geçirirdim. Sonra baktım olmuycak pc yi topladım 4/5 yıl toplam girme sürem 1 haftadır. Onlarda sadece pcden yapabilrceğim şeylerden dolayı. Şuan hayatımın sonuna kadar boş zamanlarımda oynuycak seviyeye geliyorum. Canım çekiyor aç bak işte şu oyunlara diyorum kendime. Ama artık bağımlı hissetmiyorum ve saçma geliyor. Ayrıca kaç yaşıma geldim çocuk gibi oyun mu oynanır diyorum. Eminimki online bir oyuna girsem diğer oyuncuların çoğunu çocuklar oluşturuyordur. Sizce yetişkin birinin pc başında zaman geçirmesi doğru mu?

Hafta sonları alışveriş belli saatlerde serbest olmasına rağmen ne gerek var yasak işte gereksiz çıkmayayım ceza meza yerim belki diye aylarca belki alışverişimi ona göre ayarladım. Bugün aç olduğum bir anda2. Doz aşı olmanın etkisizle bime san sebastian kek gelmiş mi diye bakıyım. 39 gramlık ülker gofret bulursam onu da alırım diye çıktım. Ulan yolda giderken bir de ne görüyüm millet zuahhahahahhhh diye yollarda. Bazı esnaf dükkanları açmış. Millet parkta takılıyor. Bayada kalabalıklar. Ana caddeler işliyor. Tam anlamıyla dehşete kapıldım. İçimden isyan ettim biraz... sonra düşündüm bu insanlar korona kapsa bana bulaştırma ihtimalleri var ama kendi yakınlarına bulaştırma ihtimalleri daha fazla. Belki bu ülke gereksiz insanlardan bu şekilde arındırılır. Bu salaklar yakalanıp dursun kendi aralarında ölen ölsün kalan bağışıklansın. Bizde hem coronadan hemde gereksiz insanlardan kurtuluruz diye düşündüm. Sonra keyfli şekilde eve döndüm. Durum ne kadar zamandır böyle?

Arkadaşlar afrikalı ezme homoseksüel pasif bir aslanla erkek gibi aktif heteroseksüel bir bengal kaplanı dövüşse kim döver çok merak ediyorum?

Merhaba arkadaşlar, nişanlımla iyi mesleklere sahibiz. Bizi türkiyeye bağlayan bir şey yok ondan yurt dışı düşünüyoruz. Bu iki ülke mesleğimiz açısından gitmek için diğer ülkelerden nispeten daha rahat. Belgeleri toplamaya başlayacağız (ikisi içinde yeterince bilgiye sahibiz.) ama hangisine gitsek kafamız rahat olur bilemiyoruz?

Konuyu azıcık makara olarak açtım çünkü maddi olarak değilde diğer bakış açılarından düşünceler görmek istiyorum. Dil sorun değil. iki ülkede de tanıdığımız yok. Türkiyede de ortalamanın üstündeyiz ama daha iyisi için ve maceracı yapımızdan dolayı bu kararı aldık! Almanyada ığ Türk derler mi? Kanada da kiralar daha ucuz almanyada ufacık evde kalmaya değer mi? Hadi dh sahneye!

İyi günler herkese, 4 yıldır falan 7 plus kullandım. Yeni iphone almak istiyorum. Tahminen 3/4 yıl daha telefon değiştirmiycem. Maddi olarak sıkıntım yok ama çok fahişse fiyatı veya değmeyecekse geçmeye, geçmek istemiyorum. İlla paramı harcamam gerekmiyor sonuçta :D 17.999(256gb modeli) değer mi sizce?

Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 777
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.962 (Bu ay: 842)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 703 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.