Yarbay
08 Temmuz 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 203 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba, dün Digiturk için başvuruda bulunmuştum. Daha sonra gün içinde hemen arandım. Ellerinde 4k kutu olmadığını ve 2 aydır da gelmediğini söylediler. Ben de beklemeyi tercih ettim stok gelene kadar.

Bu stok sorunuyla başka karşılaşan oldu mu? Başka bir çözüm önerisi veya tavsiyesi olan var mı? Ankara ilindeyim bu arada, il bazlı da değişiyormuş sanırım.
Mail adresime sürekli bu mail geliyor. Yeni giriş oldu diyor ama hep aynı IP adresi yani benim IP adresim. Halbuki çıkış veya giriş yapmıyorum.
Arkadaşlar merhaba şans eseri bugün bu tribünden bilet bulma fırsatım oldu. 23. sıra 22. koltuk düştü şansımıza. Daha önce hiç orada maç izlemedim. Yerini tam tarif edebilecek var mı? Bloğun nerede olduğunu biliyorum ama 23. sıra 22. koltuk nereye denk geliyor bilmiyorum. 23. sıra sanırım aşağıdan 5. sıra oluyor ama 22. koltuk nereye denk geliyor? Daha önce o sıralardan maç izlemiş olan varsa yorumlarsa sevinirim.
Gidecek olan veya daha önce gitmiş olan arkadaşlar varsa yazıp bilgi paylaşımında bulunalım. Telegram veya whatsapp grubu da kurabiliriz burdan yazarsanız.
Bu sabah FOX da söyledi. Yani 2018’de önce alınan araçlar, MTV artışından etkilenmeyecek.
Bilen var mı?

Merhaba arkadaşlar, dediğim özelliklerde bir tv arıyorum öyle oyun veya film gibi şeyler pek önemli değil benim için. Smart özelliği iyi olması (Youtube vs.) yeterli. Yardımcı olursanız sevinirim.
Bazen youtube videosu, amazon linki, instagram linki vs. paylaşılıyor ancak bunlara tıkladıdğımızda tek tek şifre girip açmak gerekiyor. Bunun yerine "uygulamarda açılsın mı?" diye bir seçenek olması lazım diğer uygulamarda olduğu gibi. Ayrıca bazen linklere tıklayınca kitleniyor uygulama.
Apple Online Store iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Havale/EFT Takip,Yardımlaşma ve Mağduriyet Konusu

Bildiğiniz üzere 13 Ekim gecesi saat 01.00 a doğru Apple yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ı Apple Online Store üzerinden satışı çıkarttı. Bir kısım Kredi Kartı/ Banka Kartı ile ödeme yaparken bir diğer kısım ise havale/eft ile ödeme yaptı. Daha sonra Havale/EFT ödeme yöntemi ile ilgili oluşan bilgi kirliliğinden dolayı bu konuyu Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus Ana Konu / Kullanıcı Kulübü konusundan ayırıp yeni bir konu açmanın daha mantıklı olduğunu düşündüm. Havale/EFT ile alan forum üyelerinin buradan bilgi paylaşımında bulunup, gelişmelerden herkesi haberdar ederse herkes için daha anlaşılır ve iyi olacağını düşünüyorum. Ayrıca ilerde yeni telefonu (7s,8) Apple Online Store dan çıktığı gün alacak diğer üyeler için de daha yararlı ve derli toplu bir kaynak olabileceğini düşünüyorum.

Konuya yazan üyeler mesajlarını şu şekilde atarsa gelişmeleri daha rahat takip edebileceğimizi düşünüyorum;

Satın alınan model: iPhone 7 Plus 32 GB Mat Siyah

Sipariş oluşturulurken verilen teslimat süresi: 1-3 gün

Ödeme onaylanana kadarki süreçte değişen teslimat süresi: 2-3 hafta (Örneğin Jet Black renginin 1-3 günden 6-8 haftaya çıkması gibi)

Ödeme onaylandıktan sonra size verilen teslimat süresi: Burası daha kimse için belli değil

EFT Yapılan tarihten sonra geçen onaylanma süreci: 2 gün

Havale/EFT ile Ödeme Yaparken Dikkat Edilmesi Gerekenler;

• Alıcı Adı - Hesap Adı kısmına Apple değil, Worldpay AP Ltd - Apple yazmalısınız.
  • Ödeme yapmanız gereken tutarı ne eksik ne fazla olacak şekilde, kuruşuna kadar aynı ödemelisiniz. (4.031,04 TL ödemeniz isteniyorsa, 4.031,04 TL ödemelisiniz.)
  • Açıklama kısmına sadece ama APPTR ile başlayan kodu yazmalısınız. Aksi takdirde işlemleriniz uzayacaktır.

Merhaba arkadaşlar yaklaşık 2-3 ay önce yeni bir pc topladım ve kurulumu ben yaptım. İlk başlarda olmamakla birlikte bilgisayarımdan bir süre sonra komik gelebilir ancak sanki civciv sesi gibi bir ses gelmeye başladı. Sesin kaynağını bir türlü çözemedim. 2 farklı ekran kartıyla denedim biri AMD biri Nvidia, Harddiskleri söküp denedim acaba ses onlardan mı geliyor diye, fanları durdurup çalıştırmayı denedim ancak ses ne fanlardan ne ekran kartından ne de harddisklerden gelmiyor. PSU dan gelmesinden şüpheleniyorum ancak deneme şansım olmadığı için deniyemiyorum. Aynı zamanda şunu da ekliyeyim, ses pc de yaptığım işlemlerden bağımsız olarak ara ara kimi zaman 5 saniyelik kimi zaman 1 dakikalık olacak dalgalar şeklinde geliyor. Sesin videosu aşşağıda;

Ses tam 6.saniyede geliyor tam video çekemedim sesi sürekli yakalayamadığım için.

Sistem Özellikleri:

İşlemci: i7 6700k
Anakart: MSI M7 Gaming
Ekran Kartı: MSI GTX 1070 Gaming
Ram:Corsair Vengeance LPX 16GB 8x2
PSU: EVGA SuperNOVA 750 B2 80+ BRONZE
İşlemci Soğutucu: Corsair Hydro Series H100i v2
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Turkcell
ISS
Uydunet
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.490
İkinci El Bölümü Mesajları: 147
Konularının görüntülenme sayısı: 624.129 (Bu ay: 1.343)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 818 (Bu hafta: 2)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.