Yarbay
30 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 163 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar arkadaşlar. Çok eskiden WoW oynamıştım ama daha önce hiç max levela ulaşmadım. Şimdi tekrar başladım. Şuanda level cap 60, shadowlands 50 de başlıyor. Ben 40 levelım.

1) 50 levela ulaştıktan sonra shadowlandse dair ne yapabilirim? 60'a kasmam gerecek diye düşünüyorum. Dungeon mu daha mantıklı questler mi?

2) Aslında benim hep merak ettiğim bir soru. Kiminle konuşsam WoW max levela ulaştıktan sonra başlıyor diyorlar. Max levela ulaştıktan sonra neler yapılıyor. Amacımız ne oluyor, bunların özetini geçebilerseniz çok mutlu olurum.

3) Şuan BFA da quest yapıyorum. BFA için war campaign görevleri veriyor. Followerlar falan var. Bunları yapmalı mıyım? Yoksa BFA eskidiği için bir anlamı yok mu?

İyi forumlar.

Arkadaşlar ben WoW da acemiyim. Daha önceden 1-2 sene önce oynamıştım. Ama bende bir kararsızlık söz konusu. Mesela 1-2 sene önce panda mage açmıştım 70-80 küsür levela kasmıştım sonra aklım hep başka classlarda olduğu için yeni karakter kasmaya başlıyordum. Hiç end game göremedim denebilir.

Şimdi oyuna tekrar başlayacağım fakat başlamadan önce free trial olarak 3-4 tane hesap oynadım. Bir kaç classın arasında kaldım. Seçmeme yardımcı olacağınızı umuyorum. Herkesin fikri farklıdır bundan eminim sadece seçmeme yardımcı olun lütfen.

Seçme kriterlerim nedir?

1) Kesinlikle oynaması eğlenceli olmalı.

2) DPS olmalı.

3) Yeterli DPS'i çıkarabilmeliyim. İleride aa bu xxx classındaymış bunu raide almayalım useless denmesin istiyorum.

Arasında kaldığım classlar:

Fury warrior

Beast Mastery hunter

Havoc demon Hunter

Mage

Shadow Priest

Açıkçası hepsini oynamaktan keyif alıyorum fakat birini oynasam aklım diğerinde kalıyor. Lütfen yardımcı olun. Artık bir karakterde başlayıp sürekli onun üzerinden gitmek istiyorum.

İyi oyunlar.

arkadaslar merhaba yarin direksiyon sinavim var herseyi iyi ogrendigimi dusunuyorum sadece donerken yavaslayip vites kucultme yapacagim zaman elim ayagima dolaniyor. Donmek icin veya yavaslamak icin vites kucultme nasil yapilmalidir? debriyaj,fren ve gaza nasil basilmalidir vites kuculturken? detayli yazabilecek varsa cok mutlu olurum. iyi forumlar.
Herkese iyi forumlar. Şu soruyu çözemedim. Çözmeye yardım edebilecek biri var mı? Çok mutlu olurum.

Merhabalar, ilk aracım için sizden öneri bekliyorum. Biliyorum düşük bir bütçe ama bu fiyata alınabilecek en eli yüzü düzgün araba hangisi sizce? Yardımcı olur musunuz? İyi forumlar.
Simdi arkadaslar benim hattim Turkcell. Ben vodafone a tasimak istiyorum. Faturali. Turkcell taahhutum 09.08.2020 tarihinde bitecek. Tam taahhutum bittigi gibi numarami tasimak istiyorum. Ekstra 1 ay taahhutsuz fatura bedeli odememek ve taahhutu bozmadan kaynakli taahhut cezasi odememek icin. Nasil bir yol izlemem gerekiyor? Iyi forumlar.
192.145.34.222 IP adresinin bulunduğu ağı 2, 4 ve 8 alt ağa bölünüz.

Arkadaşlar bu sorunun çözümüne yardımcı olabilecek var mı? İçinden çıkamadım.
Deprem yaz 2868 e göndererek Elazığ'a 10 TL gibi kucuk bir miktarda bagista bulunabilirsiniz. Bu konu insanlari tesvik etmek amaciyla acilmistir.

Bagisladiginiz miktar hic onemli degil. 10 TL bagislayacak durumunuz varsa 10 TL bagislayin lutfen.

Uçak rezervasyon sitesi olacak. Kodlama flask ve python olmak zorundadır. Anlaşılan kişiye ayrıntılar yollanacaktır. Projeyi teslim aldıktan sonra ücreti yollayacağım. 17 adet referansım var. Detayları almak için ulaşabilirsiniz. En geç 22'sinde bitmiş olmak zorundadır. Çok zor bir proje değil.
Arkadaşlar daha önce World of Warcraft oynadım fakat çok tecrübeli bir oyuncu olduğum söylenemez. Level sınırı 110 olduğu vakitte en fazla 75 level civarında olmuştum. Yani oyun hakkında aşırı bir bilgim yok. Tekrar başlamak istiyorum fakat classic mi oynamalıyım sizce retail mi?

Edit: Classic versiyonuna daha sonradan expansionlar gelecek mi yoksa hep 60 level vanilla olarak mı kalacak? Bu da ikinci sorum.
Hakkında
Forum İmzası:
Bilgisayar Mühendisi
Sistem ve Tercihleri
LOL
Caitlyn
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 gün önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.469
İkinci El Bölümü Mesajları: 178
Konularının görüntülenme sayısı: 594.916 (Bu ay: 2.547)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.430 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Free to Play - MMO
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.