Binbaşı
15 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
36 üye
Görüntülenme
Toplam: 60 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Şöyle bir mesaj geldi.



No'lu hattınıza iade yapılmıştır. İade edilen tutar, varsa geçmiş borçlarınızdan düşülecektir. İade tutarınızı turktelekom.com.tr adresinden sorgulayarak banka hesabınıza aktarabilirsiniz.



Web sitesine girdim. Bu konuyla alakalı hiçbir şey bulamadım. Böyle bir şey yaşayan veya bilgisi olan var mı?
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Dokuzuncu tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı onuncu tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



CENGİZ COŞKUN







YİĞİT DİKMEN







SELİM SABAH







CENK KÖSE







OĞUZHAN EROĞLU







HAYİM KOHEN







SERAP IŞIK







ÖZGE ULUSOY







HAKAN HATİPOĞLU







SERENAY AKTAŞ







BOZOK GÖREN







PASCAL NOUMA







BERNA CANBELDEK







SAHRA IŞIK







NADYA ZAGLI







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (8. tur)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (7. tur)

8)KEMAL PEKSER (6. tur)

9)EBRU DEMİRAY (5. tur)

10)SELİN YARDIMCI (4. tur)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (8. tur)

7)İPEK ESİN (7. tur)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (5. tur)

10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (6. tur)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (8. tur)

7)YAPRAK YILMAZ (7. tur)

8)MÜGE BOZ (6. tur)

9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)

10)MESUT GÜNEY (4. tur)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (8. tur)

7)SEDA AKTUĞLU (7. tur)

8)KEMAL ÖZCANLI (6. tur)

9)EMİN SEFER (6. tur)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (5. tur)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (8. tur)

7)EBRU DESTAN (7. tur)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (6. tur)

9)CEYDA OKANDAN (5. tur)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (8. tur)

7)ALMEDA ABAZİ (8. tur)

8)ALP KIRŞAN (7. tur)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)

10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (8. tur)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (7. tur)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)

9)BENNU GEREDE (5. tur)

10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (7. tur)

8)AKIN SAATÇİ (6. tur)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (4. tur)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (8. tur)

19)SEDA AKTUĞLU (7. tur)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Sekizinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı dokuzuncu tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



BORA UÇAK







CEVHER PEKÇİÇEK







TEFİK EGELİ







METEHAN ÇAKIR







SAHRA IŞIK







BAŞAK ÖZER







IRMAK ATUK







PANTELIS PAPAKONSTANTINOU







SERENAY AKTAŞ







HAKAN HATİPOĞLU







BOZOK GÖREN







BERNA CANBELDEK







NADYA ZAGLI







PASCAL NOUMA







ALMEDA ABAZİ







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (7. tur)

8)KEMAL PEKSER (6. tur)

9)EBRU DEMİRAY (5. tur)

10)SELİN YARDIMCI (4. tur)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (7. tur)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (5. tur)

10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (6. tur)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (7. tur)

8)MÜGE BOZ (6. tur)

9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)

10)MESUT GÜNEY (4. tur)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (7. tur)

8)KEMAL ÖZCANLI (6. tur)

9)EMİN SEFER (6. tur)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (5. tur)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (7. tur)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (6. tur)

9)CEYDA OKANDAN (5. tur)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (7. tur)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)

10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (7. tur)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)

9)BENNU GEREDE (5. tur)

10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (7. tur)

8)AKIN SAATÇİ (6. tur)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (4. tur)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (7. tur)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Yedinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı sekizinci tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



DAĞHAN KÜLEGEÇ







TOLGA KAREL







ALMEDA ABAZİ







İPEK ESİN







YAPRAK YILMAZ







IRMAK ARKADAŞLAR







SEDA AKTUĞLU







EBRU DESTAN







HAKAN HATİPOĞLU







SERENAY AKTAŞ







BOZOK GÖREN







BERNA CANBELDEK







NADYA ZAGLI







PASCAL NOUMA







ALP KIRŞAN







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (6. tur)

9)EBRU DEMİRAY (5. tur)

10)SELİN YARDIMCI (4. tur)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (5. tur)

10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (6. tur)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (6. tur)

9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)

10)MESUT GÜNEY (4. tur)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (6. tur)

9)EMİN SEFER (6. tur)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (5. tur)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (6. tur)

9)CEYDA OKANDAN (5. tur)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)

10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)

9)BENNU GEREDE (5. tur)

10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (6. tur)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (4. tur)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (6. tur)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Altıncı tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı yedinci tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



ALP KIRŞAN







AKIN SAATÇİ







ONUR ÇAKMAK 'ASENA'







DUYGU ÇETİNKAYA







KEMAL PEKSER







KEMAL ÖZCANLI







MÜGE BOZ







NADIA ZAGLI







HAKAN HATİPOĞLU







SERENAY AKTAŞ







BOZOK GÖREN







BERNA CANBELDEK







PASCAL NOUMA







TEYMURALP FOSFOROĞLU







EMİN SEFER







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (5. tur)

10)SELİN YARDIMCI (4. tur)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (5. tur)

10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (5. tur)

10)MESUT GÜNEY (4. tur)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (5. tur)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (5. tur)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (5. tur)

10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (5. tur)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (5. tur)

10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (4. tur)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Beşinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı altıncı tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



METİN GÜLGEZ







MUSTAFA TOPALOĞLU







CEVDET ÖZMEN







EMİN SEFER







SERENAY AKTAŞ







BENNU GEREDE







EBRU DEMİRAY







CEYDA OKANDAN







HAKAN HATİPOĞLU







BOZOK GÖREN







BERNA CANBELDEK







PASCAL NOUMA







ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'







TEYMURALP FOSFOROĞLU







GİZEM AKIN







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)

10)SELİN YARDIMCI (4. tur)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (4. tur)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)

10)ARZU GAZİOĞLU (4. tur)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)

10)MESUT GÜNEY (4. tur)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (KIZLAR)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)

10)SERHAT ÖZCAN (4. tur)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)

10)FATMAGÜL FAKI (4. tur)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (4. tur)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (4. tur)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Dördüncü tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı beşinci tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



PASCAL NOUMA







HAKAN HATİPOĞLU







MESUT GÜNEY







SERHAT ÖZCAN







ARZU GAZİOĞLU







SELİN YARDIMCI







FATMAGÜL FAKI







MÜGE UZEL







BOZOK GÖREN







BERNA CANBELDEK







SEMİH ŞAHİN







TEYMURALP FOSFOROĞLU







ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'







İSMAİL BAKİ TUNCER







GİZEM AKIN







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)

10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)

11)ONUR OKYAY (3. tur)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)

10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)

10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)

11)CÖMERT PEHLİVAN (3. tur)

12)ORKUN AYDOĞAN (3. tur)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (KIZLAR)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (3. tur)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)

10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (3. tur)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)

10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (3. tur)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)

11)DUYGU BAL (3. tur)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (3. tur)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Üçüncü tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı dördüncü tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



TEYMURALP FOSFOROĞLU







BOZOK GÖREN







CÖMERT PEHLİVAN







GÖKHAN ALBAYRAK







GİZEM AKIN







ONUR OKYAY







MERVE BÜYÜKSARAÇ







DUYGU BAL







BERNA CANBELDEK







ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'







SEMİH ŞAHİN







İSMAİL BAKİ TUNCER







LARISSA GACEMER







EKREM TORAMAN







ORKUN AYDOĞAN







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)

10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)

11)ONUR OKYAY (KUZEY TAKIMI)

12)ÖZDEN YILMAZ (2. tur)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)

10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)

10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)

11)CÖMERT PEHLİVAN (KANARYALAR)

12)ORKUN AYDOĞAN (KANARYALAR)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (KIZLAR)

12)METİN AVŞAR (2. tur)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (2. tur)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (GÖNÜLLÜLER)

12)ZEYNEP TUNUSLU (2. tur)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)

10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (ÜNLÜLER)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (2. tur)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)

10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (2. tur)

13)LARISSA GACEMER (ÜNLÜLER)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)

11)DUYGU BAL (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)

13)MERT PALAVAROĞLU (2. tur)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (2. tur)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (GÖNÜLLÜLER)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•İkinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•İlk yedi yarışmacı üçüncü tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



İSMAİL BAKİ TUNCER







ORKUN AYDOĞAN







ZEYNEP TUNUSLU







ÖZDEN YILMAZ







ERHAN YAVUZ







ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ'







METİN AVŞAR







BERNA CANBELDEK







SEMİH ŞAHİN







LARISSA GACEMER







EKREM TORAMAN







MERT PALAVAROĞLU







ERTUNGA GEMUHLUOĞLU







GÜLEN SEZMİŞ







FURKAN DEDE







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)

10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)

11)ONUR OKYAY (KUZEY TAKIMI)

12)ÖZDEN YILMAZ (GÜNEY TAKIMI)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)

10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (1. Tur)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)

10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)

11)CÖMERT PEHLİVAN (KANARYALAR)

12)ORKUN AYDOĞAN (KANARYALAR)

13)HALİT KAVLAK (1. tur)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (KIZLAR)

12)METİN AVŞAR (ERKEKLER)

13)BERKE SARP (1. tur)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (ERKEKLER)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (GÖNÜLLÜLER)

12)ZEYNEP TUNUSLU (ÜNLÜLER)

13)VEDAT BEHAR (1. tur)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)

10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (ÜNLÜLER)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)

13)ŞANSIN TOKYAY (1. tur)

14)GÜLEN SEZMİŞ (GÖNÜLLÜLER)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (1. tur)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)

10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (ÜNLÜLER)

13)LARISSA GACEMER (ÜNLÜLER)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (1. tur)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)

11)DUYGU BAL (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)

13)MERT PALAVAROĞLU (GÖNÜLLÜLER)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (1. tur)

18)EKREM TORAMAN (GÖNÜLLÜLER)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.
•Survivor 2016 öncesi tüm yarışmacılar dahildir. Survivor 2016 yarışmacıları yer almayacaktır.

•Turlar, Survivor yarışmasında daha erken elenen yarışmacılar ilk turlarda olmak üzere aşağıdan yukarıya doğru olacak.

•Birinci tur on beş yarışmacı ile yapılacak.

•Ön Eleme turunun galibi Berna Canbeldek doğrudan ikinci turda katılacak.

•İlk yedi yarışmacı ikinci tura yükselecek.

•All-Star sezonuna katılmış olan yarışmacılar, elde ettikleri başarıya göre ankette ekstra oy sahibi olacaklar.



1.TUR



MERT PALAVAROĞLU







VEDAT BEHAR







HALİT KAVLAK







ŞANSIN TOKYAY







LARISSA GACEMER







BERKE SARP







SEMİH ŞAHİN







ERTUNGA GEMUHLUOĞLU







FURKAN DEDE







ASENA ERDEM







GÜLEN SEZMİŞ







EKREM TORAMAN







MUSTAFA SÜRMEN







ONUR SARMUSAK







EDA ÖZERKAN







BÜYÜK MACERA



1)UĞUR PEKTAŞ (GÜNEY TAKIMI)

2)ÖZGÜR ŞİMŞEK (GÜNEY TAKIMI)

3)CELAL CANBAKKAL (GÜNEY TAKIMI)

4)DİLEM GÖZDE (GÜNEY TAKIMI)

5)SERAP IŞIK (GÜNEY TAKIMI)

6)BORA UÇAK (GÜNEY TAKIMI)

7)IRMAK ARKADAŞLAR (KUZEY TAKIMI)

8)KEMAL PEKSER (KUZEY TAKIMI)

9)EBRU DEMİRAY (KUZEY TAKIMI)

10)SELİN YARDIMCI (KUZEY TAKIMI)

11)ONUR OKYAY (KUZEY TAKIMI)

12)ÖZDEN YILMAZ (GÜNEY TAKIMI)

13)TUĞBA (Ön eleme turu)

14)SEMİH ŞAHİN (KUZEY TAKIMI)

15)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

16)BORA BÖLÜKBAŞI (Ön eleme turu)



TÜRKİYE - YUNANİSTAN



1)DERYA DURMUŞLAR (TÜRK TAKIMI)

2)AMFIKRATIS ZACHARIADIS (YUNAN TAKIMI)

3)AYTUĞ YÜKSEL (TÜRK TAKIMI)

4)PLATONAS LEMONOPOYLOS (YUNAN TAKIMI)

5)SELİM SABAH (TÜRK TAKIMI)

6)PANTELIS PAPAKONSTANTINOU (YUNAN TAKIMI)

7)İPEK ESİN (TÜRK TAKIMI)

8)NADIA ZAGLI (YUNAN TAKIMI)

9)METİN GÜLGEZ (TÜRK TAKIMI)

10)ARZU GAZİOĞLU (TÜRK TAKIMI)

11)TEYMURALP FOSFOROĞLU (TÜRK TAKIMI)

12)YANNIS ZISSIS (Ön eleme turu)

13)STELLA KALENDEROGLOU (Ön eleme turu)

14)MELITA GOYAIT (Ön eleme turu)

15)ÇİĞDEM MISIRLI (Ön eleme turu)

16)YOANNA NIKOLAOY (Ön eleme turu)

17)ONUR SARMUSAK (TÜRK TAKIMI)

18)FULYA GÜRKAN (Ön eleme turu)

19)MARIA NIKOLOUTSOU (Ön eleme turu)

20)VASSILIS ATHANASSOPOULOS (Ön eleme turu)



ASLANLAR - KANARYALAR



1)TANER ÖZDEŞ (KANARYALAR)

2)AYŞIL ÖZASLAN (KANARYALAR)

3)ÇİĞDEM AFYÜK (ASLANLAR)

4)ÖZLEM ÇALIN (ASLANLAR)

5)CENK KÖSE (KANARYALAR)

6)METEHAN ÇAKIR (ASLANLAR)

7)YAPRAK YILMAZ (KANARYALAR)

8)MÜGE BOZ (KANARYALAR)

9)CEVDET ÖZMEN (ASLANLAR)

10)MESUT GÜNEY (ASLANLAR)

11)CÖMERT PEHLİVAN (KANARYALAR)

12)ORKUN AYDOĞAN (KANARYALAR)

13)HALİT KAVLAK (ASLANLAR)

14)LEVENT ORUÇ (Ön eleme turu)

15)YAĞMUR YILMAZ (Ön eleme turu)

16)ESRA KANAT (Ön eleme turu)

17)SEDA MERİÇ (Ön eleme turu)

18)PINAR SEDEN GÜVENTÜRK (Ön eleme turu)

19)DENİZ OYANAY (Ön eleme turu)

20)İLGİ MÜGE GÜZEL (Ön eleme turu)

21)ERKAY ÇETİNSARAÇ (Ön eleme turu)

22)BERRİN AKTUĞ (Ön eleme turu)

23)NİHAL (Ön eleme turu)

24)AYKOR (Ön eleme turu)



KIZLAR - ERKEKLER



1)MERVE OFLAZ (KIZLAR)

2)İHSAN TARKAN (ERKEKLER)

3)AYDIN GÜLŞEN (ERKEKLER)

4)ERTAN RODOPLU (ERKEKLER)

5)OĞUZHAN EROĞLU (ERKEKLER)

6)BAŞAK ÖZER (KIZLAR)

7)SEDA AKTUĞLU (KIZLAR TAKIMINA NİLGÜN KARATAŞ YERİNE KATILDI)

8)KEMAL ÖZCANLI (ERKEKLER)

9)EMİN SEFER (ERKEKLER)

10)HAKAN HATİPOĞLU (ERKEKLER)

11)GİZEM AKIN (KIZLAR)

12)METİN AVŞAR (ERKEKLER)

13)BERKE SARP (KIZLAR)

14)SEDA ŞER (Ön eleme turu)

15)EZGİ SÖZÜER (Ön eleme turu)

16)FURKAN DEDE (ERKEKLER)

17)TUĞÇE AL (Ön eleme turu)

18)CANAN KARLI (Ön eleme turu)

19)METİN ÖZKAYA (Ön eleme turu)

20)NİLGÜN KARATAŞ (Ön eleme turu)

21)HİCRAN IŞIK (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 1.SEZON



1)DERYA BÜYÜKUNCU (ÜNLÜLER)

2)NİHAT DOĞAN (ÜNLÜLER)

3)TANER TOLGA TARLACI (GÖNÜLLÜLER)

4)TAÇMİN TÜMER (GÖNÜLLÜLER)

5)ÖZGE ULUSOY (ÜNLÜLER)

6)TEFİK EGELİ (GÖNÜLLÜLER)

7)EBRU DESTAN (ÜNLÜLER)

8)ONUR ÇAKMAK 'ASENA' (ÜNLÜLER)

9)CEYDA OKANDAN (GÖNÜLLÜLER)

10)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER)

11)GÖKHAN ALBAYRAK (GÖNÜLLÜLER)

12)ZEYNEP TUNUSLU (ÜNLÜLER)

13)VEDAT BEHAR (GÖNÜLLÜLER)

14)DİDEM CERAN (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 2.SEZON



1)NİHAT ALTINKAYA (ÜNLÜLER)

2)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

3)ANIL TETİK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER)

5)HAYİM KOHEN (GÖNÜLLÜLER)

6)CEVHER PEKÇİÇEK (GÖNÜLLÜLER)

7)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER)

8)ALP KIRŞAN (ÜNLÜLER)

9)MUSTAFA TOPALOĞLU (ÜNLÜLER)

10)SERHAT ÖZCAN (GÖNÜLLÜLER)

11)MERVE BÜYÜKSARAÇ (ÜNLÜLER)

12)ORHAN BALTACI 'DOĞUŞ' (ÜNLÜLER)

13)ŞANSIN TOKYAY (GÖNÜLLÜLER)

14)GÜLEN SEZMİŞ (GÖNÜLLÜLER)

15)SİBEL TÜZÜN (Ön eleme turu)

16)ASENA ERDEM (GÖNÜLLÜLER)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 3.SEZON



1)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER)

2)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER)

3)ÜMİT KARAN (ÜNLÜLER)

4)MURAT CEYLAN (GÖNÜLLÜLER)

5)CENGİZ COŞKUN (ÜNLÜLER)

6)IRMAK ATUK (ÜNLÜLER)

7)DAĞHAN KÜLEGEÇ (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

8)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER)

9)BENNU GEREDE (ÜNLÜLER)

10)FATMAGÜL FAKI (GÖNÜLLÜLER)

11)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER)

12)ERHAN YAVUZ (ÜNLÜLER)

13)LARISSA GACEMER (ÜNLÜLER)

14)NAZENİN TOKUŞOĞLU (Ön eleme turu)

15)MUSTAFA SÜRMEN (GÖNÜLLÜLER)

16)SEDA AKMAN (Ön eleme turu)

17)EMEL ERDEMANAR (Ön eleme turu)



ÜNLÜLER - GÖNÜLLÜLER 4.SEZON



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER)

2)GÖKHAN KESER (ÜNLÜLER)

3)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER)

4)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER)

5)YİĞİT DİKMEN (GÖNÜLLÜLER)

6)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER)

7)TOLGA KAREL (ÜNLÜLER)

8)AKIN SAATÇİ (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

9)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER)

10)MÜGE UZEL (GÖNÜLLÜLER)

11)DUYGU BAL (ÜNLÜLER --> GÖNÜLLÜLER)

12)İSMAİL BAKİ TUNCER (ÜNLÜLER)

13)MERT PALAVAROĞLU (GÖNÜLLÜLER)

14)ERTUNGA GEMUHLUOĞLU (GÖNÜLLÜLER)

15)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER)

16)SAMANTA MENDES (Ön eleme turu)

17)EDA ÖZERKAN (ÜNLÜLER)

18)EKREM TORAMAN (GÖNÜLLÜLER)



ALL-STAR



1)TURABİ ÇAMKIRAN (GÖNÜLLÜLER +31 OY)

2)MERVE AYDIN (ÜNLÜLER +28 OY)

3)HİLMİ CEM İNTEPE (GÖNÜLLÜLER +26 OY)

4)BEGÜM YÜCETAN (GÖNÜLLÜLER +25 OY)

5)HASAN YALNIZOĞLU (GÖNÜLLÜLER +23 OY)

6)HAKAN HATİPOĞLU (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +22 OY)

7)DOĞUKAN MANÇO (ÜNLÜLER +21 OY)

8)SERENAY AKTAŞ (ÜNLÜLER +20 OY)

9)ANIL TETİK (ÜNLÜLER +15 OY)

10)BOZOK GÖREN (GÖNÜLLÜLER +14 OY)

11)BERNA CANBELDEK (GÖNÜLLÜLER --> ÜNLÜLER +13 OY)

12)SAHRA IŞIK (GÖNÜLLÜLER +12 OY)

13)NADYA ZAGLİ (GÖNÜLLÜLER +11 OY)

14)PASCAL NOUMA (ÜNLÜLER +10 OY)

15)ÖZLEM ÇALIN (GÖNÜLLÜLER +8 OY)

16)MERVE OFLAZ (ÜNLÜLER +7 OY)

17)TANER ÖZDEŞ (GÖNÜLLÜLER +6 OY)

18)ALMEDA ABAZİ (ÜNLÜLER +5 OY)

19)SEDA AKTUĞLU (GÖNÜLLÜLER +4 OY)

20)AHMET DURSUN (ÜNLÜLER +3 OY)

21)FULYA KESKİN (Ön eleme turu)

22)DUYGU ÇETİNKAYA (GÖNÜLLÜLER +1 OY)



Katkılarından ötürü rds root adminimize,

Desteklerinden ötürü zorradam, fenerliso,Lincoln Burrows.,LorneMalvo ve IcyTea Lemon arkadaşlarımıza teşekkür ederim.

Hakkında
Konum: İstanbul
Forum İmzası:
2006-2010 böccük
2010-2011 BÖCCÜK BECEREN
2011-2012 BÖCCÜK DH
2012-2016 BÖCCÜK ♂
Artık aktif üye değilim.
Sistem ve Tercihleri
Operatör
Turkcell
Takım
Beşiktaş
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Mesaj Sayısı: 1.236
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 12.875
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 105.644 (Bu ay: 1.252)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 10.469 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.