Yüzbaşı
14 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Oyun oynayarak bitcoin kazanılan bir online oyun platformudur. En kötü para yatırmadan bile oyun oynayarak 3-5 birşeyler alabiliyorsunuz günlük yarım saat ayırarak anlamlı kazanç elde edilebilmesinin yanında günde 1-2 saatlik zaman ayırarak dükkandan ekipman alabilir hale gelebilirsiniz bir süre sonra oyun oynamanıza gerek kalmadan sistemden coin elde edersiniz.

My power : Oyun oynadıkça elde ettiğiniz güç. Bu güç ile sistemin her 5 dk da bir dağıttığı ödülleri bu güçle orantılı olarak kişilere dağıtılır.

Block reward ile 5 dk nın sonunda elde edeceğiniz bitcoin,dogecoin ya da etherium miktarını görebilirsiniz. Yine gücünüz arttıkça elde edeceğiniz ödül miktarının da arttığını göreceksiniz.

Elde ettiğiniz güç oynadığınız sayı ile ilişkili olarak kalacak ve siz oyunu kapattığınızda da kazanmaya devam edeceksiniz.

Refli linkimle kayıt olabilirsiniz; https://rollercoin.com/?r=kkwsxlj9

Arkadaşlar üstte refli linkimi bıraktım. üyeliğinizi verdiğim bağlantı üzerinden yaptığınızda birlikte daha çok kazanacağız bundan emin olabilirsininiz.

Asus FX506LI-HN005 i5-10300H 8 GB 256 GB SSD GTX1650TI 15.6" Full HD Notebook

Hepsiburadada linki atamadim😅

Benzer fiyata hp nin urunleri var ama bu ekran karti ve msi birlikteliği icin uygun

https://www.incehesap.com/msi-gf63-thin-9scsr-1053xtr-15-6-full-hd-gaming-notebook-fiyati-47341/?ref=akakce&v=1.82.7

KATIL APPLE10 yazıp 2255’e gönderin, App Store’da Turkcell Mobil Ödeme ile yapacağınız harcamalarda geçerli 10 TL hediyeyi anında kazanın.

Arkadaslar sıfır 200-250 bin bandina arac alma niyetindeyim. Suv gorunumlu yerden yuksek arac olmasini istiyorum.Genelde sehir ici kullanma planim var ama sehirler arasina da var olan polo araca alternatif ariyorum. Peugeot ve kuzenlerini hanım istemiyor açıkcası.

Benim gonlumden vitara geciyor acikcasi ama qashqai nin de 2. Eli kuvveti olmasi daha bilinir olmasi aklimi o tarafa itiyor.Lutfen bir yol gosterin.

Veya onerebileceginiz baska aternatif var midir ?

Tesekkurler simdiden
Msi gf serileri icin isinma sorunu var deniyor. Bazi yerlerde de bu sorun yeni gf serilerinde giderildi yaziyor.

Bu konu hakkinda bilgi verebilecek olan var mi?

Sayet duzeltildiyse alabilecegimiz gf ler hangileridir?
Arkadaşlar bu iki cihaz arasında kaldım.Özellikleri aşağıda belirticem. Sizce hangisini seçmeliyim veya bu fiyat bandına başka alternatifleriniz olur mu ?

Lenovo Legion Y530 Intel® Core™ i5-8300H 2.30 GHz - 16GB DDR4 - 1TB HDD + 128GB SSD - GeForce GTX1050 4GB GDDR5 - 15.6" FHD Ekran - Win10 - Siyah, 81FV000YTX
Lenovo
https://www.amazon.com.tr/Lenovo-Legion-Intel%C2%AE-CoreTM-i5-8300H/dp/B07JC8FRCG/ref=sr_1_9?m=A1UNQM1SR2CHM&s=computers&ie=UTF8&qid=1547809331&sr=1-9

Dell Gaming G315 Intel Core i7 8750H 8GB 1TB + 128GB SSD GTX1050Ti Linux 15.6" FHD Taşınabilir Bilgisayar FB75D128F8128C

https://www.hepsiburada.com/dell-gaming-g315-intel-core-i7-8750h-8gb-1tb-128gb-ssd-gtx1050ti-linux-15-6-fhd-tasinabilir-bilgisayar-fb75d128f8128c-p-HBV00000GNIQK
Biraz karışık bir cumle kurmus olabilirim.Soyle ki A kisisinin ayni gun icinde 3 kere giris saati var , B kisisinin ayni sekilde. Ben her kisinin bu 3 verisini kendi satirina nasi ekleyebilirim.(Tek satıra indirecek şekilde)
3500 tl ye kadar asıl amaci oyun olmayan, hafif, ssd li, ekranı kaliteli laptop ariyorum.

-Asus k541uj

-Dell vostro 14

Ilk etapta bulduklarım. Onerilerinizi tavsiyelerinizi paylaşırsanız sevinirim. Teşekkürler
Halkbank hesabına havale ile yaklaşık 150tl lik skin almak istiyorum.İletişime geçerseniz sevinirim
Hakkında
Meslek: Pratisyen Tabip
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 35 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 810
İkinci El Bölümü Mesajları: 39
Konularının görüntülenme sayısı: 10.100 (Bu ay: 509)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 662 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.