Teğmen
13 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 39 (Bu ay: 2)
Gönderileri
Düşüncelerinizi paylaşırsanız sevinirim
Arkadaşlar üni okuyorum eve çıkıcam net bağlatmak istiyorum. Sizce en uygun net hangisi (limitsiz olsun istiyorum) ?
Arkadaşlar şu an 3 ün 1 ini okuyorum geçen sene 2 nin 2 sini alamadım ganom 1.80 olmadığı için bu yüzden diğer dönem 3-2 değil de 2-2 alıcam fakat şu an ganomun yine 1.80 altı olma riski var böyle olursa 2-2 sini yine alamayacak mıyım ?
İsmi galiba e-gpu tam emin değilim.. Yani harici ekran kartı.. Youtube de göreniniz vardır adam macbook air 11" e harici ekran kartı bağlayıp thunderbolt girişinden oyunları 10 numara oynuyor.. Bunu bizim yapmamıza imkan var mıdır ? Maliyeti ne kadar olur sizce ?

Merak edenler için video

http://www.youtube.com/watch?v=kZZdwkICE3M
Şu fm 2014 ü bir türlü yapamadım.. Fm konusunda öyle geçmişim yok ama oyundan anlamadığım söylenemez.. 3-5 defa baştan baştan oynadım ama yok takım gitmedi yenilip durdum en sonunda kovuldum..

o kadar hevesle oynamaya başladım şu an içimde heves kalmadı.. Bu fm nasıl oynanır incelikleri nelerdir bilenler yazsın birbirimize yardımcı olalım püf noktaları öğrenelim.
Erişim iznim yok diyor hiç bir konuya cevap yazamıyorum problem nedir ?
slm arkadaşlar yardımcı olursanız çok sevinirim..
geçen bi arkadaşımdan ödünç olarak 250 gb lik taşınabilir hdd aldım. bu cihaz ilk başta çalışıyordu benim pc tanıyordu fakat daha sonra bu hdd yi başka bi
arkadaşa verdim içine bir şeyler atsın diye onda da aygıtı tanıdı.Hdd yi aldım bu sefer tanımadı pc de tık yok hiç bi şekilde tanımadı aygıt yöneticisinde falanda gözükmedi.
başka pc de denedim onlardada tanınmadı.. bozuk bozuk geri teslim ettik yani
daha sonra başka 1tb lik taşınabilir hdd aldım aynı arkadaşa verdim bişeyler atsın diye geri aldım buda tanınmamaya başladı buda aygıt yöneticisinde gözükmüyor
bu taşınabilir hdd ler niye tanınmıyor pc mi bozuyor bu hdd leri nasıl bişi nolur yardım edin..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 18 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 205
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 19.234 (Bu ay: 190)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 23 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.