Yüzbaşı
06 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 52 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba Msı notebook almayı düşünüyorum bu fiyata alınırmı sizce fikir verebilirseniz sevinirim.

http://www.sadecenotebook.com/msi-ge62-2qc-607xtr-apache--pmu400915
Dün Akşam Rise of the Tomb Raider oyununu kurdum oyuna girdikden belirli bir süre sonra pc yüksek fan sesi çıkartarak kapanıyor.Ram testi ekran kartı testi ve cpu testi yaptım ama sıkıntı ne çözemedim.Birde cs go ve rainbow six siege de böyle bir sorunla karşılaşmıyorum.Yardımcı olabilirseniz sevinirim.

Sistem:i7-4790K Asus GTX780Tİ 8 GB Ram Msı Gaming 5 Anakart Psu Seasonic 850W 80+ Bronze
Arkadaşlar merhaba ,

Cs go da herkesin de bildiği gibi pro oyuncuların çoğu 1260x920 çözünürlük de oynuor.Benim merak ettiğim konu evimde 1ms 144 hz monitör kullanıyorum yine pro oyuncuların kullandığı çözünürlükdemi kullansam daha çok performans alırım yoksa 1920 x 1080 p de oynamaya devam mı etmeliyim.
Öncelikle merhaba ,

Razer chroma rezaletinden sonra ss rival aldım güzel mouse razer a göre ama elime büyük geliyor ne yazıkki.Şimdi Amazon dan roccat markasını denemek istiyorum.Roccat Tyon veya Kone Pure Military edition modellerini ama Türkiye ye yollayan yer bulamadım veya ben beceremedim.Nereden alabilirim alan veya bilen arkadaşlar yönlendirebilirse çok sevinirim.

Şimdiden cvp yazan arkadaşlara teşekkür ederim.
Kendim cs go oynuyorum turnuvalara felan katılıyoruz.Tavisye üzerine Deathadder chroma aldım 1 ay dolmadan sol click çatladı .Aral game yolladım 4. haftanın içindeyiz halen ses yok o yüzden razer gözümden düştü.Rival 'i çok tavsiye ettiler güzel mouse ama benim elime göre büyük.Hatta rival ve chroma yakın sensörlere sahip olsalar bile tepkime hızı olsun algı olsun malzeme kalitesi olsun choromaya göre daha iyi bu benim görüşüm tabi.El yapıma uygun olarak başlıkta da belirttiğim gibi roccat kpm almak istiyorum.Sizce amazondan alıp bekleyeme değer mi yoksa Türkiye den başka mouse yönelsemmi .

Şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar merhaba ,

Ben webdenal.com da satın alma sorumlusuyum ve aynı zamanda kendimize ait bir e-ticaret sitemiz de var , aynı zaman da cs go oyuncusuyum.Düzenli olarak da turnuvalara katılıyoruz.Gaming ekipmanları arıştırması yaptım ve diğer sitelerde çok pahalı olduğunu gördüm , hatta webdenal.com da gaming kategorisini oluşturup güzel satış adetlerini gördük.Rival da ilk indirimi ben yaptım yoksa 220 250 tl arası insanları kazıklamaya devam ediceklerdi.Şimdi kendimiz bu steelseries ve logitech gaming ekipmanlarından adetli stok almayı düşünüyoruz , ama önce sizlerden ürünlerin kaç tl olursa tabi fiyatı öldürmeden hızlı şekilde satılabilir fikirlerini alıcam hatta güzel adetleri yakalabilirsek satışınıda yapabiliriz.
Mart ayının sonunan doğru Adeks den razer mouse aldım , dün cs oynarken sol click zor bastığını farkettim mouse yi incelerken sol click boydan boya çatladığını farkettim şimdi bu mouse yi arala göndericem inşallah kullanıcı hatası demezler.Daha önce böyle birşey başına gelen varmı ?
Öncelikle Merhaba Herkese ,

29 Mart 2015 Pazar günü Gameektrada Cs go turnuvası düzenlendi.Senelerdir Adeks de turnuvaya katılmış biri olarak , ilk defa game ekstraya gittik.Öncelikle organizasyon çok kötü ,turnuva makinaları berbat bildiğiniz 50-80 fps ile oynadık , maç içinde makinaların donmasıda cabası.Turnuvanın favorsi olan iki takıma verilen makinalarla diğer takımlara verilen makinalar bir değildi ne yazıkki.Bu konuyu bilgilendirme için açtım , adeks de yeniden turnuva yapılmasını istiyoruz.....

İyi forumlar....
Arkadaşlar merhaba ,

17.10.2014 tarihinden yani ilk çıkış tarihinde capitöl turkcell'den Beyaz note 4 aldım , siyah alma niyeti ile gittim ama yoktu.Beklemek istemediğim için yani aceleci davrandığım için beyaz aldım.Beyaz rengi kötü değil kesinlikle şık ve güzel duruyor , daha önceki telefonum iphone 5s silver hatta ondan önceki telefonum iphone 5 silver oldukları için siyah telefon kullanmak istiyorum başka bir sebebi yok.Cihazım faturalı aksesuarları tam genpa garantilidir.Aynı koşullar olma şartı ile yani dist garantili kutulu faturalı siyah note 4 ile takas yapmak istiyorum.Takas sadece istanbul içi kadıköy veya üsküdarda yapabiliriz.

Lütten faturası olmayan , paralel yolla satın alan arkadaşlar iletişime geçmesin.
Beyler masaüstü pc toplamaktayım ekran kartı ve monitör , kasa aldım.İŞlemci , anakart , ram ,hdd psu kaldı geri.İşlemciyide buldum i7-4790k alıcam.Ama satan arkadaş faturası olmadığını söyledi garantisinde sorun olurmu bilgisi olan arkadaşlar acil bilgi verebilirse çok sevinirim.Bu akşam almaya gidicem çünkü.

Şimdiden teşekkürler herkese
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Oyun Platformu
PS4
Takım
Beşiktaş
Anakart
MSI
Sabit Disk
Seagate
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 852
İkinci El Bölümü Mesajları: 151
Konularının görüntülenme sayısı: 15.280 (Bu ay: 163)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 91 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.