S

Yüzbaşı
15 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 31 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Mevzuat uyarınca, muayene ücreti, muayene süresi geçirilen her ay için, yetki verilen gerçek ve tüzel kişi ya da alt işleticiler tarafından yüzde 5 fazlasıyla tahsil edilecek. Ay kesirleri de hesaplamada tam ay olarak dikkate alınacak

Bu konuda bilgisi olan varmı? Ne zamandan itibaren geçerli?

(Bilmeyenlerin çok canı yanacak!)
Tek portlu modeme iki bilgisayarı bağlamak için birşeyler yapılabilirmi?
Aradım ama bulamadım varsa link ya da bilgi?Tşkr.
You have exceeded your trial period.
This evaluation version will no longer function.
Please click on the "Order" button to purchase a licensed
version or the "Quit button to exit.

Programda böyle bir yazı çıktı bugün ve çalışmıyor tekrar tekrar
yükledim gene olmadı ne yapmam lazım? Anlayamadım...
Seçtiğiniz 1 kişiyle konuşmak %75 indirimli, dk.sı sadece 1 kontör! Üyelik ücretsiz!
Abone teknumara 53******** şeklinde seçtiğiniz numarayı yazıp 2710a gönderin.
tlfna bu şekilde mj geldi. Hat kontörlü kullanmak isteyen olabilir.
Superonline sitesine bağlanılmıyor reklamlar cıkıyor, sayfaya yönlendiriliyorsunuz diyor ama öylece kalıyor bu konuda fikri olan varmı?
Web2messenger davetiyesi arıyorum elinde olan varsa verebilirmi?
Restorer 2000 professional yeni yükledim ama,ad-şirketi ve serial istiyor bu dölümlere ne yazılması gerekiyor bilen varmı?(geri dönüşüm kutusundaki silinen dosyaları geri getirebilmek için)
Arkadaşım "bilgisayarımı kapatmaya çalışınca ekranda kapanıyor şeklinde yazı çıkıyor ama kapanmıyor ancak fişten cekip kapatabiliyorum"dedi ne yapması gerekiyor bilgisi olan varmı?
1 kasım dan beri dsl ışığı sabit yanmıyor telekomu defalarca aramama rağmen çare bulamadılar.belki kablolarda bir sorun var diye kontrol ettim.telefonun bir kablosunu bağlayıp dsl ışığının sabit yanmasını bekliyorum yandıktan sonra diğer kabloyu da bağlayıp dsl ışığının tamamen gitmesini beklliyorum son olarak tekrar dsl ışığı sabit yanmaya başlıyor bu şekilde bağlanabiliyorum(tamamen şans eseri).belki tuhaf ama durum bu.acaba sorun modemdemi telekomdamı bunuda anlamış değilim.tavsiyelerinizi bekliyorum?
bazı sitelerdeki yazılar dün akşamdan itibaren cok küçüldü (hotmail sayfasındaki şifre girilen yer gibi) arama yaptım ama bu konuyu bulamadım yardımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 1 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 772
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 6.667 (Bu ay: 241)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 20 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.