B

Er
02 Haziran 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 1 (Bu ay: 0)
Gönderileri
arkadaslar 2006 model ford ranger 4x4 var 1 hafta once arabadan kayıs kacırma sesı gelıyodu gıttık ustaya adam baktı gordu dedı bu kayıs degıl yok manıfolttan kacırıyo yok turbo arızalı falandı fılandı derken adam soktu turboyu yaptı bıseyler sonra gerı taktı dedı bu oldu tamam bende anlamadım ne yaptıgını sonra bındık arabaya bı baktık ses kesıldı eee ama sımdı aynı ses yıne gelıyo soyle tarıf edeyım araba gıderken yolda gıdıyon mesela bastın gaza araba toplamıyo toplamaması bı yana arabadan kayıs kacırma sesı gıbı cıyyk cıyyyyyk ses gelıyo motor tıtreme yapıyo araba toplamıyo oyle bı gelıyokı ses artık neresınden cıkıyo bılmıyom yada soyle denedım araba duruyo verdım gazı bı baktım 3000 devır cıvarında falan aynı sesı yapmaya basladı motor sallanıyo egzoza bı baktım bı beyaz duman atıyo bı sıyah duman atıyo bazı bazı ıkısını bırden atıyo sıyah beyaz karısık ayrıca cok fazla tıtreme oluyo boyle hanı arabanın enjektorlere yada karbıratore pıslık gıderde tekler ya oyle teklıyo ama gazı kesınce normal calısıyo bunun nedenı nedır ustaya goturmek ıstıyorum ama en azından sorun nerde bıleyım yoksa kazıklıyolar satırı sallayıp gecıyolar?varmı bı fıkrı olan:)))
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 8 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 493 (Bu ay: 3)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: HTC
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.