Yüzbaşı
15 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 115 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İnternet de çıkan haberlere göre Melo'nun gitme sebebi tehdit edilmesiymiş. Tabii haber yalan da olabilir ama Galatasaray'ı çok seven Melo'nun durup dururken gitme kararı almasınıda pek mantıklı bulmuyorum. Ben FB taraftarıyım tüm FB liler gibi Melo'yu hiç sevmem ama ülkemizde böyle barbarca olayların yaşanması hiç doğru değil.

Kaynak Mynet

Galatasaray, Melo'yu İnter'e sattı. Taraftar ayaklandı. Yıldız oyuncunun ayrılma kararının ardında ise korkunç bir olay yaşandığı iddia edildi.

Galatasaray taraftarları Melo'nun İnter'e satılmasının şokunu yaşarken, yıldız oyuncunun ayrılışında korkunç bir olay yaşandığı ortaya çıktı.

Mayıs ayında Alkent'teki evinden eşi ve çocukları ile çıkan yıldız oyuncunun arabasını Beşiktaşlı bir taraftarın durdurduğu ve aynı kişi tarafından Melo'nun kafasına silah dayandığı ortaya çıktı. Olay sonrası Melo'nun hemen Abdürrahim Albayrak'ı aradığı tecrübeli yöneticinin de hemen Melo'nun yanına gittiği ifade edildi.

Eşi ve çocuklarının gözü önünde kafasına silah dayanan ve tehdit edilen Melo'nun o günden itibaren Galatasaray'dan ayrılmayı kafasına koyduğu belirtildi. Melo'nun kafasına silah dayayan taraftarın Şubat 2014'te yıldız futbolcunun Beşiktaş tribünlerine yaptığı hareketi hatırlattığı ve "Bir daha böyle bir şey yaparsan sonu kötü olur" diye tehdit edip kaçtığı ortaya çıktı.

MELO OLAYDAN SONRA INTER İLE TEMASA GEÇTİ

Olaydan emniyetin haberdar olduğu belirtilirken konunun büyütülmemesi için Melo'nun Beşiktaş taraftarından şikayetçi olmadığı öğrenildi. Ancak bu olaydan çok etkilenen Melo'nun eşi ve çocuklarına "Bir an önce gitmeliyiz" dediği ve yıldız oyuncunun o günden itibaren İnter ile temasa geçtiği öğrenildi. Yeni seçilen Galatasaray Yönetimi'nin Melo'yu bir türlü ikna edemediği ve yaşanan bu olayın daha da büyümemesi için Melo'nun gitmesine sıcak baktıkları ifade edildi.

2014'TEKİ DERBİ MAÇ MİLAT OLDU!

Galatasaray'ın eski futbolcusu Felipe Melo ile Beşiktaş arasındaki gerilim 2014'ün Şubat ayındaki derbi maçta fitillendi. O maçta gol atan Brezilyalı futbolcu, Beşiktaş taraftarlarına dönerek kol haraketi yaptı. Bunun üzerine Siyah-Beyazlı taraftarlar Sambacı'yı kara deftere yazdı. Her fırsatta ona tepkilerini dile getiren fanatikler, sonunda onu tehdit ettiler. Galatasaray ile Beşiktaş arasındaki gerilimin nedenlerinden biri de bu olay.
Arkadaşlar yeni bir hesap açtım. Geçen gün bir p.rnocu hesap beni takip etmeye başlamış. Normal yoldan engellemek istedim ama bu takipçinin hiç tweeti olmadığı için engelle seçeneği çıkmıyor. Google da aradım ama nasıl engellenebileceğine dair birşey bulamadım. Hepsinde normal engelleme yöntemi var. Acaba bu takipçiyi nasıl engellerim yada takip edenler listemden silerim.
Arkadaşlar Google Play yenilendi ama güncelleme henüz ülkemizde yayınlanmadı isteyenler BURAYA TIKLAYIP İNDİREBİLİR.

Yeni tasarımda özellikle imaj zenginliğiyle dikkat çeken yeni Play Store, görsel anlamda daha dolu bir içerik sağlıyor. Android kullanıcılarına daha zengin bir görsellik sağlamayı hedefleyen Google, elbette yeni arayüzle birlikte eskisine nazaran daha kolay bir kullanım da sağlıyor.

Yenilenen Play Store, artık Android kullanıcılarına daha zengin bir içerik sunmakla kalmıyor, öte yandan daha verimli bir alışveriş deneyimi vadediyor. Özellikle Google'ın "Material Design" felsefesi ile yenilenen Play Store, böylece ister cep telefonu, ister dizüstü bilgisayar platformundan görüntüleniyor olsun, konfordan ödün vermeyecek. Hatırlayacak olursanız Google, Material Design'ı Android L ile ortaya çıkartmış ve kullanılabilirliği olumlu yönde etkilemek için farklı ekran boyutlarında da birebir tasarım biçimini sunmayı amaçladığını ortaya koymuştu. Bu akımın yeni Play Store'da karşımıza çıkmış olması sevindirici.

Kaynak: Hürriyet

Call of duty 9. bölüm ilk aşamada yani alttaki videonun sonunda görülen yerde adamlar kuyuyu bombalayıp açmıyorlar öylece bekliyorlar acaba bu durum neden olabilir. Son update (5-6) rağmen yinede aynı şeyi yapıyor acaba ne yapmak gerekiyor.

http://youtu.be/7hL4Ef5TZjE

Video başlangıçta beyaz bir görüntü çıkarabilir ilerlertince normal izlenebiliyor.
Selam;

Arkadaşlar başlıktanda anlaşılacağı üzere aslında çift çekirdekli olan X2 545 çekirdekler açılınca X4 oldu ve herhangi bir sorun olmadan aylardır kullanıyorum.

Geçen gün TermalRight Ultra 120 REV. C aldım. Bu sayede birazda overclock yapmak istiyorum yaklaşık olarak 3.50 GHZ benim için yeterli ancak bu hızı almam için ne yapmam gerekli onu çok iyi bildiğim söylenemez. Bu konuda tecrübeli arkadaşlardan yardım istiyorum.

Yardımlarınız için şimdiden çok teşekkürler.
Dün bir tane VTX 5770 aldım ama gelen ürün bu çıktı ne yapmalıyım bilmiyorum iade edip diger HİS tasarımında olanını almak istiyorum. Ne dersiniz bu bana gelen kart neyin nesidir.

Aslında bunu bekliyordum. Zaten sitedeki resimde bu.
Gigabyte bilindik bir marka ve 3 yıl garatisi var ama fiyatı 30-40 tl civarı daha pahalı.
VTX pek bilindik bir marka sayılmaz lakin bir siteden 277 tl 9 taksite buldum.
Ama His ve diğer bazı markalar da tasarım ve soğutma tarzı olarak aklımı çeliyor.
Alttaki His iyi bir soğutmaya sahip gibi acaba piyasada satılan tüm His 5770 ler buşekilde mi?

Selamlar;

Bir hafta önce Patriot Viper II Sector 5 2*2 aldım. AsusM4A785TD anakartım var. Ama Ramleri taktığımda 1600 mhz 8 CL olarak görmüyor. 1600 mhz de 11 CL olarak görüyor. Voltaj 1.65 ve MHZ 1600 ayarlayınca 11 CL ile çalışıyor. Acaba manuel ayarlarda tüm ayarlamaları benim mi yapmam gerekiyor.
Eğer öyleyse bir sürü seçenekten bunu nasıl yapacağım onu bilmiyorum.
Bu konuda tecrübeli arkadaşların yardımına ihtiyacım var.
Saygılar.
Arkadaşlar geçen gün yeni bir sistem toparladım.

Asus M4a785TD-V EVO
Phenom II 545 X2
Patriot 2GB ram
500 Watt FSP BS Power

Ancak bağlantıları yaptıktan sonra şöyle bir sorunla karşılaştım.

Kasanın power reset ve usb gibi anakarta bağlanan kısımlarında herhangi bir hata yok hepsini defalarca kontrol ettim herhangi bir sorun yok ama...

Bilgisayarı power dügmesne basıp açınca işlemci fanı ve power çalışmasına rağmen herhangi bir uyarı sinyali falan vermeden bios'u da açmadan bekliyor.
O şekildeyken resetleyince normal bir şekilde açılıyor.

Bios Update yaptım yine sorun aynı. Windows 7 Ultimate 64 Bit yüklü.

Acaba sorun ne olabilir. Burada bir bilgisayarcıya durumu aynen burada anlattığım gibi anlattım onun cevabı Anakarttan olabilir dedi...

Sizce sorun ne olabilir.

Saygılarımla.
Arkadaşlar bu iki anakarttan birini almayı düşünüyorum.
Şu anda M4A785TD-V EVO piyasada yok ve tahminen 7-10 gün içinde gelecek ASUS M4A79XTD EVO 223 Lira / 8 taksit alabiliyorum.
Ancak bu anakarttında onboard ekran kartı yok, bu durum benim için kötü çünkü şimdilik ekran kartı almayı düşünmüyorum.
Bu yönden ASUS M4A785TD-V EVO benim için daha ideal ve muhtemelen piyasaya girdikten sonra daha uygun bir fiyattan satılacak gibi.
Birde merak ettiğim birşey var ASUS M4A79XTD EVO anakartı alsam ve ASUS M4A785TD-V EVO nun onboart ekran kartına denk bir harici ekran kartı alsam nasıl olur yani minimum ASUS M4A785TD-V EVO HD4200 ekran kartı ayarında bir kart ne olabilir ve fiyatı ne kadardır.
Ayrıca ASUS M4A79XTD EVO - ASUS M4A785TD-V EVO arasında nasıl bir performans farkı var yani ASUS M4A79XTD EVO almam bana bir avantaj sağlar mı?
Saygılar...

EDİT: ASUS M4A79XTD EVO alacağım yerdeki stok bitti artık alamam ama bu konudaki fikirlerinizi yinede bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
*!*2005 Yılı Fosil Üye*!*
İmza Yok Parmak Bastım

Sistem ve Tercihleri
Takım
Fenerbahçe
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.823
İkinci El Bölümü Mesajları: 83
Konularının görüntülenme sayısı: 67.471 (Bu ay: 305)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.810 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.