C

Yarbay
14 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Merhaba arkadaşlar 33 yaşındayım. Şeker hastalığım var insülin kullanıyorum. Ayrıyeten depresyon tedavisi görüyorum.Sanırım bu yüzden bana sıra geldi. Annem 58 yaşında tansiyon hastası ona sıra gelmedi.

Kendim esnafım. Sürekli müşteriler gidip geliyor.Arı sokmasına ve toza karşı alarjim var birde hastanede ameliyat olurken önceden verdikleri seruma katılan ilaca karşı alarjim var. Bu durumda sizce hangi aşıyı olmalıyım.

Merhaba arkadaşlar sorum başlıktaki gibi acaba görüşme kayıtlarını tutan bir program var mı?

Merhaba arkadaşlar ekran kartlarımla mining yapıyorum. Güç kaynağının 2 tane 8 pin çıkışı var. Bir tanesinide molexden güç alıp bağladım. 1 ayda 2 tane ekran kartım bozuldu. Şuanda bir tanesi daha çalışmıyor gözüküyor uzakta olduğum için gidip bakamadım.

Acaba bu arızalanmasının sebebi molex den güç aldığı için veya güç kaynağı yetmediği için olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar 1 adet 5600 xt ile mining yapmaya başladım sıcaklıklar Core Temp 43, Mem Temp 76. Fan hızı %40 da. Ön fanları çalıştırsak mem temp 72 ye düşüyor. bu sıcaklıklar normal mi acaba.

Merhaba arkadaşlar telefonumda facebookta sayfaları aşağı kaydırınca sanki home tusuna basılıyormus gibi ana sayfaya atıyor siyah ekran gelip. Telefonumu itunes ile yeniden yükledim 1 hafta hiç yapmadı bugun yine aynı hatayı verdi. Acaba pil sağlığıma girdiğimde servis yazıyor bu yüzden olabilir mi?

Merhaba arkadaşlar programı televizyona yükledim https://ss-iptv.com/en/users/playlist bu siteye girip open seçeneğine basıp dosyamı seçiyorum ama internet sitesi donup kalıyor.

Bu sorunu nasıl çözebilirim acaba?

3 senedir iphone 7 kullanıyorum artık bataryasını günde 2 kez şarj etmeye başladım. Yeni iphoneler ise çok pahalı. Acaba bunu satıp 4000 tl ye 3 yıl dayanacak sağlam bir telefon var mı?

Merhaba arkadaşlar iphone 7 telefon kullanıyorum. Beni birisi aradığında bazen karşı tarafa sesim gitmiyordu. Bende türkceli aradım bir kod verdi onu tuşladım. Daha sonra telefonuma temiz kurulum ios 14 yükledim. 10 gündür kullanıyorum sorun yoktu bugün bidaha yapmaya başladı. Acaba sim kartından olurmu bu sorun.

Sorum başlıktaki gibi bu siteyi bilen varmı beyler.
Merhaba arkadaşlar oyuna 1 sene ara vermiştim. Oyuna girişte nickini yazıp karşı takım ve kendi takımın oyuncularını karşılaştıran siteler vardı onları unuttum. Acaba hangileriydi bilen arkadaşların yorumlarını bekliyorum.
Hakkında
Forum İmzası:
AMD ATHLON II X4 640 AM3 3.0 GHZ---Biostar A780L3L AM3(DDR3) AMD---Palit GTS450 1GB 128 Bit DDR5---SEAGATE 500GB SATA III NCQ---Philips 221EL2SB/62 21.5" 5ms Dokunmatik Kontrollü Full HD Wide Screen LED Monitör---Vento TA-K52 400W Kasa---A4 Tech KB-8+OP-620D Multimedya Siyah Klavye + Mouse Seti
Hakkımda:
0DA27E2058D0411BAC56010A67A0D973.gif
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 4.496
İkinci El Bölümü Mesajları: 79
Konularının görüntülenme sayısı: 1.217.589 (Bu ay: 11.616)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 98 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.