Binbaşı
27 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 175 (Bu ay: 1)
Gönderileri

Sistem topluyorum, bugun veya yarin alacagim. Isim dolayisiyla oyunlara pek fazla vakit harcayamiyorum, ekran karti icin 1660 Super ve RTX 2060 arasinda kaldim. Butce sikinti degil ancak RTX 2060'in gereginden fazla oldugunu dusunuyorum. Yorum alabilir miyim?

BADUMTIS
Merhaba, bu iki monitor arasinda kaldim birisini alacagim. PS4 pro ve netflix icin. Daha onceden deneyimi olan varsa onerilere acigim.

1)https://www.lg.com/us/monitors/lg-32UK550-B

2)https://www.viewsonic.com/nl/products/lcd/VX3211-4K-mhd.php

Sadece oyun oynamak icin dusunuyorum, ayni performansta daha ucuza cekebilirsem dusunurum yoksa ps4 alacagim.
Noel tatili icin Turkiye´ye geldim. Bugun 2 tane doktor randevum vardi, doktorlardan bir suru artistlik yemedigimiz yetmedi, hastanedeki kantinciye su icin 5 TL verdim bozuk yok mu diye azar isittim parayi falan firlatti, telefonum IMEI kayitli olmadigindan internete giremiyorum, EGO soforune 2 kez beni surada hatirlat dedik diye ondan da azar isittik. Ondan sonra eczaneye gittim saglik sigortam olmadigindan eczaci tembel misin vb. diye konustu . Hepsinin agzini gere gere verdim de insanlarin boyle ust oturakta olmasi gercekten kotu, herkes kavga etmek ve birbirine bagirmak icin firsat kolluyor gibi. Allah yardimciniz olsun.
Merhaba arkadaşlar birkez daha Danimarka'dan Türkiye'ye pardon Suriye'ye gidiyorum, uçağın 90%i Suriyeli olduğundan. Soruları alayım.
Kız arkadaşım Danimarka'lı, ben de iyi Türk yemeği yaparım. Ancak ne zaman yemek yapsam yemeğin hepsini kız arkadaşım yiyor ve doymadım diyor. Ne yapmam gerekir?
Evet beyler sabah labdan eve dönmüştüm, herkes uyurken fırsat bu fırsat yurttaki kızın ayakkabılarını koklamaya başladım. Ancak şansa bak başka bir çocuk sabah koşusuna çıkıyormuş, beni gördü. Ne yapmam lazım?
Arkadaşlar merhaba,

Boşta sorunsuz çalışan bir fanım var ancak oyuna girdikten belli bir süre sonra fan duruyor ve kesinlikle çalışmaya başlamıyor. Mesela oyuna girdiğimde sıcaklık 50 derece olsun, 80 dereceye kadar fan hızlanıyor bir süre ancak daha sonra tak diye duruyor, daha sonra CPU sıcaklığı 110 dereceye kadar çıkmasına rağmen fanın dönmemesinin sebebi ne olabilir?
Hakkında
Meslek: Akademisyen
Forum İmzası:

güneş ve rüzgar oyuncak işi bebelere yönelik yani sana.ben lafımı çaktım o zaman ben tartışmam yazabilirsin ancak. -em2018
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen ay
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 7.910
İkinci El Bölümü Mesajları: 13
Konularının görüntülenme sayısı: 214.407 (Bu ay: 2.171)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12.867 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.