E

Teğmen
21 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 24 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar f30 bmw almayı düşünüyorum , 120-125bin tl aralığında temiz 316i m paket alınabiliyor ben bu aracı alıp 180hp ye kadar yazılım yada racechip taktırmayı düşünüyorum.320ied ile arasında yaklaşık 20bin tl fark var sorum şu olacak 316i modelinin herhangi kronik sorunu varmıdır ve yazılım bana 50-60bin km sonra sorun cıkarır mı? 320ied almak için 20bin tl fark vermeye gerek var mı?
Yardımlarınız için teşekkürler
Merhaba arkadaslar 2011 de topladığım bilgisayarımın özellikleri;
İşlemci: İntel core i5 750 2.66ghz
Anakart: Gigabyte p55a ud3r
Ekran kartı: Asus R9 280x 3GB GDDR5 384 bit
Ram: 2x4Gb gskill 1600mhz
Hdd: Samsung 1TB 7200 rpm
Monitör: Lg e2250 1920x1080 22.5 inc
Kasa:Cooler master rc690 650 wat
Arkadaslar sizce işlemci ve anakartı değiştirmelimiyim bu şekilde beni daha ne kadar götürür yardımlarınız için teşekkürler
Merhaba arkadaslar 2 hücre lityum iyon pillerim var bunların şarj ve deşarj kontrol devresini herhangi bir modül kullanmadan yapmam gerekiyor.1 hücre 3.7V li-on pil için dolma gerilimi 4.2v , deşarj gerilimi ise 2.75V civarlarında.Benim projemde 2 hücre olduğu için 8.4V dolma 5.5 V deşarj gerilimleri olarak belirleniyor.Sorum şu tasarlayacağım devrede 5.5V dan az gerilim geldiğinde devreye akım geçmemesı gerekıyor yine 8.4V dan yukarı geldiğinde devre otomatik olarak akımı kesmeli.Kısaca göstermek gerekirse 5.5V<lı-on 2 hücre pil<8.4V arası devre aktif olmalı.Bu şekilde devreyi nasıl tasarlayabilirim.Yardımlarınız için teşekkürler
Herkese merhabalar yeni iPad air 2 aldım. Sesi fazla açtığınızda ekrandan bir titreme oluyor elle dokunduğunuz zaman hissediyorsunuz (hoparlör Tarafından özellikle) aranızda iPad air 2 kullanıpta bu sorunla karşılaşan oldumu yada cihazımda bir hata mı var değiştirmelimiyim
Arkadaşlar 28.000tlye kadar konforlu dizel araç arıyorum aklımdakiler 2010 vw polo 1.4tdi ve citroen c3 öğrenci olmamdan dolayı genç arabası olması ve dizel olması önceliğim yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar araba almaya karar verdim düşündüğüm araç seat ibiza 1.2tsi fr dsg sizin önerilerinizi bekliyorum
arkadaşlar en fazla 50 bin bütçem var 1.2tsi leon düşünüyorum performans yakıt nasıl kullananlar varsa yardımlarını bekliyorum
Arkadaşlar ios 6.1.1de ses gayet iyiydi 6.1.2ye güncelledim ses kalitesi düştü artırmanın bir yolu varmdıdır acaba
arkadaşlar iphone 5 jailbreak li ama ben ios 6.1.2 ye güncellemek istiyorum direkt telefondan güncellersem bir sıkıntı olur mu yada bilgisayardanmı güncelleyeyim nasıl yapıcam yardımlarınız için şimdiden teşekkür ederim
Arkadaşlar iphone 4s kapandıktan sonra tekrar açılıyor ve şarjı çok hızlı yiyor mesela akşam yüzde 100 sabah yüzde 70 kalmış sürüm ios 6.1 yardımcı olursanız sevinirim
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 170
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 47.246 (Bu ay: 97)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.