E

Çavuş
19 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 21 (Bu ay: 0)
Gönderileri
katip çelebi üniversitesinde harita mühendisiliği kazandım ama bölüm hakkında fikrim yok aile tavsiyesiyle yazdım. bazıları cok iyi diyo bazıları türkiye icin iyi değil diyo sizce okumalımıyım yoksa bi sene daha hazırlanmalı mıyım
herkesin merak ettiği konu :D gecen seneleri referans alarak tahminleri alalım
Xperia sola çok hoşuma gitti fakat aynı fiyata spot xperia arc s alabilirim.siz olsanız hangisini tercih ederdiniz ?
ya bi film vardı çok kısa boylu bi adam vardı,rayların yanında bikaç kişiyle beraber bi karavanda yaşıyordu.tnt de bi kaç kere rast geldim ama hiç izleyemedim.
diesel dz1206 yoksa casio ef 550 mi karar veremedim yardımcı olursanız sevinirm bunun yanında 250-400 tl arası tavsiyeniz varsa paylaşabilirsiniz

diesel dz1206 yoksa casio ef 550 mi karar veremedim yardımcı olursanız sevinirm bunun yanında 250-400 tl arası tavsiyeniz varsa paylaşabilirsiniz

Biliyırum,fiyat özellik farkı çok ama bir tanıdığım bana bu ayrıcalığı sundu.yani ikisinide aynı fiyata alabilirim,siz hangisini tavsiye edersiniz.
dün akşam vodaofne 845 adlı telefonu aldım.satan kişinin bana söylediği şeyler telefonda yok geri vermek istiyorum faturası felen kesildi.çok moralim bozuk 350 lirayı çöpe atmış gibi hissediyorum kendimi lütfen yardım edin.paramı geri alabilirmiyim
arkadaşlar bu telefon biraz uygun bunu almaya karar verdim.buna android yüklenirmi?
Arkadaşlar kaç gündür araştırıyorum,aslında en cok lg p503 e yakınım ama alrsam başka telefonda gözüm kalmasın istiyorum.LG p503 n kamerası 5 mp olsaymış düşünmezdim,ama hem pahalı hem 3 mp sizce 600 tl cokmu.Hepsi andoid 2.2.1 froyo kullanıyor.Başka tavsiyeniz varsa lütfen söyleyin.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 100
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 7.795 (Bu ay: 44)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 12 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.