Yüzbaşı
07 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 20 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaşlar organik kimya konusu için konu anlatımı test kitabı alacağım önerileriniz neler?
Iki uc gundur telefonumu sarj ederken cok gec sarj oluyordu telefon, sonra prize taktigimda hic olmamaya basladi. Baska sarj aleti aldim ilk iki gun normal suresinin 2 kati surede sarj etti, sonra o da etmemeye basladi. Sarj doluyo gozukuyo ama saatlerce beklesem de degisme olmuyor. Simdi sadece usb den sarj edebiliryorum.

Bataryayi degistirsem sorun cozulur mu?
arkadaşlar telefonumda twitter senkronizasyonu olmuyor, bu yüzden bildirim gelmiyor. ayarlardan yapmaya çalıştım ama senkronize etmeye basınca bir şey değişmiyor. nasıl çözebilirim bunu
Bugun s3um yere dustu ve cami catladi. Gold bilgisayardan almistik kaskosu da vardi. Kasko ise yarar mi yoksa kullanici hatasi diyip gonderirler mi
sigara içmenin ve sakal çıkmasının boy uzamasıyla alakası var mı arkadaşlar? kafalar karışık

edit: imla
Edwird gitti gideli artık hiç güzel csb çıkmaz oldu, çok bozdu bu forum çok......
S3te kamera sesini nasil kapatiyoruz?
ağızda, üstte başta en az koku bırakan sigara markası nedir?
arkadaşlar avea 250 mb internet pakedim varken onu iptal edip 1GB internet pakedi aldım, ama şu an 250 MB'ı kullanmaya devam ediyor, ne zaman 1 GB'ı kullanmaya başlar?
Arkadaşlar şimdi benim avea'dan 250 MB internet pakedim vardı, ben bunu online işlemler'de iptal edip 1GB internet pakedi aldım. Bi süre sonra mesaj geldi 250MB internet pakedinizden şu kadar kalmıştır diye. 1 GB'ı kullanmaya ne zaman başlar veya başlamış mıdır? Şimdiden teşekkürler
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 7 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 850
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 49.121 (Bu ay: 737)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.