Çavuş
05 Mayıs 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
11 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Bildiğiniz gibi alıntılanan mesajlarda alıntılanan mesajın atıldığı tarih gözükmüyor. Gerekliliği tartışılır ama gözlerim bir kaç zamandır istemsizce kıyıda köşede bir tarih arıyor, dinamik ve alıntı yapan kullanıcı tarafından değiştirilemez bir yapı oluşturmak da baya uğraştırıcı ve iş yükü bakımından da gereksiz gözüküyor ama genede alıntı düğmesine tıkladığımızda gelen şablona kullanıcı adı gibi eklenebilir belki, alıntı yapan kullanıcının buna müdahele etme şansı olacaktır ama etkisinin kötü olacağı bir takım olayalr olur mu bilmiyorum.

quote:

Orijinalden alıntı: Ouroboros ~2015/12/30
...içerik...
100.000'nci üye olması mıdır?
Beyler ben okuldan kaydımı sildirdim.Ben haziran 94 doğumluyum askere çağırırlar mı ? Bazıları yoklama gelir diyor,bazıları çağırmazlar diyor.Nasıl iş çözemedim.
Adım, cengiz.

Kişilik analizi için yazıya dökülmesi elzem olmayan bir çocukluk geçirdim, psikoloğa gittiğimde özellikle bunun üstünde dururdum ilk olarak, "anlatabileceğim birşey yok, size para vererek ve meşhur tabip hasta ilişkilerinde olan gizlilik hususunuza güvenerek yakınlarım olduklarını idda eden şerefsizlere karşı hayattan umudu kesmemiş imajı vermek niyetindeyim". Susun! bugün herkes beni dinliyecek, kimse sözümü kesmeyecek ve yemin ederim ki sözüm bittiğinde dahi devamını bekleyerek sukuneti bozan kişi olmak istemeyecekler. Sizinle bir sorunum yok ki, beni yadırgar gözlerle süzmeyin, yaptıklarımın mantıklı bir açıklaması var gerekçelerimi sıralamamı bekleyin. - - 21. Yüzyılda 21 Yaşında ölmek ya da dirilmek.

/

Ekimde bir kadın öldürdüm, adı ekindi, zarif bir hanfendi, gönlümü feth eden ilk kişiydi, ufak kaçamaklarda kontrolü kısa süreliğine bıraktığım günlük ilişkiler dışında. Ot bağlamış çorak bir araziye gömdüm onu, ve nadas ateşini başlattım. Pişmanlığın belkide en belirgin duygusudur öfke, ve ateşi bu öfkeyle harmanladım. Beynimi kemirirken yoğun sorgular, dönerken o mezardan, karanlıkta dahi gözlerimi kapadım korkudan.

//
23-02-1992
23 ekim, fonda ağır bir ritm, şakaklarda stresli bir birikim. Tezahür eden muhayyel kurgular, gerçi; çoğu eski hatıralardan görsel alıntılar.
Elime aldığım bir kalemle unutmak üzere döküyorum gözümden akması gereken yaşları sayfalara. Ben, normal ağlayamıyorum...
Huzur, bir sürgün olarak: hududunu ardımda bıraktığım bir ülke, hicretim karmaşanın başkentine.

///
--/02/1992
Ardından kalanları topluyorum bir bir, hatrımda kalanlarla ne yapacağım bilmiyorum*... Yanıma, en güzel fotoğrafını alıyorum sadece ve senin hakkında hatırlamak istediğim tüm anılarımı ona hapsediyorum, gülüşün, o doyum olmaz tebessümün bu müsveddeye tutsak edilen enstantane içinde öyle doyum olunmaz ki cesaretimin yettiği kadar süren her bakışımda hafızama kazınmasından, alışmaktan korkuyorum... Tek derdim de sende hissettiklerimi yitirmek istemememdi... Artık tarihi kaydetmenin bir anlamı yok sayfalara, ben, ben o gün orada, tüm maddi varlığımı ve somut kaygılarımı o mezara gömdüm, seninle. Ardından tuttuğum bu günlük ise sana olan aşkımın tek şahidi...
Dostlar şu yarıyıl için verilen programı kaybettim, Fotoğrafını çekebilecek olan var mı? ya da sınav ne zaman saat kaçtaydı önümüzdeki?
Beyler yardım edebilecek var mı? her şekilde sorgulayabilirsiniz kefil olmak için.


Beyler bu şekilde yazılan yazılara ne isim veriliyor ya da hatırlayan varsa kapsamlı bir site vardı bu şekilde yazmak için.
Üstüne kola dökülen bilgisayarımın tek çalışan yeri LCD si ve ben bunu değerlendirmek istiyorum bunu TV, bilgisayar monitörü olarak kullanabilirmiyiz veya en azından sadece PS 3 bağlayabilirmiyiz?2
Hakkında
Konum: Tekirdağ,Çorlu
Forum İmzası:

Bırak; Etkenlere karşı, karşı tepki oluşturup kararlarını değiştirmeyi.∫
Yap; Kararlarını sabitleyip, Etkenlere hükmetmeyi.
Ouroboros Sabiti /--/ 2012
Hakkımda:
1...
Sistem ve Tercihleri
Mobil cihaz
Nokia 5800
Operatör
Turkcell
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS3
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: geçen yıl
Son Mesaj Zamanı: 5 yıl
Mesaj Sayısı: 99
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.163
İkinci El Bölümü Mesajları: 6
Konularının görüntülenme sayısı: 51.570 (Bu ay: 843)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 15 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.