Onbaşı
26 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 4 (Bu ay: 0)
Gönderileri

bu başlıkta fransayı konuşalım resim ve videosu olanlar eklesin
Düşünemiyorum ÖyLeyse Çağdaşım
' yazıyı sağdan soLa çevirdiLer,diLi değiştirerek haLkı tek günde cahiL bıraktıLar,Hak'tan batıLa yöneLttiLer,hadi buyrun_!!!

Önce araştırmanın sonucunu verelim

ABD 71.681
Almanya 70.400
Japonya 44.224
İtalya 31.762
Fransa 30.193
S. Arabistan 13.579
Türkiye 7.260...

Bu rakamlar ne
İlköğretim okullarında okutulan ders kitaplarının içerdiği kelime ve kavram sayısı...
Araştırmayı yapan Ankara üniversitesi TÖMER Dil Öğretim Merkezi...
İlkokulu bitiren bir Amerikan çocuğu 70 bin kelime öğreniyor...
Aynı yaştaki bir Türk çocuğu ise 7.000 kelime...
Biz büyükler de Amreika'nın edebiyatını, bilimini, tekniğini kıskanıyoruz.
Adamlar yapmış abi...

''BİR MİLLETE YAPILACAK EN BÜYÜK KÖTÜLÜK, ONUN DİLİYLE OYNAMAKTIR.''

Bu söz Goethe'ye aitti galiba.
Sözün doğruluğundaki dehşete bakın ki, onu türkçeye çevirince 'Adamın kucağına oturup diliyle oynamak' gibi bir anlam çıkıyor.
Neden
Çünkü lisan'ı katlettiler.
Ve bağırıyorlar

Yaşasın harf devrimi!

Üstad Necip Fazıl diyor ki
-Bu işin saikini, amilini, illetini bir müessire bağlayamamın sebebi nedir
Şimdi yeni dil ile yazalım
-Bu işin nedenini, nedenini, nedenini bir nedene bağlayamamın nedeni nedir

Yaşasın kuş beyinli on milyon genç.
Evet, insan kelimelerle düşünür.
Siz onun kelimelerini çalarsanız salaklaşır, düşünemez.
Yahudiler ölü dilleri İbranice'yi canlandırır...
Biz de öz dilimizi öldürürüz.
Ne diyelim

Dilimiz bizi gerici yapıyormuşta öğrenmesi çok zormuşta...zaten...zaten... git çin alfabesine bak 2.500 harfleri var geridemi kaldılar ? ya japonlar ? onlara ne demeli ? 52 tane harfleri var ama harf kombinasyonları ile yüz binin üstünde harf oluşuyor geridemi kaldılar ? bırak be

Düşünemiyorum, öyleyse çağdaşım.
AKTÜTÜN KARAKOLU SALDIRISINI HATIRLIYOR MUSUNUZ?

Hani PKK' ları koyun sananmışlardı..
Hani PKK' ları hava acık olduğu halde heronların sisli havada görüntü alamadıklarını belirtmişlerdi..
Hani PKK' lıların Askerimizle çatışmasını Heronlarla saatlerce izlemişler hiç bir sekilde yardım için bir şey yapmamıslardı..

BUNLAR KİMDİ TÜRK'TÜ..

Beyin fırtınası yapalım mı?

Komutanlar TÜRK... PKK' lılar ise KÜRT... Böyle biliyoruz daha doğrusu böyle isimlendiriyoruz..

Komutanlar PKK' ya göz yumuyor, TÜRK ASKERİNE SALDIRI DÜZENLENİYOR, VE ŞEHİDLER TÜRK, (türk komutan, kürt pkk' ya yardım ediyor ve türk ölüyor)

PKK' yı KÜRTLERİN HAKLARINI SAVUNUYOR BİLİYORUZ.. (aslında değil tabi, sehid olan askerlerimizden kürt olanda var, hatta öldürdükleri sivillerde KÜRT)

Kafanız karıstı değil mi?

İşte bizde bunun için uğrasıyoruz, Olay KÜRT' lükle TÜRK' lükle alakalı değil, OLAY HAİNLİK, ŞEREFSİZLİK, İNANÇSIZLIKLA ALAKALI..

Yapılmak istenen "BÖL - PARÇALA - YUT" Taktiği..

Bunu uygulamaya çalışıyorlar ama B-A-Ş-A-R-A-M-A-Y-A-C-A-K-L-A-R..!
1 er 2 şer şehit olunca asker bişey olmuyor ne zamanki 10 kişinin üzerinde şehit olunca uçaklar kalkıyor 20 nin üzerinde olursa şehit sayısı o zamanda kara harekatı oluyor bordo bereliler o zaman geliyor illaki şehit haberimi gelmesi lazım bordo berelilerin operasyon yapması için kara harekatı için
Domuz avı sürüyor ! 7'si büyük domuz olmak üzere, toplam en az 53 domuzun gebertildiği kaydediliyor.

(x^3-8[iks üzeri 3 eksi 8]) işlemini çarpanlara ayırdı (x-2).(x^2+2x+4[iks kare artı iki iks artı dört]) çıktı,beyler böyle bir ifadeyi bu şekilde nasıl çarpanlarına ayırıyoruz bunun bi yöntemi var mı ?,teşekkürler

Selamun aleykum beyler.benim bir sorunum var,internetten modern warfare2 modunu indirdim bir türlü kurulmuyor bu,sp2 kullanıyordum belki ondandır dedim sp3'e yükselttim ama hala aynı çıldıracam,internete baktım yabancı siteden bir lavukta da aynı dert vardı

modu yüklerken şöyle bir hata alıyorum evet'e basıyorum mod başarıyla yüklenmiştir diyiyor oyuna giriyorum optionstan mod select sekmesine geliyorum mod gözükmüyor denemediğim yol kalmadı nerdeyse, bu nedir arkadaş yaaaaa

yüklediğim dizinde doğru,

nedir bu çektiğim yahu,oyun orjinal değil diyemi öyle acaba yoksa crack la ilgili bişey mi ne biri bi yardım etsin
Hakkında
Forum İmzası:
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 9 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 556
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 114.945 (Bu ay: 130)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.