Teğmen
19 Nisan 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 34 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar herkese iyi günler iyi forumlar.

elimizde h170pro asus marka anakart mevcut ve bu anakart ile kullandığımız hx421c13sb8 Kingston 8GB HyperX Savage Black 2133MHz DDR4 ramimiz var
sitesine girip baktığım zaman 2400 mhz ye kadar upgrade edilebildiği yazıyor fakat bunu en fiyat performans oranında yapmak istiyoruz.
önerilerinize açığım teşekkürler.

min 16gb ram olması amacımız.
saygılar iyi forumlar.
arkadaşlar merhabalar.
2000-2500 tl civarında bi bilgisayar toplamak istiyorum fakat amd ve intel arasında kaldım çoğunluklu mmorpg ve cs go oynuyorum buna uygun
2-3 yıl revize etmeyeceğim sistem önerilerinizi bekliyorum. Elektronik vergi zımbırtısı bilgisayar bileşenlerini etkilemeden bu hafta sonu vatandan bütün parçaları
temin edeceğim.

dipnot ekran ve işletim sistemi klavye ve mouse bileşenlere dahil değildir onlar için ayrı bütçe ayıracağım.
iyi forumlar herkese.
arkadaşlar merhaba laptop sahibi olmam sebebiyle cs:go yu 30-35 kişilik serverlarda rahatça oynayamıyorum. bu sebeple eski bilgisayarımı sadece cs:go oynamak için revize etmeye karar verdim belkide olmayacak tam emin değilim. yani aslında bu konularda biraz bilgisizim
sistem özelliklerim şu şekilde

anakart: Foxconn G31MXP
İşlemci: intel pentium r dual cpu e2200 2.20 ghz
Güç kaynağı: FSP FSP ATX-350PNR 350W
ram: 2 gb kingston 400 mhz
harddisk: samsung 320 gb olması lazım tam aklımda yok
ekran kartıda: ati radeon x1650 1 gb 128 bit

bütçe : 500 tl

parçaları olabildiğince 2. el olarak satın alacağım sistem yorgun bi sistem yaklaşık 5 senelik fakat bütçem halihazırda zayıf olduğu için bunun dışına pek çıkamıyorum yine de önerilerinizi bekliyorum. sevgiler.
evet arkadaşlar geceden itibaren indirdiğim tera online oyununu oynadıktan sonra bilgisayarı normal bir şekilde kapadım devamında sabah uyanıp bilgisayarı açmak istediğimde sonuç resimdeki şekilde görülmekte

bilgisayar açıldığı gibi bu şekilde geliyor devamında exıt diyorum windowsa geçmesi için exıt dediğimdeki hali şudur

windows kesinlikle açılmıyor konu hakkıdna tecrübesi olanlar ve bilgisini paylaşmak istiyenlerin yardımlarını bekliyorum

dipnot: sabahtan beri yaptığım işlemler f2 den ayarları resetleyip fabrika ayarlarına getirdim tekrardan bütün şekilde denedim en sonunda pes edip teknik sevisi aradım yazılımsal açıdan yardımcı olamadıklarını en yakın teknik servisten konu hakkında yardım alabilceğimi söyledi.
Silkroad için yeni server açacaklar için uygun bir domaindir. 26.06.2014 son kullanma tarihi olan 1 yıllık domain uygun fiyata verilecektir. bütün iletişim bilgileriwww.joysro.org da mevcuttur.
gif arsiv başlığı altında açmış olduğumuz siteyi 06.03.2013 tarihinden itibaren hizmetinize sunmuş bulunmaktayız.
http://www.youtube.com/watch?v=sSIkHrjPWTc&feature=share sizinde hangi tarz müzikler dinlediğinizi öğrenmek isterim.
modem değerleri çok iyi olmasına rağmen ben bu hızı tam alamıyorum gündüz vakti aldığım hız 1 ile 3 arasında seyretmekte gece iste tam olarak 7 civarı hız almaktayım modem değerleri aşağıdaki gibidir sizce sorun nedir ?

bundan 7 ay önce aldığım tableti daha aktif kullanmak ve paylaşımda bulunmak için siz praktica tablet severler için bir grup kurmuş bulunmaktayım.
https://www.facebook.com/groups/390908067654785/ android tablete nasil google play yüklenir vs. facebook grubundan ve buradanda yeterli sayıyı toplarsak en boş vaktimde paylaşıcağım. sizinde desteklerinizi bekliyorum.
Hakkında
Meslek: öğrenci
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 ay önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 491
İkinci El Bölümü Mesajları: 23
Konularının görüntülenme sayısı: 7.320 (Bu ay: 68)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 27 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.