Teğmen
29 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 37 (Bu ay: 0)
Gönderileri
http://www.n11.com/asus-x550jk-xo012d-i5-4200h-4g-500gb-156-dos-2gb-P36924189

büyük ihtimal fiyat hatası. mağazanın diğer ürünlerinde de benzer hatalar var. heyecan aramak isteyen arkadaşlar için açtım.
http://www.vatanbilgisayar.com/acer-e5-571g-core-i3-4005u-17ghz-4gb-ram-500gb-hdd-156-2gb-w81-notebook.html#genel-bakis

bugün vatan'da laptop bakarken 2gb gt840m ekran kartını ve 1099 tl fiyatı görünce ilgimi çekti. bu fiyatlara 8570m veya r5 m230 ekran kartlı laptoplar var. 840m bunlardan çok çok üstün. ilgili arkadaşlar daha iyi bilir.

benchmark değerleri;http://www.notebookcheck.net/NVIDIA-GeForce-840M.105681.0.html

biraz düşündükten sonra satın aldım. eve geldim battlefield 4 kurdum. high ayarlarda 25-30 fps alıyorum. laptopun kasa kalitesi fena değil. ses çıkışı gayet yüksek. bu arada windows 8.1 orjinal sürüm var içinde driverlar vs yüklü geliyor. ben gayet memnunum. bana sıcak geldiği için paylaşıyorum.
arkadaşlar merhabalar. konu başlığı biraz saçma oldu biliyorum ama durum şu; iphone 4s sahibiyim ve inatla ios 6.1.3 kullanıyorum. çünkü zamanında ios 7 de yükledim ve telefon çok yavaşladığı ve şarjı az gittiği için hemen aynı gün geri dönmüştüm. yakın bir zamanda telefonumu satmayı düşünüyorum. sizce telefonda ios 6.1.3 yüklü olması onu değerli kılar mı? yoksa herkes gibi ben de ios 7'yi kurup o şekilde mi satışa çıkarayım ?

şimdiden teşekkür ederim. umarım derdimi anlatabilmişimdir.
arkadaşlar merhabalar. ben 2 yıldır navitech'in TDC-4050 R modelli teyibi kullanıyorum. fakat nasıl oldu bilmiyorum volume tuşu bozuldu ve son zamanlarda ekrandaki yazılar kaybolup durmaya, tuşlar çalışmamaya başladı. sürekli kutusundaki süngerinde taşımama rağmen bunlar oldu. sanırım klasik çin malı hikayesi.

hoparlörlerim; 2 tane oval 80 watt rms'lik pioneer ve 2 tane 13 cm 25 watt rms'lik pioneer.

şimdi ise yeni teyp arayışlarına girdim. pioneer'ın DEH 140UB ve DEH 2300UB modelli teyplerine bakıyorum. fiyatları maksimum 200 lira civarında. daha pahalı bişey almak istemiyorum. aracım doğan slx. yalıtım olarak gayet kötü. özellikle kapı hoparlörlerinden nerdeyse hiç ses alamıyorum. motorun sesi de gayet içeri giriyor. ama zamanında elime bir miktar para geçtiği için bari hoparlörlerim güzel olsun dedim ve bunları almıştım.

sizce yukarıda yazdığım pioneer modellerinden birini mi alayım. yoksa navitech'in ya da roadstar'ın 100 lira civarındaki teypleri bana yeterli olur mu. tavsiyelerinizi bekliyorum. teşekkür ederim.
Arkadaşlar merabalar.

Benim 94 model Doğan SLX marka aracım var. Şu anda ön kapılarda 13 cm'lik Alpin 1355, arkalarda ise 16 cm'lik JVC CSV-626 model hoparlörlerim var. Bu sistemden şu an memnunum. Fakat benim için hala yeterli değil. Daha iyi bir sistem taktırmak istiyorum. Öğrenci olduğum içinde bunu en makul fiyatta halletmek istiyorum.

Sizlere bir kaç sorum olacak. Eminim aranızda ses sistemleri konusunda deneyimli arkadaşlar vardır. Bana yardımcı olursanız çok sevinirim.

1.Öncelikle ön kapı cepherine 16 cm'lik hoparlör takmak için özel mdf kaplama cepler varmış. Bunlara istenirse komponent'de takılabiliyormuş. Fiyatları 75-100 lira civarı. Tam olarak bu cepler kaç paradır ve bu paraya değer midir?

2.Arkaya oval hoparlör takmak istiyorum. Fakat benzin deposu engel olduğu için özel mdf kaplama pandizotlar varmış. Bunların fiyatları tahmini olarak ne kadardır ? Ve hangi oval hoparlörleri tavsiye edersiniz?

Ben Ankara da oturuyorum. Eğer tavsiye ettiğiniz bir yer olursa lütfen yazın. Öğrenci olarak ilk senem olduğu için pek bir yer bilmiyorum.

Fiyat konusuna gelince büyük ihtimalle en fazla arkaya özel mdf pandizot yaptırıp, oval hoparlör takabilirim.

Teybim Navitech TDC-4050 R. Çıkışı 4*50 watt.

Şimdiden çok teşekkür ederim.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Seat
Mobil cihaz
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.073
İkinci El Bölümü Mesajları: 15
Konularının görüntülenme sayısı: 42.141 (Bu ay: 230)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 236 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.