Binbaşı
17 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
32 üye
Görüntülenme
Toplam: 175 (Bu ay: 3)
Gönderileri
Arkadaslar merhaba internetten beklentim hizli internet olsun yeter cok film izleme dovnland vs yapmam kronik sorunu olmayan vdsl fiiber ozellikli modem onerileriniz varmi malum sitelerde bir suru saglayicidan alinmis ikinci el modemler var 50-100 tl civari bunlarin hangisi sorunsuz onerebileceginiz model varmi
..
Arkadaslar 2 sene once aldigim axen marka tv yi askerlik dolasiyla kurdurmamistim kutusunda duruyor simdi yetkili servise kurdursam garantisi kurulum tarihindem itibaren mi baslar yoksa aldigim fatura tarihimi ??
Arkadaslar merhaba ben bir aracin parasinin tamamini odedim,plaka ruhsat vs cikmadi bayiye bu isler icin vekalette vermedim simdi bayi bu araca ben teslim almadan 10-15 indirim yapti bu araci almaktan vazgecebilirmiyim yada bayii aradaki farki ostesem iade edermi ?
Arkadaslar depo ustu binada oturuyorum depoda bina ile ayni yuz olcumde 130 metrekara depoyu binadaki herkes kiler gibi kullaniyor 1.si ortak alana giriyor diye dusunuyorum bos oldugu icin benim binanin yerleri buz gibi bunun tavani en kaliteli en guzel isi yalitimi ne yapilabilir, binadakilerin sizce itiraz etme hakki varmi ben nasil cati onarimina kullanmadigim asansor maliyetine vs karisiyosam binadakilerde buna katilmasi zorunlumudur tesekkurler
Arkadaslar 10 yillik arcelik 5104 model camasir makinemiz var motor komurleri bitmis makinenin altina hep komur kurumlari dokulmus makine calismiyordu alttan komurlere cekicle vurdum calismaya basladi servis komur takimi internetten baktim 25 tl olan urunun degisimine 200-250 arasi fiyat verdi sizce motoru sokmeden kendim degisebilirmiyim makineye komple cope atmayalim sonra :) kendisi degistiren varmi riske girilirmi
Arkadaslar ogrenci evinde tv ve internet var sadece canak receiver vs bagkatmadan tv yi wifi ile baglayip turksat cekse yeter o sekil izleme mumkunmu ?
Evet arkadaslar yarin secim olsa kime oy verirsiniz
Arkadaslar basliktada yazdigim gibi en ucuz trafik teklifi 2200 tl cikiyor varmi bi yolu yontemi ucuza yaptirmanin kooparatif vb onerileriniz varmi bu soyguncularin eline kimseyi dusurmesin allah
Hakkında
Meslek: Kamu personeli
İlgi Alanları: mobil
Forum İmzası:
Forum İkinci El İmzası:
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Fiat
Mobil cihaz
iPhone
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
TV
Philips
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 31 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 5.267
İkinci El Bölümü Mesajları: 847
Konularının görüntülenme sayısı: 1.588.763 (Bu ay: 11.703)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4.750 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.