B

Binbaşı
29 Ocak 2004
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
6 üye
Görüntülenme
Toplam: 64 (Bu ay: 0)
Gönderileri
silinebilir
Arkadaşlar allahın belası asus daha sitesini güncellememiş bu nedenle 700HQ lu cihazlar yok. Şu an bu ürün N11.com da ve bazı sitelerde satışta bulunuyor. Ama paneli ile ilgili tek bir bilgi yok. 120 HZ ise alıcam ama bir türlü emin olamıyorum. bi yardımcı olsanız çok memnun olurum
arkadaşlar bu iki kulaklıktan birini alıcam ama karar veremedim bir türlü. benim için en önemli husus çevresel sesle o nedenle 7+1 istiyorum. kullananlar veya bilgisi olanlar yardımcı olursa çok memnun olurum
Arkadaşlar bir oyuncu lap topu almak istiyorum ve 2 ürün arasında kaldım. Monster mu msi mı diye diye kafayı bozucaktım bide size danışıyım istedim. Monsterin en büyük avantajı işlemcisinin 6700k olup değişebilmesi ve fazladan hdd ve m2 sata portunun olması. Msi ise rüştünü ispat etmiş bir marka. Avantajı ise panelinin monster gibi ips olması ancak monster 75 hz msi 120 hz. Msi ın dez avantajı fazladan hdd ve m2 satabportu yok. Monster 16gb, msi 32 gb. Bi el atın be arkadaşlar acilen

Monster Tulpar T7 V9.1
http://www.monsternotebook.com.tr/tulpar/MONSTER-TULPAR-T7-V9-1.html#.V7wML1-3yJJ

Msi GT72vr 6re
http://www.sanalmarketim.com/msi-gt72vr-6re094xtr-dominator-pro-core-i76700hq-32gb-256gb-ssd-1tb-gtx1070-173-full-hd-freedos/p_64564/
Silindi

Arkadaşlar dolby atmos için 7.2.4 sistem kurmayınkafaya koydum. Hoparlörler hazır ama oda hazır değil. Asma tavan falan yapılacak. İnşallah istediğim gibi olur. Oluşum sürecini burdan paylaşmaya çalışıcam inşallah. Önerilerinizi esirgemeyin..
Sistemim;
1- Klipsch THX Ultra 2 7.2 sistem
2- Klipsch CDT - 5800- C tavan hoparlör (4 adet)
3- Anthem 1120 Amfi
4- Kablo= Henüz karar veremedim. Ne alacağımı da bilmiyorum 😊
Arkadaşlar evimde şu an kullandığım bi sistemim var.
Pioneer Vsx 921 amfi
Polk Audio TSI CS20 Center
Polk Audio 2*TSI 400 ön hoparlörler
Polk Audio 2*TSI 200 (back))
Jamo 2* (surround Back)

ancak etraftan araştırma sonucu bu 2 senedir kullandığım sistemi değiştirsem mi diye düşünmeye başladım. aslında dolby atmos sistemini yapmayı çok arzu ediyorum. 7.2.4 veya 7.2.2 şeklinde. eray hocam ve mehmet ali beyle baya bi konuştuktan sonra hala kararsızım ama düşündüğüm sistem;

klipsch THX ultra 2 7.2 sistem ve amfi olarak arthem 1120 11.2 amfisi. bundan başka piyasada 11.2 amfi yok ne yazıkki. 9.2 sistemler de 7.2.4 sistemine uyumlu değil olanlarda, ek güç falan gerektiriyor. benim becereceğim bi iş değil gibi. tabi takdir edersinizki baya tuzlu bi sistem. tek bilmek istediğim eski sistemden sonra gerçekten kayda değer bir fark alıp almayacağım. Mehmet eli beyin bana söylediği bir söz vardı, daha önceki sinema sistemim gürültüden başka birşey değilmiş demişti. bende üst seviye sistem kullanan arkadaşların yardımına ve tavsiyesine acilen ihtiyacım var. yardımlarınızı bekliyorum.
arkadaşlar. jailbreakli iphone 6 olus cihazımı 8.1 sürümünden 9.1' e restro yapmaya çalışıyorum. 9.1 i güzelce indirdim. ama itunes önce 1391 hatası veriyor. sonra onu düzeltmek için host klasörüne bi ip numarası ve aplle.com gibi bi satır ekliyorum düzeliyor. ancak bu seferde 17 hatası veriyor. araştırdım herşey güncel olacak diyor. herşey güncel şekilde 2 farkı bilgisayarda deedim ama ne yazıkki aynı hatayı alıp duruyorum. ne yapabilirim bi yardımcı olsanız lütfen
arkadaşlar bütçe maxium 1000 tl ne almalıyım. oc potansiyelide iyi bi anakart olmalı
arkadaşlar şu anki işlemcim 2700k ve anakartımda asrock oc formula. hiç bir problemim yok. ancak upgrade imkanım çıktı ve bu nedenle sistemi değiştirsem mi diye düşünmeye başladım. işlemci 5820k olacak uygun birde anakart alacam o kadar. ekran kartım gtx 980 ti. ne yapmalıyım sizce
Hakkında
Forum İmzası:
İntel İ7 6700k *** Asus Z170 Gaming Pro *** Coolmaster Seidon 12v***EVGA GTX 1070 FTW *** 2x8 GB Gskill 3200 MHZ Ram *** 2x1 TB Caviar Black Sata 2 Raid 0 ve 2 Tb Green HDD *** Ocz Vrtex 4 128 gb***Kingston 3k Hiperx 128 GB***Corsair C70 Kasa***ASUS PG348Q Monitör***Seasonic 850 watt GOLD PSU***Logitech z906 Hoparlör Set***Sony Mdr Hw700DS 9.1 Kulaklık
Hakkımda:
E0DA6F1E4FAC4D24BE9286F2567C0781.jpg
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.004
İkinci El Bölümü Mesajları: 329
Konularının görüntülenme sayısı: 172.975 (Bu ay: 412)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 25 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Donanım / Hardware
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.