Yüzbaşı
13 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 25 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar ev alıyorum o nedenle aracımı satmak zorundayım aracım cok temizdir fabrikadan cıktıgı gibi..

kendi sınıfına göre hem çok temizdir hemde km.si azdır.

ARAÇ:VOLKSWAGEN GOLF VI 2010 MODEL 1.6 TDI TİPTR. 7 İLERİ DSG 105 BEYGR COMFORTLİNE

aracın pazarlıksız son FİYATI:56.000 tl lütfen pazarlık için aramayınız

daha fazla ayrıntı detay ıcın arayınız..

SAHİBİNDEN.COM İLAN NO: 66669309

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-orjinal-fabrikadan-ciktgi-gibi-cok-temiz-gicir-gicir-66669309/detay
Arkadaşlar seat leon almayı düşünüyorum ama malum benzin fiyatları ortada Lpg uygulaması yaptırcam ama süper uyumlu birşey istiyorum...

birde ben ankarada oturuyorum yaptıracagım markanın ankaradaki bayisinin yeri ve kaliteli usta olması önemli benim için

şimdiden teşekkürler...
volkswagen transporter 1998 ve 2003 arası en fazla 22000tl temiz 5+1 koltuk olursa iyi olur...
arkadaşlar geçtiğimiz yaz volkswagen golf 5 kasa 1.6 FSI almıştım araç 2006 model 78000 de adamla buluştuk arabaya baktım çok temiz biraz sürdüm araç baya güzel hiç 78000 gibi gözükmüyor tık yoktu baya temiz kullanmış adamla anlaştık 26000 tl ye ben servise götürmek istiyodum babam gerek yok dedi computeste götürdük bişey çıkmadı 1 2 ay kullandık bujilerden biri bozuldu volkswagen servisten biri geldi yaptı araç bilgilerini aldı gitti ertesi gün beni aradı aracınız 78000 de demiştiniz ama burda 145000 de kayıtlı gözüküyor haberiniz olsun dedi kapattı tabi hemen aldığımız adamın nosunu 118 den aradım buldum galerici çıktı bana müteatim demişti anlıcanız dolandırıcı çıktı ............ seni mahkemeye werecem dedim elinden geleni ardına koyma dedi aracı aldık artık bişey yapamazdım benim size sorum km nasıl düşürüyolar birde birşey yapabilirmiydim adama....
Öncelikle herkeze merhabalar.. 0 araç aldım bu ayın sonuna kadar 1.3 cdtı siyah opel astram gelecek ilk defa 0 araç alıyorum ne yapmam gerektiğini bilmiyorum bazıları motor açılcak falan diyolar bazıları ilk 2.000 km çok yawaş kullancaksın diyorlar o konuda bilgisi olanlar varsa yardım ederse sevinirim..birde dizel arabayı hangi devirlerde kullanmam gerekir?sonra motoru stop etmeden önce 1 dk beklemem lazımmış öyle diyolar kafam çok karıştı bu konuda beni bilgilendirirseniz sevinirim SAYGILAR....
1 ay için de araç alcam ama bi türlü karar veremiyorum ikisi arasında kaldım opel astra 1.3 cdtı 90-toyota auris 1.4 d4d 90 yardım ederseniz sevinirim şimdiden teşekkürler...
Hakkında
Meslek: Sporcu
İlgi Alanları: Otomobil
Forum İmzası:
~mtnsyn~
Hakkımda:
-Bmw 320d 2.0 177 hp 2010 -Opel Corsa 1.3 CDTI 75 hp Enjoy 2012 -Volkswagen Golf 1.6 TDI 105 hp 7>DSG Comfortline 2010 -Volkswagen Golf 1.6 102 hp Comfortline 2000 -Ford Fiesta 1.4 TDCI 70 hp Comfort 2008 -Opel Astra 1.3 CDTI 90 hp Classic III 2010 -Volkswagen Golf 1.6 FSI 115 hp Midiline 2006 -Peugeot 307 1.6 109 hp XT Premium 2005
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
BMW
Mobil cihaz
Samsung
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Notebook
Asus
Motosiklet
Honda
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Modem
Zyxel
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 yıl önce
Son Mesaj Zamanı: 4 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 660
İkinci El Bölümü Mesajları: 16
Konularının görüntülenme sayısı: 18.023 (Bu ay: 167)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 9 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.