Yüzbaşı
12 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 73 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Selam arkadaşlar yukarıda belirttiğim gibi ipad ve iphone deki resim ve videoları atabileceğim bir harici disk var mı bayadır araştırıyorum ama çözüm bulamadım. Asus modem ile Aiclaud kurdum diski görebiliyorum ancak ne resim alabiliyorum diske nede diskten resim kopyalayabiliyorum. Çözüm varmıdır bu konuyla ilgili.
Şimdiden teşekkürler
Selam arkadaslar su sogutmayi kuracagim ancak pompanin ordaki 2 erkek molexi resimde mevcut nereye takacagim. Psu da cikis yok. Fan kontrolcu falan demisler yabanci forumda bilgisi olan varmi cihazimi kullanamiyorum su anca acil yardim lazim
Selam arkadaşlar başlıkta belirtmiş olduğum şartlarda gaming monitöre ihtiyacım var. Diğer ekranım 2k ip acer ın bir modeli.
Ekran kartım gtx1070 gaming x yardımcı olan arkadaşa şimdiden teşkkürler
Peki arkadaşlar Samsung C24F396F mi yoksa Acer XF240Hbmjdpr mi öneriniz nedir ekran kartı gaming x 1070. 2. ekran olarak alacağım. samsungun panel olarak ne kullandığını göremedim. 2. Monitör olarak alacağım diğeri Acer 2K 25 İnç acil indirim bitmeden almam gerekli.
Merhaba arkadaşlar. Yakın zamanda 40.000 Tl max olmak üzere bir araç satın almayı düşünüyorum. Aracı alıp satmayı değil 4-5 sene kullanmayı planlıyorum.

Bunla alakalı olarakhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-toyota-2012-elegant-9000kmde-sifir-niyetine-157720573/detay ilanındaki araç hoşuma gitti ancak aracın 18000 tl hasarı var araç sol tarafından kazalı. Buna karşın sınıfının en dolu aracı ve km de 10.000 km de. Bu olmaz ise bir swift alıcamhttp://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-suzuki-2008-model-suzuki-swift-1.5-at-168205990/detay oda bu ilandaki araç.

İşi bilen arkadaşlardan nasıl hareket etmem gerektiği. Kazalı araç alınır mı diyelim 4 sene sonra satmak istedim çok sorun yaşarmıyım. Yaşarsam swift en iyi seçim olur mu şimdiden teşekkürler ilgili arkadaşlara.
selam arkadaşlar 3470 işlemci aldım entegre ekran kartını kullanıyorum hd 2500 ancak şöyle bir sorun var flash videolar buzlu olarak oynatıyor yani hiç bişi anlaşılmıyor bilgi sahibi arkadaşlar yardımcı olursa sevinirim şimdiden tşkler
adobe günceldir
selam akaradaşlar aradığım bir şarkı var ama ismini bulamadım glee 1. sezon 3 bölüm de yaklaşık olarak 20. dakkika ile 30 dakika arasında çalan italyanca bir şarkı var ismini bilen söylerse çok memnun olurum shazam falan bulmadı
SELAM ARKADAŞLAR ÖNCELİKLE S2 DEN İP4 E GEÇİP SIKILAN VE TEKRAR ANDROID PLATFORMA DÖNMEK İSTEYEN BİRİYİM :)

YUKARIDA BELİRTİLEN CİHAZLAR FİYAT OLARAK BİRBİRİNE YAKIN YAKIN ŞU ANDA ARC S BENİM İÇİN BİR ADIM ÖNDE TASARIMINDAN DOLAYI
ACABA MENÜ GEÇİŞLERİNDE LAG OLUYORMU S2 DE VARDI STCK ROM DA EN AZINDAN

SENSATIONDA CAZİP GELİYOR ÇİFT ÇEKİRDEK VE DAHA FAZLA REMDEN DOLAYI

ALMAMDA YARDIMCI OLMASI İÇİN DEĞERLİ YORUNLARINIZI BEKLİYORUM ŞİMDİDEN TŞKLER
selam arkadaşlar OC de 3.2 çalışırken makine CPU sıcaklık 50 derece normalmi valla bu yeni CPU lardan hiç bişi anlamadım

veya hız aşırtmada CPU yüklü ve yüksüz derecesi nedir ??? şimdiden tşk
Hakkında
Meslek: Kıyı Emniyeti Genel Müdürlüğü
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: 2 gün
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 446
İkinci El Bölümü Mesajları: 238
Konularının görüntülenme sayısı: 45.957 (Bu ay: 271)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 68 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.