S

Yarbay
03 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
9 üye
Görüntülenme
Toplam: 75 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Arkadaslar bir tanidigim icin fazla internet kullanmayan ama evde gerekli olan uyggn fiyatli internet ariyoruz .

En uyggnu tt nin her eve internet ama ondada telefon gerekiyormus evde . Telefon hatti yok evde .

Yardimlarinizi onerilerinizi bekliyorum
Merhaba , arkadaşlar bugün aliexpressde eachine firmasında indirim vardı drone almış oldum . bilginiz olsun . sanırım gümrük filan 35 TL ödeyeceğim . Geldiğinde izlenimleri yazarım . Urun toplam 567 TL

Arkadaşlar merhaba ,

Bilgisi olan arkadaşlar 2 tane kart arasındaki farkı söyleyebilir misiniz ? ( hafızaları farklı biliyorum ) ama ikiside 100 mb yazma var .

1. Kart

2. Kart

sandisk sitesindeki linkler ,
https://shop.westerndigital.com/tr-tr/products/memory-cards/sandisk-extreme-uhs-i-microsd ( bu linkte 32 gb olana bakın )https://www.sandisk.com.tr/home/memory-cards/microsd-cards/ultra-microsd-400gb ( bu linkte 128 gb olana bakın )

Umarım anlatabilmişimdir , ikisede hız olarak 100 mb gözüküyor . Tamam kapasite farklı o ok . Ama biri extreme iken diğeri neden ultra ?

Teşekkürler .
Arkadaslar merhaba, son ginlerde bazi hd kanallar kayboldu . Sanirim duvardaki digiturk cikisi ile kablo baglanti jackinde bir sikinti olabilir diye dusnuyorum . Nasil baglayabilirimki suan ki baglantim bu tip sekilde .

Gunaydin arkadaslar klipslibir fanim vardi metal bolmeye klips ile oturuordu ama yeni aldigim islemci fani kasa faniymis ayni olculerde ama yeni aldigim klipsiz . Bu fani metal bloga nasil takaxagim vidalama yeri yok metal bolgenin sadece klips olmasi lazim fan da ama fanda oda yok . Yardimci olabilirmisiniz ?
Arkadaşlar merhaba ,

Daha önce dahili ses kartı kullanıyordum ama on boarddakine geçeyi mdedim ve bu sorunla karşılaştım . Müziklerde yada filmlerde sol kolondan ( yada kulaklıktaki sol taraftan ) cızırtılanma geliyor . Sanki böle ses çok açık olur ya sesler cızırtılanır çatallaşır . Biostan onboard ses kartı bölümü açık . Güncel driverlarda kurulu . ama Windows 10 kafasına göre driver kuruyor o yüzden kaynaklanıyor olabilir mi .

On board ses kartı modeli Realtek ALC888 .

Yardımlarınız için teşekkürler .
http://www.n11.com/kampanyalar/indirim-kuponu

benmi yanlıs anladım bılmıyorum .

11 TL değerindeki kupon için alt limit yoktur.

55 TL değerindeki kupon için alt limit yoktur

111 TL değerindeki kupon için alt limit yoktur.

Dalınnnnnnnnnnn
Arkadaslar merhaba evde yer kazancı yaratmam lazım o yüzden tower kasa yerine anakartıma Uygun ekran altı bir kasa tavsiyesi rica ediyorum sizden . anakarta uysun yeterli diğer şeylerde sığar zaten .

ATX Form Factor; 30.5cm x 21.0cm

Yardımlarınızı rica ederim
Arkadaslar merhaba evde yer kazancı yaratmam lazım o yüzden tower kasa yerine anakartıma uygun ekran altı bir kasa tavsiyesi rica ediyorum sizden . anakarta uysun yeterli diğer şeylerde sığar zaten .

ATX Form Factor; 30.5cm x 21.0cm

Yardımlarınızı rica ederim
MErhaba arkadaşlar ,

Humidor ( puro kutusu ) kullanımı hakkında gerekli bilgileri paylaşabiliriz . Uzun süre Kkullanan arkadaşlar engin bilgilerini biz yeni başlayanlar için paylaşabilirse çok iyi olur .

Konumuz hayırlı olsun .

[size=5]PURO SAKLAMA KUTUSU(HUMİDOR) HAZIRLANIŞI

İlk adım: Higrometrenin ayarlanması

Puro saklama kutusunu satın aldıktan sonra, kutu içerisinde purolarınızı saklamaya başlamadan önce birkaç kolay hazırlık adımı atılmalıdır. Aksi taktirde; kuru sedir ahşap kaplama, purolardan nem çekecektir. Adorini marka lüks puro saklama kutuları, hassas adorini saçlı higrometre ile birlikte akrilik polimer esaslı adorini lüks kaliteli nemlendirici ihtiva eder.

Adorini marka lüks puro saklama kutuaları beraberinde teslim edilen adorini saçlı higrometre satın aldıysanız, herhangi bir ayarlama işlemi yapmanız gerekmemektedir. Adorini saçlı higrometre, önceden ayarlı olarak teslim edilir ve yeniden ayarlama yapılması ancak, nakliyat sırasında güçlü sarsıntı meydana gelmesi durumunda gerekebilir.

Analog bir higrometreyi ayarlamanın iki farklı yöntemi mevcuttur:

Tavsiye edilen ve en hassas ayarlama yöntemi; higrometreyi tuz solüsyonu ile birlikte küçük plastik bir kutuya yerleştirmektir. Bir fincan veya kaşık dolusu tuz alınır ve birkaç damla su ile nemlendirilir. Tuz çözülmeyip, sadece rutubetlenir. Ardından; higrometre ile birlikte tuz, iyice kapatılmış bir plastik kutu içerisine yerleştirilir ve beklenir. Yaklaşık 8 saat sonra, kutu içerisindeki nem oranının %75’e ulaşması gerekir. Daha sonra; higrometrenin ibresi, arkadan tornavida kullanarak %75’lik nem seviyesi gösterecek şekilde ayarlanır.

Farklı bir yöntem olarak da; higrometre, puro saklama kutusu içerisinden çıkarılır, higrometre, iyice nemlendirilmiş bez parçası ile sarılır, bir saat kadar beklenir ve daha sonra higrometre, arkadan tornavida kullanılarak %96’lık bağıl nem seviyesine ayarlanır.

İkinci adım: Nemlendiricinin doldurulması

Nemlendiriciyi bir tepsi üzerine koyun ve propilen glikol solüsyonu ile (sünger esaslı nemlendirici için) ya da saf su ile (akrilik polimer esaslı adorini lüks kaliteli nemlendirici için) nemlendirin. Nemlendiriciyi, 5 dakika kadar süreyle sıvı içerisinde bırakın. Nemlendirici tarafından yeterli oranda sıvı emilir emilmez, emilmemiş olan sıvıyı çıkarmak üzere nemlendiriciyi sallayın. Şimdi de nemlendiriciyi bir bez parçası ile kurulayın ve tekrar puro saklama kutusu içerisine yerleştirin.

Üçüncü adım: Puro saklama kutusunun nemlendirilmesi

Puro saklama kutusunun iç duvarları, bölücüleri ve tepsileri, saf su ile nemlendirilmiş bir bez parçası ile silinmelidir.Puro kutusu içerisine, bir bardak dolusu saf su koyun ve kapalı puro saklama kutusu içerisinde üç gün süreyle bırakın. Eğer; bardaktaki su daha önceden mikrodalga fırın içerisinde ısıtılmış ise, su daha hızlı emilir ve puro saklama kutusu, yalnızca yaklaşık bir gün içerisinde kullanıma hazır hale gelir. Puro saklama kutusunun iç duvarları, artık yeterli miktarda nem emmiş durumdadır.( alınık habanosstoredotcom )
Hakkında
Meslek: Finans
Forum İmzası:
Portföy : % 100 SarıKız
< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >
Hakkımda:
Portföy : % 100 Altın ( Sarı kızım )
< Battlestar Galactica | Stargate Universe | Stargate Atlantis | X-Files | Fringe | The Walking Dead | '' V '' | The 4400 | FlashForward | 24 >

" The Truth is Out There "
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
My Computer
Otomobil
Opel
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.093
İkinci El Bölümü Mesajları: 126
Konularının görüntülenme sayısı: 243.783 (Bu ay: 710)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 286 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.