S

Yüzbaşı
04 Mart 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 47 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhabalar enerji ve su tasarruflu bulaşık ve Çamaşır makinesi önerilerinizi bekliyorum kendim sadece teknik özelliklerine bakarak model çıkarttım tabi kullanımı nasıldır bilmiyorum.

Bosch WAT24480TR A+++ 9 kg 1200 Devir Çamaşır Makinesi

Bosch SMS46JW00T A+ 6 Programlı Bulaşık Makinesi
Merhabar beyaz eşya seti alacağım fikirlerinizi almak istiyorum uzun vadeli kullanacağım enerji tasarruflu bir buzdolabı istiyoruz ama omadar çok seçenek var neye göre seçmeliyiz bilemedik bir model belirledik ama yinede danışmak istedik.

Samsung RL4323RBASP/TR A++ 473 lt No-Frost Buzdolabı
merhabalar önümüzdeki ay içerisinde araba almayı düşünüyorum düne kadar avensis düşünüyordum 2010-2011 d segment ağır araba yakıtı çok olur dediler araştırdım pekte fark yok aslında ama eşimden dolayı otomatik düşünüyorum sorunsuz uzun yıllar binebileceğimiz araç önerirmisiniz sedan veya hb farketmez 2. el düşünüyorum tabi şehir içi yakıt açısından tasarruflu olan hangisidir pek bilmiyorum açıkcası...
modem çocuk odasında pcde orda ama salondada kullanmam gerekiyor tv ve uydu alıcısı için kablosuz nasıl oraya yayabilirim ama modemi değiştirmeden olması lazım öyle bir cihaz varmı acaba modemimde bu ZYXEL VMG3312 300MBPS VDSL2
nasıl bir ürün alacagımı bilmiyorum uzun yıllar kullanabilecegim eniş gücü yüksek nalzeme kalitesi saglam bir makine önerebilirmisiniz sulu susuz hangisi iyidir bilmiyorum bütçe ise 600-700 tl kadar...
maximum 200 tl ye kadar psu suz oyuncu kasası tavsiye edebilirmisiniz 1 tane buldum ama nasıldır bilmiyorum yeni nesil ekran kartı boyutunu cpu soğutucularını desteklese yeterlidir.

http://www.teknobiyotik.com/donanim/pc-kasa/dark-sub-zero-usb-3-0-2-x-12-cm-fan-tasima-kulplu-42-cm-vga-destekli-atx-oyuncu-kasasi.html
yanlış şifre girdim gmail hesabımı istiyor ama hesabın şifresinide bilmiyorum recovery moda bir türlü giremedim ses + ve power tusuna basıyorum hicbirsey olmuyor kısma tusuna basdıgım zaman normal acılıyor birkezde andrid simgesi cıkdı ünlem işareti vardı nasıl oldu anlamadım yardımcı olursanız sevinirim...
bu ssd lerden hangisini secmeliyim 1 sefer alacagım aralarındaki fiyat farkı önemli degil en cok bu 3lüyü göruyorum önemli olan en performanslısı benim için.

Samsung 840Pro 128GB Sata3 2.5" SSD

OCZ 128GB Vector Serisi Sata 3.0 SSD

CORSAIR 120GB Neutron GTX Serisi SATA 3.0 SSD

yada Samsung SSD 840 EVO yeni tanıtılan ssd lerinimi beklemeliyim yardımcı olursanız sevinirim.
merhaba arkadaslar bugun vatandan corsair neutron gtx 120 gb aldım sata 6 portuna bagladım ama bir turlu gormedi herhangi bir ayarmı yapmam gerekiyor biosuda guncelledim yine olmadı disk yonetimini bakıyorum yine yok yardımcı olursanız sevinirim.
normalde teknik yardıma yazdım buraya yönlendirdiler sorunum ramlarimi tam hızında kullanamıyorum anakart 2560 mh destekliyor ama 1600 dn sonrasında pc açılmıyor resimli gösterdim bu neden oluyor acaba bir bilgisi olan varmı acaba?

http://forum.donanimhaber.com/m_70104385/mpage_1/f_/key_//tm.htm#70307085
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Mobil cihaz
Telefon
Operatör
Türk Telekom
Takım
Fenerbahçe
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 917
İkinci El Bölümü Mesajları: 35
Konularının görüntülenme sayısı: 55.825 (Bu ay: 235)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 45 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.