Çavuş
02 Eylül 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
2 üye
Görüntülenme
Toplam: 118 (Bu ay: 0)
Gönderileri
PS3 ve Wii olduğundan oyunları konsolda oynamaya başlayınca atıl kaldı. Ayrıca ebatları nedeniyle şirket laptop unu kullandığımdan satma kararı aldım. Parayı PS3 oyunları için harcayacağım :D
İnternetten fiyat tespiti için baktım ama 256mb lık ekran kartına sahip güncel ürün bulamadım.

DELL Insprion 9300
Intel Pentium M 1.73 GHZ Sonata
256 MB GeForce GO 6800
2(1GBx2) GB Ram veya istenirse 512(256MBx2) MB Ram
100 GB Harddisk
DWD Dual Yazici
17" WXGA TFT 1440x900 dpi Renkli LCD ekran (her acidan gorulebilir)
Diğer Özellikler
6xUSB2.0, DVI, VGA,
1394 Firewire Port, SD Kart Okuyucu
Q ingilizce klavye
Tv out(s-video)

İlginize şimdiden teşekkürler
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
Bilgisayari yeni aldim orjinal home xp vardi ben xp pro kullanmaya karar verdim ve xp pro yukledim fakat suruculerin cogunu tanimadigi icin sistemi ilk fabrika ayarlarina dondurmek istiyorum. normalde 10gb olarak kurtarma islemi icin hdd bir kismini isimsiz olarak partitionla bolmusler fakat acilista o partition a ulasamadgim icin sistemi geri yukleyemiyorum. Normalde bilgisayar ilk acilirken bir tusa basip o partition akftif hale getiriliyor olmasi lazim. konu ile herhangi bir bilgisi olan lutfen yardimci olsun.

NOT:Gerek kalmadi F10 tusu ile geri dondurdum.
Hakkında
Meslek: Makine Mühendisi
İlgi Alanları: Zıpkın, bilgisayar oyunu, tesis yönetimi
Forum İmzası:
Vision, Dark_Soul,endoplazmikredikulum, byturkuaz, charcharodon carcharias, shruikan, white_tiger, ersint79, [KEO], mucha, silent.cry, nuyanik, feyt180, khalkedon, Keops|Egypt, veribilgisayar murat, _crash_,dombilibili, Tecnical, bluelabel, Tari_34, jaw, serdardiego, darkraider, hakemzsr, Dark Territory,Aedan,Elit-,ABUX,astramastra,kikocan,cskaraman, AC Kırıklar, ucanpirpir, Tugosi, tugger, seawolfs336, DRHARMLESS, kronik, madonos, tuvok88, ugur_dn,DeGetBe,Corticera
Forum İkinci El İmzası:
Vision, Dark_Soul,endoplazmikredikulum, byturkuaz, charcharodon carcharias, shruikan, white_tiger, ersint79, [KEO], mucha, silent.cry, nuyanik, feyt180, khalkedon, Keops|Egypt, veribilgisayar murat, _crash_,dombilibili, Tecnical, bluelabel, Tari_34, jaw, serdardiego, darkraider, hakemzsr, Dark Territory,Aedan,Elit-,ABUX,astramastra,kikocan,cskaraman, AC Kırıklar, ucanpirpir, Tugosi, tugger, seawolfs336, DRHARMLESS, kronik, madonos,tuvok88,ugur_dn,DeGetBe,Corticera
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
PC
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 14 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 207
İkinci El Bölümü Mesajları: 186
Konularının görüntülenme sayısı: 27.201 (Bu ay: 74)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.