Yüzbaşı
25 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
54 üye
Görüntülenme
Toplam: 443 (Bu ay: 9)
Gönderileri

Merhaba,

Uzun süredir donanım satışı üzerine firmam var.

Eski bir PC ve teknoloji takipçisi olarak bir inceleme kanalı açmaya karar verdim.

Videomu izler eksilerimi artılarımı eleştirirseniz ve destek olursanız sevinirim.

Resmen mobil internet sömürüsü gibi.

Tamam kardeşim kazanın da bir az da ülkemiz şartlarında kullanıcıların tarafından da bakın olaya.

Her konuda her sayfada 2 3 tane videolu reklam yeter da.

Arkadaşlar

Bu üzücü günde bazı konularda fikirlerimi paylaşmak istedim.

İlk kez siyasi bir başlık açıyorum.

Kimseyi ağır dille eleştirmiyorum ve aynı şekilde karşılık bekliyorum.

Bazılarınızın yaşı bazılarının ilgi alanı gerçekleri görmenize engel olabilir.

2002 yılından sonra AKP başa geldiğinde ilk icraatlerinden biri TSK mensuplarına sivil mahkeme yolunu açmak oldu. Eskiden askerler askeri mahkemelerde yargılanırlardı.

Mahkeme ortamını sağladıktan sonra Balyoz ve Ergenekon iddianameleri ile TSK içerisinde bazı gurupların yapılanmasına engel olan ne kadar asker varsa yargılandı. Neredeyse tamamı suçsuz bulundu ama bu sırada aradan 10 yıldan fazla zaman geçti.

Askeriye o zaman daha iyi ilişkileri olduğu cemaat mensupları yada kendilerine yakın olan diğer kişilerle dolduruldu.

PKK nın güçlü olduğu yıllarda kahramanlıl destanları yazan bir çok askerimiz parmaklıklar ardına konuldu. O günden sonrada kahraman komutan çıkaramadık maalesef.

Eğer TSK nın 100 yılı geçkindir oluşmuş kemikleşmiş duruşu bozulmasaydı ben eminim bu yaşadıklarımızı yaşamazdık.

Sayın Erdoğan hakimlerden daha hukuk biliyor. Ekonomistlerden daha iyi ekonomi. Askerlerden daha fazla askeri yönetim. Dış siyaset uzmanlarından daha iyi dış siyaset.

Bunlar kendinde olduğundan dolayı buralara müdahale ediyor.

Yoksa haddini bilen kimse kendinin zayıf olduğu yerde karar verici olmak fikir alıcı olur.

Büyük resim aslında bu 2002 yılından beri bunu TSK, siyasi diğer partiler, eğitim, gibi bir çok alanda yaptı uzmanına değil Erdoğana bağlı oldu herşey.

Bizim insanımızın fikri düşüncesi ne olursa olsun bir hatası var 'öyle biri gelsin ki.......' şeklinde kişiye, bağlı kahraman bekleyen pisikoloji. Bu gün çok gelişmiş refah seviye yüksek hatta askere ihtiyacı bile kalmayan ülkeler var bunların başında bulunan kişinin kim yada ne olduğu önemli değil gelen zaten kurulu düzeni daim ettiriyor kişisel etki %10 civarında. Adamlar ülkeyi yönetimi neredeyse otomasyona bağlamış. Bundan ötürü bizim sistemi ve akışı değiştirmemiz lazım. 45 yıl öncenin sözleri 60 yıl öncenin sözleri ile hala oy toplanıyor. Yok milliyetçilikmiş ( burada MHP anlaşılmasın genel itibari ile ) yok dincilikmiş yok ( burada da AKP anlaşılmasın yapan tümü için )

Bunları konuşmanın manası yok ki.

Sadece ben sistemi şu şekildr yöneteceğim diyeceksin bizde hımm bunun projeleri ve kaynakları kullanımı yönetimi daha iyi diyerek seçeceğiz.

Çok doluydum konu da çok dağılmasın.

Hepimizin başı sağ olsun.
Merhaba

Ben CHP yada AKP yanlısı biri değilim.

İşim gereği yıllarca İmamoğlu,nun yönettiği Beylikdüzü Belediyesi sınırları içinde çalıştım ve Esenyurt Belediyesindde de ikamet ediyorum.

İkisinin arasında her konuda dağlar kadar fark mevcut, yolları, sosyal alanları, cadde ve sokak düzeni, temizliği ve sayamadığım bir çok.

En iyi reklamın bu farkları gözler önüne serebilecek bir video çekimi olacağını düşünüyorum.

Bu arada şu anda Esenyur Belediyesine ait bir çok kaliteli mahalle Beylikdüzünden transfer edildi hatırlatmakta fayda var.
Merhaba forumdaşlar videolarıma bir yenisini daha ekledim destek ve takibinizi bekliyorum.
https://youtu.be/JkYX2H2jsqI
Arkadaşlar merhaba.
Elimde bulunan AOC marka 144hz oyuncu monitörüne inceleme videosu çektim.
75hz oc edilmiş pls panel bir monitörlede kıyasladım
Beğenip abone olursanız sevinirim.
Herkese iyi seyirler.

https://www.youtube.com/watch?v=qz4ZF7mLqk4&t=159s
Merhaba,
Arkadaşlar gearbest üzerinden
JamesDonkey 325 ve E-3LUE K751 mekanik RGB klavye
Aldım ve videoda inceledik hem bilindik markaların üst seviye ürünleri hemde kendi başlarına inceledik.
Videoya beğeni ve kanala abonelik bize destek için gerekli.
Yorum atarak konu olarak nelere dayanmamız lazım incelemelerde nelere dikkat etmemiz gerekli yazarak pozitif anlamda gelişimimize yardımcı olabilirsiniz.
https://www.youtube.com/watch?v=QTEIVYmyWgg
Gearbest sitesi üzerinden jamesdonkey 325 miuse ve E-3lue k751 rgm mekanik klavye aldik. videoda inceledik iyi seyirler.
Lütfen abone olup beğenerek baska ürün incelemeleri gelebilmesi icin destek olunuz.
https://www.youtube.com/watch?v=QTEIVYmyWgg
Merhaba,

Amazon sitesinde ozel indirimlere sahibim ve 2. el bolumunde bu urunleri satiyorum.

Referansli kullaniciyim.

Elran karti almak isteyen kisiler buradan ozel mesaj yolu ile iletisime gecebilirler.

Indirimli onden satin alabilirler kendi basiniza getirebileceğiniz fiyattan daha düşük fiyata direk adresinize kargo gelecektir.
Elimde gtx 580 amp var bundan önce aynı ssitemde gtx560ti 448core kullandım bu şekilde bir sorun yoktu son gücel diriver kurulu kernel görüntü vermeyi kesti hatası alıyorum.

Güvenli modda başlatın driverleri silip bir önceki sürüme geçeyim dedim CLASSPNP.SYS de kalıyor bazen sistem açılırken w 7 64 bit tam o srada mavi ekran alıyorum format attım aynen devam konu hakkında bilgisi olan yardımcı olabilir mi?
Hakkında
Meslek: MAT Bilgisayar
Forum İmzası:
MAT Bilgisayar
Forum İkinci El İmzası:
MAT Bilgisayar
Hakkımda:
MAT Bilgisayar
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Otomobil
Toyota
Mobil cihaz
Apple
Takım
Galatasaray
World of Warcraft
For The Horde
İşlemci
Intel
Anakart
Asus
Sabit Disk
Samsung
Ekran Kartı
Asus
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 43 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.036
İkinci El Bölümü Mesajları: 951
Konularının görüntülenme sayısı: 161.057 (Bu ay: 1.653)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 933 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.