Yüzbaşı
22 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 54 (Bu ay: 1)
Gönderileri
Arkadaslar netflixte film actigimda surekli 5+1 seceneginde başlıyor ama vestelin sba 120 soundbar sistemini kullaniyorum buda sanırım desteklemiyor. Bunu iptal edio filmleri stereo olarak baslatmanin bir yolu yok mu? Surekli film baslarken ses ayarlamam gerekiyor....
Arkadaslar elimde memobox android box mevcut ben buna root atmak istoyorum kongoroot vs uygulamalrini yukledim ancak root olmadi bi turlu var mi yontemi acaba...
1.65 Level Hesap
25670 Elmas
820 Toz
1130 Madalya
Şaheserler ve muhafızlar
Bina Sağlığı %32+%13
Bina Hasarı %31
Gambot %39-%17-%17
Birlik Sağlığı %32
Birlik Hasarı %26-%13
Fiyat 900 tl
Herşey Full İletişim P.M.
Sadece kodla aktarım yapılacaktır mail bilgileri verilmeyecektir...
Arkadaslar bana 500-600 lira arasi ikinci el sifir farketmez internet video ve arada oyun oynatacak laptop tavsiye edermisiniz? Daha once thinkpad e320 kullandim arizalandi...
Arkadaşlar Ankara'ya Gazi Üniversitesine nakil oldum,Gazi rektörlük binasina yakin yada bi vasita uzaklikta max 700 tl kiralik daire arıyorum.Ankara'yi hic bilmiyorum.
malum 70.dakikadan sonra takım dusuyor bence o dakıkaya gol attık attık atamadık beraberlıge razı olalım ,bı takımda 90 dakıkalık kondusyon olmaz mı?
Laptop alindi konu silinebilir
Maclarda bant reklam yayinlanmayacak deniyordu nerde masallah her fırsatta yapitiriyorlar reklami.
mega paketı olupta blue kullanmayan arkadaslar hesap kıralayabılır mı? aynı anda ıkı yayın ızlenır mı?
http://urun.gittigidiyor.com/bilgisayar-tablet/3-4ghz-4gb-ram-160gb-dvd-1gb-oyun-ekran-karti-136793638
lınktekı pc ısımı gorur mu? daha cok ınternet fılm ıcın kullanılacak belkı arada sırada oyun
donanım ıslerınden hıc anlamam o yuzden sordum.baska tavsıye varsa alabılırım.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Intel
Mobil cihaz
LG
Operatör
Türk Telekom
ISS
TTNET
Oyun Platformu
PS4
Takım
Fenerbahçe
TV
Sony
Klima
Viessman
Ses Sistemi
Logitech
Tablet
İpad
Notebook
Asus
Notebook
Asus
PSN ID
hakan0056
Dünyadan Futbol
Liverpool FC
Milli Takımlar
Turkiye
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: dün
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.424
İkinci El Bölümü Mesajları: 144
Konularının görüntülenme sayısı: 53.007 (Bu ay: 951)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 102 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.