Yüzbaşı
15 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 42 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba LG marka cep telefonumuz var 3 yıldır sorunsuz çalışan telefon. 2 gün önce sorun çıkardı.
İçinde kendi turkcell hattı takılırken arama yapmıyor.
Ama Sim kartı başka telefona takınca sim çalışıyor arama yapıyor. ( Sim kart çalışıyor )
LG telefona başka Avea sim takınca telefon çalışıyor arama yapıyor. ( Bu durumda telefonda çalışıyor )
Sonuç olarak 3 yıldır aynı telefon aynı sim takılı iken çalışan telefon 2 gündür arama yapmıyor.
Elle şebekeye bağlayınca sim kart izin vermiyor diyor.

Turkcell e gittim faturası ile sonuç çıkmadı çözemediler telefon arzalı dedileryukarda yazıklarımı yapınca sesleri çıkmadı.
Sim arzalı dediler başka telefona taktım sim kartta çalışıyor.

Acaba böyle bir şey başına gelen oldu mu ?
Teşekkürler.
Merhaba , torrentday davetiyesi var Takas iptorrents ederim..
Davetiye 2 adet mevcuttur..
Merhaba arkadaşlar

1333 mhz corsair 4x4 8 gb ram var. 1600 mhz hızında çalışıyor.

az önce biostan Cl9 performanıda çalış seçeneğini seçtim.

ve ram 2133 mhz hızına çıktı.

win 10 da 8 gb ram bana yetmiyor yakın zamandır.

yakın zamanda 8 gb ram takviyesi yapacam.

Sorum şu bu şekilde çalışmasının pc ye veya ramlere zararı varmıdır ?
4690k işlemci ve MSI Z97 Gamin 7 anakartım var. corsair sıvı GTX H100İ var OC yapmak istiyorum.

Yapan arkadaşlar ayarlarını paylaşırsa sevinirim.

ana kart üzerinden oc yaptım 4.00 çalışıyor.
Samsung SM-G7105 Samsung Galaxy Grand 2 bu sabah telefon arızalandı samsung servise götürdüm öğleden sonra servisten aldım tuşu değişti.

Abim , Candy Crush Soda Saga oyunu oynuyordu tamire gitmeden önce tamirden geldi tekrar yüklemek isteyince şimdi Bu öğe cihazınızla uyumlu değil yazıyor.

ben kendim iphone kullandığım için android telefonlara ciddi anlamda uzağım. belki çok basittir ama ben uğraştım çözemedim. bilen kişiler yardımcı olursa sevinirim. iyi forumlar.
Sennheiser RS 175 RF Kulaklık Nasıl kullanan varmı acaba ? yada tavsiye edeceğiniz kulaklık ?

http://www.amazon.com/Sennheiser-RS-175-Wireless-Headphone/dp/B00SLUI5SA/ref=sr_1_22?ie=UTF8&qid=1452939195&sr=8-22&keywords=sennheiser
edit
Merhaba pong marka kılıfım satılıktır. 60 tl.

satıldı.
merhaba arkdaşlar. 24 gb lik bir bluray film indirdim internetten windows pc'e Gom player ile açıkıyor bluray filim. ama macbook pc'me harici hdd'den atıyorum hem 24 gb dosya ama tek dosya görünüyor ve gom player macbook da yüklü olmasına rağmen açmıyor... windows pc'de 12 dosya görünütken filim. macbook pc'mde dosya boyutu 24 gb ama tek dosya olarak görünüyor .. bunun sebebi ne olabilir ? windows da sorun yok . ama macbook da açmıyor. yardımcı olursanız sevinirim..
merhaba evlere ps3 ve xbox günlük kiralama işi yapmak istiyorum ankarada.. düşüncem 2 det ps3 almak , 2 adette xbox almak bu konuda fikiri olan arkdaşlar yazarsa sevinirim.. nelere dikkat etmem gerek bu işden ekmek yenirmi.. bilgilerinizi paylaşırsanız sevinirim selamlar..
Hakkında
Forum İmzası:
Opel insignia 1.6 Turbo
AMD 3600x MSI x570 Gaming Plus MSI 5500XT Corsair 3600mhz Samsung SSD
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 hafta önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.121
İkinci El Bölümü Mesajları: 154
Konularının görüntülenme sayısı: 26.640 (Bu ay: 440)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 84 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.