G

Teğmen
13 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 59 (Bu ay: 0)
Gönderileri
11 Temmuz günü kargoya verilmesi gereken siparişim halen kargoya verilmemiş durumda müşteri temsilcileri durum hakkında bilgi veremiyorlar onlarda şaşkın galiba 20 Temmuzda kargoya verilebilecekmiş ancak bekliyoruz
Arkadaşlar 11 Kasım günü trendyoldan şampuan siparişi verdim 11-19 Kasım arasında ürün temin edileceği söylendi, tabii bu arada sipariş verdiğim ürünler halen satılıyor yani aslında olmayan ürünleri satıyorlar bugüne kadar ürün halen ulaşmış değil elime, halen tedarik aşamasında görünüyor trendyol tabiiki duruma kayıtsız bunlar bu kampanya adı altında paramızı peşin alıyorlar onu bir güzel işletiyorlar ürün içinde haftalarca bekletiyorlar bu nedenle trendyol dan ürün almadan önce bir daha düşünün
Öne çıkarıpta destek olanlar için şimdiden teşekkürler
Arkadaşlar note8 tlfonum hiç açılmıyor anakart arızalı dediler garantisi bitti ücretli olarak yaptırmak istedim samsung servisi yapmadı (bim den alındı tlf faturası yok) ücretli olarak yaptırabileceğim servis önerisi varmı
8gb notebook ram için rma kaydı oluşturdum arızalı rami geri göndermemi istiyorlar ve aşağıda eklediğim gibi kargo etiketi gönderdiler yurtdışına hiç ürün göndermediğim için ne yapmam gerektiğini bilmiyorum konu hakkında fikri olan varmı ?

İyi forumlar
Elinde 1156 pin ddr3 1600 mhz yada üzeri destekli anakart olupta satmak isteyenler fiyatı ile birlikte ürünün özelliklerini yazarlarsa dönüş yapılacaktır
Asus X541UV-GO607T model notebook için lcd cover ve slim led 30pin ekran arıyorum teklifler özel mesaj lütfen
GM Discovery Plus S model telefonum var yurt dışı telefon orjinal rom bulamadım bu telefon için ayrıca GM hangi firmaya yaptırmış bu telefonu araştırdım ama onuda bulamadım elinde olan varsa scatter txt dosyası ile birlikte paylaşırsa çok makbule geçer
iyi forumlar
Değerli arkadaşlar tenik yardım bölümünde bazı arkadaşlara yardımcı olmak için yazdığım mesajlar siliniyor teker teker bölümün moderatörlerine de ulaşamadım ne oluyor ne bitiyor anlamış değilim bana da yardım edebilecek kimse varmı acaba
Arkadaşlar Toshiba Tecra PTA83E model bir notebook var ancak system açılırken "System Protections Failure Password" şeklinde bir hata vermekte, bios da şifre yoktu, şimiye kadar normal çalışıyoru ancak bu hata ün başladı, bilgisayarın bios pilini çıkardım uzun bir süre bekledim ancak yinee aynı hatayı vermekte ne yapmam lazım ?
Yardımlarınız için şimdiden teşekkürler
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 509
İkinci El Bölümü Mesajları: 306
Konularının görüntülenme sayısı: 4.826 (Bu ay: 187)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 101 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.