G

Teğmen
04 Şubat 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 50 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Birkaç gün önce konusu açılmıştı.O zaman indirimli fiyat 79,90 tl idi.Ben alana kadar fiyat yükselmişti.Şimdi farkettim tekrar indirime girmiş hatta sepette ekstra %10 indirim daha yapıyor.Ban iki adet aldım.

Not:Krem renkte M beden ve Mavi renkte L beden var sadece.

https://www.hepsiburada.com/maisonette-tek-kisilik-bornoz-takimi-krem-m-beden-p-HBV00000E3URZ

En son şekilde EBF üçgensel bölgenin alanını soruyor.İlk şekilde uzunluklar verildiği gibi.
15.08.2018 tarihinde Boyner den 323 küsur tl lik alışveriş yapmıştım.Kafalarına göre bir ürünü iptal ettikleri için Tutar 300 tl nin altına düşmüştü.Axess kampanyası şartları yerine gelmediği için mağdur olduğumu anlatıp 100 tl altlimitsiz indirim kuponu talep etmiştim.Bayağı bir oyalamışlardı.Tam tarihini hatırlamıyorum ama 9. veya 10. ayda 05375467971 nolu telefondan Kaan isimli biri Boyner den aradığını tarafıma 100 tl lik indirim kodu vereceğini söyledi ve ben de verilen kodu bir kağıda yazdım.Hatta tek bir üründe geçerli ve 1 yıl süreli dedi.Önce kullanırım diyordum sonra forumda satmaya karar verdim.Kodu almak isteyen birinin istediği üründe deneyeyim dedim.Ancak kodu kabul etmedi sistem hata verdi.Bugün müşteri hizmetlerini aradım ve 10 dk kadar bekledikten sonra bizde sizin dediğiniz gibi bir kayıt yok dedi.Bu numara size ait değilmi kardeşim diyorum hala bizde böyle bir kayıt görünmüyor diyor.Bayağı bir tartışmadan sonra aşırı sinirlenip saydırdım ve telefonu kapattım.Bana sizde kayıt varmı diyor kız telefonda.Ben bu numarayı daha önce arayıp kuponun geçmediği sektörleri sormuştum ve cevap almıştım.Şimdi ben ne yapabilirim.Parasında değilim ama tam keriz yerine koydular.
Bu satıcıdan nike airmax ayakkabı almak istiyorum.Ancak satıcının telefon bilgilerine satın alma gerçekleştikten sonra ulabiliyoruz.
Yorumlardan da net bir cevap bulamadım.Bu satıcının telefonunu bilen daha önce alışveriş yapan varsa bilgi verebilirmi.ORJİNAL ürün satıp satmadığı hakkında.
3 PC için Norton İnternet Security satın aldım.Şu an elimde 2 adet kullanmayacağım key var.Keyler 1 yıllık.30 günlük deneme sürümünü indirip keyi girerseniz toplam 395 günlük oluyor.Keylerin tanesini 15 tl den vereceğim.PM den ulaşabilirsiniz.
AMD FX 6300 işlemci ve ASUS M5A97 LE R2.0 Anakart siparişi geçtim Hızlıal.com dan.Şimdi 4GB ram almak istiyorum.Bu anakarta uyumlu,sorunsuz çalışacak Ram önerirmisiniz.Sizce ram 2x2 mi olmalı yoksa tek 4GB mı olmalı.1600 Mhz 4GB ram yeterli olur herhalde.Arasıra oyun oynanabilir.
Şık görünümlü ve parlak ekran monitör almak istiyorum.Kullanım amacını internete girmek,dizi ve film izlemek,arasıra oyun oynamak olarak söyleyebilirim.
Renklerin canlı görüntünün keskin olması önemli.İncelemelerim sonucu estetik olarak 3 model parlak ekran monitör tesbit ettim.Her üç monitörde
böcekgrafik nickli arkadaşın tavsiyeleri arasında var.Monitörler;

Dell S2740L,Aoc E2357FM,Acer S235HLBBMİİ (her üç monitörde 2012 yılında tanıtılmış)

Almayı düşündüğüm S2740L odaya biraz büyük geleceği için vazgeçtim.Dell S2440L Türkiye ye gelmiş olsaydı kesin alacağım monitör olurdu.Geriye
kalanlardan Aoc E2357FM ise TN panel olduğu için renk sıkıntısı olabilir diye tereddütte kaldım.Son olarak Acer S235HLBBMİİ amazon.co.uk daki
kullanıcı yorumlarında çok başarılı bulunmuş.Şimdi monitörü sipariş vermeden önce,bu monitörü forumda kullanan arkadaşlardan monitörün artısını
eksisini öğrenmek iyi olacak.Ölü piksel çıkar diye tırsıyorum açıkcası.
Bir de Acer servis özellikle laptop ürünlerinde çok şikayet almış.Monitörlerde de servis sıkıntısı olurmu acaba.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
TV
Samsung
TV
Samsung
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 753
İkinci El Bölümü Mesajları: 25
Konularının görüntülenme sayısı: 99.921 (Bu ay: 351)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 87 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.