Yüzbaşı
29 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
18 üye
Görüntülenme
Toplam: 220 (Bu ay: 0)
Gönderileri
[simage]https://img.donanimhaber.com/upfiles/858363/30d70d05-e852-4075-9a15-e413e5b4924a.png[/simage

Arkadaslar sol ust kosede siyah bir bolge var. Sadece bende mi var kronik mi . Neden boyle bilgisi olan var mi ?

selam arkadaşlar yaşadığım yerde polis en ufak yürüyüşe biber gazıyla müdahale ediyor.

haliyle biz orada yaşayanlarda bu durumdan çeşitli şekillerde zarar görüyoruz.

cumartesi gecesi polisin biber gazlı müdahalesiyle atılan bir fişek aracımın arka camından girerek yerdeki paspasta durabilmiş.

normalde yapılması gerekenler karakola giderek tutanak tutturmak ama kaskom olduğu için uğraşmak istemedim.

sabah aracın camını

taktırdıktan sonra biber gazını giderecek ne olabilir diye düşünürken iş arkadaşım şu detaylı temizlikcilerin faydası dokunabileceğini söyledi

(200 250 tl lik ozonlu yıkama vs)belki siz forumdaşların mantıklı önerisi olabilir diye düşündüm.tavsiyesi olan var mı arkadaşlar ?
2014 honda civic lpgli arac için 610 tl istiyorlar herkes 400 500 arasında belirtiyordu şuan butun servisler 610 tl diyor bana çıldırmışlar gibi geldi ?
selam arkadaşlar arac sahibi arkadaşım 1.4 otm benzinli aracında ort 11 lt benzin tüketiyor.fabrika verisi 9.2 lt olmasına rağmen ne yaptıysa tüketimi düşüremedi.

dolaysıyla aractan bayağı soğumuş durumda.

bende lpg taktırmasını önerdim ama bazı motor parcalarının garanti dısı kalması gerekse güvenebileceğimiz bir lpg kiti(ayrıca güvenilir lpg montaj ustası) olmamasından dizel otm renault clio4 e yönelmiş durumda

.sizce ne yapmalıyız ?
Arkadaslar verizon m8 cep telefonum var. Verizon guncellemelerini alamadigim icin root ettim. Android rev mike 1986 kullaniyordum fakat firmware guncellemesi olmadigi( guncellemeyi bilmiyorum) icin wifi calismiyor. Bende cyanogenmod 11,yukledim. Cm 12 guncellemesi geldi fakat installation aborted status 7 hatasi aliyorum. Hem ota uzerinden hemde recovery uzerinden yuklemek istedigimde ayni sorunla karsilasiyorum. Firmware guncellemesi konusunda yardimci olabilecek veyahut status 7 hakkinda bilgisi olupta yardimci olabilecek varsa cok iyi olur.tesekkurler.
arkadaşlar vw golf aracım var 2010 manuel dizel istanbul trafiğinde artık manuel yoruyor.skoda bayiilerinde 1500 tl takas desteği +15 ay % sıfır faiz var aracımı verip skoda rapid spaceback almak istiyorum(dsg+dizel) aracı leona benzettim ama tek sıkıntım 2.eli düşündürüyor.

sizce 2.eli nasıl fikriniz nedir ?
arkadaslar hyundai accent blue marka aracım var, ses sistemi iğrenc ötesi, forumları araştırdım, kafamda 3 yollu ( tiz bas mid ) iki adet kapı kolonu işimi görür düşüncesi vardı, amacım etiket felan değil, sadece akustik olarak güzel bir ses yakalama peşindeyim, bu uğurda bir takım komponent icin 500 tl bile verebilirdim,( dls, rockford fosqate,focal vs üst seri ) yalnız sorun şu ki, aracın orjinalliği bozulmaması gerekiyor, bu kadar masraf ettikten sonra yarın obür gün aracı sattıgımda orj kolonlarını tekrar taktirir aldıgım kolonları da yeni aracıma uygularım diye düşünüyordum.

bugün bir oto ses sistemi dükkanına gittim, bana üc yollu kompenent takamayacağımı söyledi, kapı kolonlarına sıgmazmış, tavsiyesi orj bozulmasın istiyorsam, kapılara iki yollu ( tiz ve mid ) bagaja da bir bass koymak, bu durumda idare eder bir amfi de gerekecektir, dedi.

fiyat olarak sadece infinity referans iki yollu takım icin 370X2 tl, alt kalite anfi 150 bass icinse soundmagus 250 tl istedi, kablo ve montaj vs 175 de bu dedi,ayrıca arka kapılara da bir takım eklemek lazım dedi, ( fakat sesin arkadan gelmesi kaliteyi düşürmez mı bilemedim, benim icin fiyat bayağı ucuk hale gelmeye başladı.

soru 1) üc yollu bir kompenent kapılara sığmaz mı ( 16 cm capı var kapıların )

soru 2) 3 yollu taksam da randıman alamaz mıyım ?

soru 3) tavsiyeniz ne ?
selam,

iş için gezdiğim yolların sorunlu olmasından dolayı golf'Ten accent blue'ye gectim icim kan ağlayarak. araba ihtiyacımı görüyor fakat müzik sistemi rezil ötesi, biraz sesi yükseltsem cazırdayan tiplerden.

bende bu yüzden ses sistemimi değiştirmek istiyorum, ihtiyac duydugum şey berrak bir ses,( sadece tiz olmayacak tabi ) radyo da ya da mp3 de calan enstrumanı hissetmek, yani milletin deyimi ile 2 bass kabini koyup etiketcilik yapmak istemiyorum. fikirlerinize acıgım 600 tl bütce işimi görür mü, ikinci el takıntım yok arıza yoksa alırım. ama ne yapmam gerek.
arkadaşlar linkini paylaşığım hdd de bir sorun gorunuyor mu ?

http://i.hizliresim.com/glmWEL.png
selam arkadaşlar aracımdan memnunum ama aracım konfor ve donanım namına pek bir şey sunmuyor aracı kardeşimden aldığım icin(biraz avantajlı oldu)pek seçim yapma sansım olmadı

aracım şunun aynısına yakın,özellikler bakımından tek farkı benim arac 75 binde,dpf iptal(çekiş ve yakıt tüketimi konusunda avantaj) - olarak sağ ön camurluk değişti

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-2010-1.6-tdi-golf-trendline-169075299/detay

beğendiğim arac ice konfor ve donanım olarak fena sayılmayacak bir arac

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-hyundai-istanbul-otomotiv-atasehir-den-accent-blue-1.6-crdi-mode-kazasiz-168928506/detay

linkteki araca benzer bir arac almak istiyorum sizce yanlış mı düşünüyorum fikirlerinizi almak istiyorum ?
Hakkında
İlgi Alanları: iphone 7
Sistem ve Tercihleri
Otomobil
Honda
Mobil cihaz
huawei
ISS
Millenicom
Takım
Fenerbahçe
TV
LG
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH’de
Nerede: Bir konuya bakıyor.
Son Giriş: 1 dk. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.333
İkinci El Bölümü Mesajları: 496
Konularının görüntülenme sayısı: 96.023 (Bu ay: 458)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 804 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.