Yüzbaşı
26 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 83 (Bu ay: 3)
Gönderileri

Arkadaşlar merhaba,

Bundan yaklaşık olarak 5 ay önce çocuğumuzda konuşma gecikmesi olduğundan bir psikoloğa gitmeye başladık. 2,5 yaş civarı biz gittimizde ilk olarak bizimle birlikte sonra da oğlumuzla birebir oyun oynamaya ve 45 dakika sonunda bize durum hakkında bilgiler vermeye devam etti.

Bu 5 aylık süreçte biz her hafta kendisine giderek oğlumuzun davranışları ile ilgili otizm olabilir mi diye defalarca sormamıza rağmen iletişim eksikliği var ben nöroloji biriminde de çalıştım otizm değil dedi. Her gittiğimizde kendisine 300 TL lik bir ödeme yaptık. Bunun karşılığında bize ne makbuz ne de fatura vermedi. Tanıyla ilgili de elimizde bir belge maalesef ki yok.

Artık farklı bir gözle bakılması gerektiğini düşünerek geçen hafta çocuk psikiyatristine gittik. Çocuğumuza otizm teşhisi konuldu ve bir an önce özel eğitime başlanması gerektiğini söyledi. Hatta sonrasında bir doktora daha gittik o da aynı teşhisi koydu.

Biz eşimle birlikte 5 ayımızı boşu boşuna geçirdiğimiz psikolog ile bugün görüşmeye gideceğiz. Biz bu süreçte hem zaman hem de paramızı kaybettik. Herşeyden daha önemlisi çocuğumuz 2,5 yaşında bu tanıyı alsaydı şimdi belki de konuşuyordu.

Bugün gittimizde zamanımızı geri veremeyeceğinden sadece paramızı geri isteyebileceğiz. Vermemesi durumunda dava sürecini nasıl başlatabilirim ? Elimizde oraya gittiğine dair telefon konuşmaları ve whatsapp yazışmaları var. Bunun haricinde bir belgemiz yok. Bugün isteyeceğiz ama muhtemelen vermeyecekler. Başına bu şekilde bir şey gelen veya yardımcı olabilecek, yol gösterebilecek arkadaşlar cevaplarsa çok sevinirim.

Herkese sağlıklı günler.

Arkadaşlar merhaba,

2015 Model Ford Focus 1.6TDCİ Manuel araç sahibiyim. Araçta aldığımdan beri olan ve benim çok umursamadığım gaza bastığımda gelen uğuldama sesi giderek arttı. En son aracımı satmaya karar verdiğimde Borusan oto arabayı teste çıktığında testi yapan arkadaş da garantisi varsa şanzımanınızda problem olabilir, yaptırın dediğinden dolayı dün servise gittim.

Sonuç olarak servis şanzımanın açılması gerektiğini ve içerisindeki 2 dişlinin değişmesi gerektiğini söyledi. Bu arada ses dışında bir problem yok. 7-8bin TL olan tüm süreç garantiden yapılacak. Bunun içerisinde baskı balata da dahil bir çok parça değişecek.Sizce bunu yaptırmam ilerde farklı problemler açabilir mi? Aracı satın alan kişi bunu problem yapar mı?
Arkadaşlar merhaba,
Chrome ve spotify programlarında siyah renklerin solması gibi bir problem yaşıyorum. Sorunu ne yaptıysam çözemedim. Bilgisayardaki tüm sürücüler güncel. Görsel olarak problemi paylaşıyorum.
Arkadaşlar merhaba,
Kendi aracım satılıktır. İlgilenenler mesaj ile iletişime geçebilir.
Sorunsuzdur. Gerçekten araç alacağımdan dolayı satıyorum. İlgili konulardaki mesajlarımı inceleyebilirsiniz.
https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-ford-sahibinden-hatasiz-1.6tdci-focus-titanium-429311664/detay/
Arkadaşlar, ekteki gibi yeşil noktalar çıkıyor ekranda. İlk olarak ekrandan sanmıştım fakat video çektim, fotoğraf çektim onlarda da gözüküyor. Sadece rengin siyah olduğu alanlarda problem var gibi... Ekran kartı 1050ti 1 ay oldu alalı, driver güncel.
Arkadaşlar, İstanbul'da orjinal olarak Al Fakher veya Nakhla marka nargile tütünü aldığınız ve orjinal olduğundan emin olduğunuz bir yer var mıdır? Orjinalini ben 2 - 3 aydır piyasada bulamıyorum.
Problem çözüldü
Arkadaşlar bilgisayarımı açtığımda aşağıdaki hata koduyla karşılaştım yardımınızı rica ederim.

Sorun imzası:

Sorunlu Olay Adı: BEX

Uygulama Adı: SearchBase.exe

Uygulama Sürümü: 1.0.0.7

Uygulama Zaman Damgası: 53e17e7a

Hata Modülü Adı: SearchBase.exe

Hata Modülü Sürümü: 1.0.0.7

Hata Modülü Zaman Damgası: 53e17e7a

Özel Durum Uzaklığı: 00007950

Özel Durum Kodu: c0000005

Özel Durum Verileri: 00000008

OS Sürümü: 6.1.7601.2.1.0.256.1

Yerel Kimlik: 1055

Ek Bilgiler 1: 0a9e

Ek Bilgiler 2: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Ek Bilgiler 3: 0a9e

Ek Bilgiler 4: 0a9e372d3b4ad19135b953a78882e789

Çevrimiçi gizlilik bildirimimizi okuyun:

http://go.microsoft.com/fwlink/?linkid=104288&clcid=0x041f

Çevrimiçi gizlilik bildirimi yoksa, lütfen çevrimdışı gizlilik bildirimimizi okuyun:

C:\Windows\system32\tr-TR\erofflps.txt

Ayrıca şu anda internet tarayıcılarımın hepsinin anasayfasıhttp://www.delta-homes.com/?type=sc&ts=1434076746&z=3595bd2c6f9b25eb202ac42gazacfz8ebmfq3m1wae&from=ient06110&uid=ST3200822AS_4LJ2DVJ0XXXX4LJ2DVJ0

olarak değişmiş.
Arkadaşlar merhaba, dün gece uyurken birisi aradı numaraya dikkat etmedim hemen telefonu açtım. Sabah kalktığımda arayan numara gözükmüyordu. Yani ne özel numara ne de herhangi bir numara. Arayan bir bayandı ve kimsiniz diye sordu direkt olarak bende siz kimsiniz dedim yanlış oldu dedi ve telefonu kapadı. Aynı şey bir yakınımızın da başına gelmiş ve yine bir bayan çocuk telefona çıkınca babanı ver demiş sonra telefonu kapamış. Aynı şekilde numara onlarda da hiçbir şekilde gözükmüyor. Böyle bir durum ile karşılaşan veya bilgisi olan varsa yardımcı olabilir mi? Konu belki şu anda çok basit bir şey gibi görünebilir fakat altından ciddi bir şey de çıkabilir.
Arkadaslar merhaba yılbaşı icin Tabu alacağım klasik olandan en uygun fiyatı nereden bulabilirim? Eminönü'nde en uygundur diye düşünüyorum... Daha onceden alışveriş yapanlar destek olabilir mı ??
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 7 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.180
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 50.872 (Bu ay: 663)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 259 (Bu hafta: 1)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Motorlu Araçlar Dünyası
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.