Yarbay
20 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 139 (Bu ay: 0)
Gönderileri

BeIn, Şampiyonlar Ligi Türkiye yayın hakkı için teklif vermeyecek-bloomberght.com

02/04/2021 16:20:12

Türkiye Süper Ligi'nin yayın haklarını elinde bulunduran BeIn'in

UEFA Şampiyonlar Ligi'nin Türkiye'deki yayın hakları için teklif vermeyeceği belirtildi

BeIN Media Group, sürece yakın bir kaynağın Bloomberg’e verdiği bilgiye göre, UEFA Şampiyonlar Ligi’nin Türkiye’deki yayın hakları için teklif vermeyecek. 

https://www.bloomberght.com/bein-sampiyonlar-ligi-turkiye-yayin-hakki-icin-teklif-vermeyecek-2277824

s.a arkadaşlar bende bu next kanky hd uydu alıcısını dün internetten aldım wifi adaptörü içinde olarak

yarın gelecek gelince wifi anteni takıp youtube bağlanmak istiyorum sitelerde youtube hata veriyor diyorlar güncelleme yapmak gereklimiş

v1.026 yazılı güncelleme yapınca menü mavimi olacak birde youtube sorunu varsa düzeltecekmdiir bu günceleme

merhaba arkadaşlar izmirde dün kötü hava koşullarından dolayı dünden beri bazı kanallar çıkmıyor sizlerde bu şekilde sorunu olan varmı

23 trt 1 çıkıyor 29 a kadar boş kurulum yaptım olmadı fabrika ayarlarına sıfırladım gene olmadı diğer kanallar çıkıyor

https://www.dunya.com/spor/super-ligde-yeni-yayinci-kurulus-ihalesi-bu-yil-icinde-yapilacak-haberi-608686

Türkiye Futbol Federasyonu Başkanı Nihat Özdemir, futbol maçlarının yayın hakkı için bu yıl içinde yeni ihaleye çıkacaklarını ve dünyanın önemli yayıncı kuruluşlarını ihaleye davet edeceklerini söyledi. Mart ayından itibaren maçları seyircili oynatmak istediklerini söyleyen Özdemir, pandemi döneminde kulüplerin gelirlerinin yüzde 40 azaldığını, 21 kulübün zararını 1.2 milyar lira olarak hesapladıklarını aktardı.

Turgay Türker başkanlığındaki Ekonomi Muhabirleri Derneği Yönetim Kurulu üyelerini kabul eden Nihat Özdemir, futbol ekonomisine ilişkin önemli açıklamalarda bulundu.

Kulüpleri yaşanan ekonomik krizden 5 yıl içinde düzlüğe çıkarabileceklerini ümit ettiklerini belirten Nihat Özdemir, 4- 5 tanesi dışında kulüplerin yöneticilerin cebinden koyduğu parayla ayakta kalabildiğini aktardı. Büyük kulüplerin daha çok mali sıkıntıda olduğuna dikkat çeken Özdemir, gelirlerin yüzde 40 civarında azaldığını belirtti. Pandemi sebebiyle 21 kulübün 1.2 milyar lira zararda olduğunu hesapladıklarını ifade eden Özdemir, bunda kur artışlarının da etkili olduğunu anlattı.

Yayıncı kuruluş ihalesi yapılacak

Gelecek yılın yayıncı kuruluşunun belirlenmesi amacıyla ihalenin bu yıl içinde yapılacağı bilgisini veren Nihat Özdemir, yeni ihale sürecine dünyadaki bütün yayıncı kuruluşları davet edeceklerini bildirdi. 4’üncü yılında olan yayın kuruluşunun 1 yılı daha olduğunu söyleyen Özdemir,

“Pandemi düzelme yoluna girerse bu yayıncı kuruluşla gelirleri arttırıcı iyi bir ihale yapabilirsek o zaman kulüplerimizin maddi durumları iyiye doğru gidebilir” dedi.

Türk futbol ekonomisinin Avrupa’da 6’ncı sırada yer aldığını kaydeden Özdemir, 4 büyük kulübün borcunun 14 milyar lira , mevcut gelir toplamının ise 750-800 milyon dolar civarında olduğunu belirtti.

Kulüplerin tamamının anonim şirket olmasını öngören bir yasal düzenlemenin TBMM’de beklediğinin altını çizen Özdemir, teklifte bütçeden fazla yapılan borçlanmadan başkanların sorumlu olmasının planlandığını söyledi.

Başkan Özdemir aşılama oranı arttıkça, aşı olma zorunluluğu aramak şartıyla Mart ayı itibarıyla maçları yüzde 30-35 kapasite ile seyircilere açmayı planladıklarını ifade etti. Özdemir, bu konuda Sağlık Bakanlığı’ndan izin alacaklarını sözlerine ekledi.

s.a arkadaşlar vodafone faturalı kullanıyorum memnunum vodafoneden

12 gb pakete 45 tl ayda ödüyorum

taahhüdüm bitecek 1 ay sonra

bu paketi yada 10 /15 gb paketi aynı fiyata nasıl alabilirim

s.a arkadaşlar

windows 7 kullanıyorum adobe flash player bende yüklü aşağıdaki uyarı geliyor

adobe flash playeri bilgisayardan kaldırırsam sorun our mu ?

video izlerken , bilgisayarda oyun oynarken , internette sitelerde gezinirken normal günlük işlerde yani

Adobe Flash Player'i kullandığınız için teşekkür ederiz. 31 Aralık itibariyle Flash Player'e destek vermeyi kesiyoruz. Sisteminizin güvenliğini sağlamaya yardımcı olmak için, Flash Player içeriğini acilen kaldırmanızı tavsiye ediyoruz."

merhaba arkadaşlar

hattım ( bimcell ) benim üzerime kayıtlı

hattımı benim üzerimden babamın üzerine devir etsem ( bimcell )tarafından

vodafone engelli faturalı tarifesine hemen numara taşıyabilir mi babam

s.a arkadaşlar ttnet yazlık internet kullanıyorum her sene 20 haziran açılıyor 20 eylül de kendiliğinden kapanıyor

bu sene coronavirüs sebebi ile yazlığa gitmeyeceğim bu durumda 1 senet sonra açılmasını sağlayabilirmiyim

iptal etmeyeceğim donduracağım
s.a arkadaşlar 1 yıldır telefona tl yükleme yapmıyorum ne aranıyorum nede arama yapabiliyorum telefona 2 sms geldi hattınızın iptal olmmaması için 16 ocak 2020 kadar tl yükleyiniz diye sonra 6 şubat 2020 diye sms geld hala hattım iptal olmadı

hattım ne zaman iptal olur süresi ne kadar bunun
s.a arkadaşlar toshiba a500 1dn bilgisayar kullanıyorum bataryası öldü artık orjinal batarya satılmıyor galiba satılsada 500 / 700 tl diyorlar

internette var 100 / 150 tl satılıyor ne kadar güvenlidir nerden nasıl bulabilirm bilgisayarım iyi kullanıyrum yeni bilgisayarda almak istemiyorum

sarj batarya kayıp oranı resimde görüldüğü gibi 95,60 ları bulmuş bataraya ölü resmen doğrumu

toshiba pa3534u-1brs modeli

Hakkında
Meslek: ÇALIŞMIYOR İŞSİZ
İlgi Alanları: BORSA EKONOMİ SPOR VE FUTBOL
Forum İmzası:
ŞAMPİYON BEŞİKTAŞ

GÖZTEPE , ALTAY ALTINORDU , KARŞIYAKA

İZMİRLİYİM.
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
TOSHİBA
Otomobil
Renault
Mobil cihaz
xiaomi redmi note 8 ( 64 gb )
Operatör
turktelekom
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Klima
ARÇELİK 09325
Klima
BEKO 31830
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.256
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 141.118 (Bu ay: 4.161)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 348 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Haberleşme ve Dijital Platformlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.