E

Onbaşı
19 Ocak 2010
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 23 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Merhabalar. PS 4 pro sahibiyim. Daha önce hiç oynamadığım Uncharted serisini oynamaya karar verdim. Sanıyorum bütün serileri satın aldım. Bir tanesini galiba plus da verilmişti tam hatırlamıyorum. Hangi seriden başlamak lazım? Oyunların numaralı şekilde sıralanmadığı için bilmiyorum. Sıralı bir şekilde yazarsanız sevinirim. Yardımcı olanlara teşekkürler.

merhabalar,

aklıma takılan bir konu var. 1 senedir ps plus abonesiyim ve 2 ay önceden yeni plus üyeliğimi uzattım. Dün plus Aralık ayı için verilen just cause 4 oyununu kütüphaneme ekledim ama yazılan bir tarihe takıldım. Ben plus oyunlarını hep mobilden ps app den kütüphaneye ekledim. Biliyorsunuz mobil telefonlara ps app güncelllendi. Dün yeni eklediğim just cause 4 oyununa ps app de şöyle bir yazı var. "Teklif sonu 5.1.2021 13.00" Diğer oyunda aynı tarih yazıyor. Benim anladığım bu tarihten sonra kütüphanede duracak ama ücretli olacağını anlıyorum ben. Daha önce aldığım plus oyunlarında böyle birşey yoktu. Artık ömür boyu kütüphane de durmayacak gibi görünüyor yada yeni uygulamaya mı geçtiler acaba??

merhabalar,
iphone 6s telefonumundaki kendim pil değişimi yaptım. Baseus marka 2200 mAh olandan aldım ama sürekli telefonum 2 dk içinde sürekli resetliyor. Bu seferde eski orginal apple pilini taktım. Herşey normale döndü. Çözüm olarak apple teknik servisi vereceğim ama servise vermeden önce son bir çözüm var mı?

yardımlarınız için teşekkürler.
Merhabalar,
Çözemediğim bir sorunla karşı karşıyayım. Playstation Pro sahibiyim. Yaklaşık 2 ay önce Ps store dan indirimli olarak Gold edition paketini almıştım. Bu pakette 1 year paketi dahil olduğunu yazıyor ama bir türlü year 1 pass paketini indiremiyorum. İndir butona bastığımda herhangi bir hata vermiyor. Sürekli aynı yerde kalıyor. İndir butona bastığınızda indirebilen var mı?

Tahmin olarak toplu set olarak indirmiş olabilir belki ama harita da Classfield assignment olan 3 yer var. Gold pakette yazıyordu ama arkadaşıma sorduğumda o ayrı dedi.

Son çare olarak Playstation desteke mail yazdım ve cevapların hepsini yaptım olmadı. Lisans geri yükleme de çare olmadı. :( Sanıyorum bütün bölümleri oynadıktan sonra mı 3 ayrı yeri açılıyor acaba?
Merhaba,

Sandisk iXpand 64 gb ürünü almyı düşünüyorum. Iphone da scndisk uygulaması içinden canlı video kaydı başlattığımızda direkt sandisk belleğe aktarıyor mu? Iphone telefonumda hiç yer kalmadığında video dosyasını sandisk bellekte başlatması istiyorum. Bu ürünü kullanan varsa bilgi verirseniz çok sevinirim.

Bunun sormamın sebebi daha önce almış olduğum trancend ürününde maalesef yapamıyor sadece fotograf mümkün olmakta.

Bilgi içinhttps://www.sandisk.com.tr/home/mobile-device-storage/ixpand

Yardımcı olanlara teşekkürler. Saygılar.
Merhabalar,

16 gb Iphone 6s telefonum var. Piyasa da iphone belleğini yedekleyen birçok usb bellek ürünler var. Transcend ürünü almıştım ama herşey kusursuz olsa da bir tek konuda yap(a)mıyor. O da canlı video kaydı esnasında direkt usb bellekte kaydetme işlemi yapmaması. Yani demek istediğim hazırda olan videonun usb yedeklemesi değil, canlı video kaydı başlatıp usb bellekte dosyayı kaydetmesini istiyorum. Dersiniz ki fotolarını hepsini al usb belleğe aktar diyebilirsiniz ama benim istediğim uzun süreli video kaydı yapması. 16 gb iphone da 30 dakikalık bir görüntü kaydetmek imkansız gibi. 64 gb transcend ios belleğinde, transcend uygulaması üzerinden foto çekimi esnasında direkt aktarsa da maalesef aynı işlemi video için geçerli değil.

kısacası ios desteği usb bellek ile canlı video kaydı esnasında direkt ios belleğe kaydeden bir ürün var mıdır?

Sandisk ixpand flsh drive ürünü alacaktım ama youtube videolarında gördüğüm kadarıyla böyle bir seçenek yok.

yardımcı olanlara teşekkürler.
Merhaba.

2009 model honda hatchback arabam var. Teypteki cd takıp mp3 olarak dinlemem mümkün. Yalnız müzik dinlemek için höparlör den değil de kulaklık takarak müzik dinlemek mümkün müdür? Anladığım kadarıyla aux çıkışından mümkün görünmüyor. Kaldı ki araba da aux çıkışı yok. Çakmağa takılan bazı ürünleri gördüğüm kadarıyla mevcut değil. Bu konuda tavsiye almak isterim.

Teşekkürler.
Merhaba

Umarım doğru konu yerde açmışımdır. Bu belleği kullanan var mıdır bilmiyorum ama gene de konuyu açmak istedim.

Kullandığım ürünhttps://tr.transcend-info.com/Products/No-717

Iphone IOS uygulamasında Transcend JetDrive Go programını kullanırken, video çekimi esnasında telefon belleğini kullanarak aktarıyor. Eğer telefonda hiç yer yoksa transcend belleğine aktarmıyor. Halbuki youtube videolarında gördüğüm kadarıyla yapılıyor gibi görünüyordu. Video çekiminde direkt trancend belleğine kayıt yapabiliyor mu? (Iphone belleğine video kaydı yapmadan)

Bu ürün tarzında Scandisk marka ürünü de mevcut. Scandisk belleğini de kullanan var mı?

Teşekkürler
Merhaba,

Yeni instagram uygulamasında telefonun kilitli ekrandayken, gelen bildirimde takip ettiğim kişinin yanına küçük resim gösteriyor. O resmi iptal edilmesini yada gösterilmemesini sağlamanın bir yolu var mı? Neden derseniz hücresel veri de çok fazla kullanıldığı için ciddi anlamda etkiliyor.

Yardımcı olanlara teşekkürler.
Merhaba arkadaşlar,

Yeni eve taşınmam dolayısıyla uydu konusunda pek bilgim olmadığından bir konuda ve fikrinizi almak istedim. Eskiden Kablo Tv kullandığım için uydu konusunda pek de bir bilgim yok. Gelelim isteğime;

Herhangi bir uydu kanalını mesela TLC kanalını istediğim saatte kayıt yapacak bir cihaz var mı? Eskiden Kablo TV üzerinden kayıt yapan cihazlar vardı. Harddisk yada DVD üzerine anlık görüntü kaydediliyordu. Sanırım uydu için böyle bir cihaz satışı yok. Piyasa da Teknosa, Bimeks gibi web sitelerinde satılmıyor. VU+ modelden bahsedildi ama o çok geniş bir ürüne benziyor. Bu konuda çok acemi olduğumdan yardımcı olursanız sevinirim.

Yardımcı olanlara teşekkürler...
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 12 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 54
İkinci El Bölümü Mesajları: 2
Konularının görüntülenme sayısı: 14.717 (Bu ay: 423)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 0 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.