Yarbay
24 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
12 üye
Görüntülenme
Toplam: 214 (Bu ay: 0)
Gönderileri

.

Nex6, nex7, a6000, a7riii evrimi sonunda çektiğim bi kaç fotoğraf burada da dursun, hatıra olur.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/5e/cb/6e/5ecb6e0812080caa8bb5df31ebd7d315.jpeg&t=0&width=480&text=1
O zamanlardada ekonomi yavaşlamıştı, 2008 de özellikle küresel boyuttaydı bu yavaşlama. Şuan ötv inidirimi gelmez diyenler devletin kasasında para yok argümanına sığınıyor, ama o zamanlar çok mu fazlaydı devletin parası?

İkinci olarak o zamanlar faiz yüksekti diyenler var, şuan 6.6 oldu dolar daha fazla faiz indirimi olur mu veya faiz mi arttırır merkez bankası kim bilebilir?

Verileri üst üste koyunca mantıklı geliyor ötv indirimi. Tamamen şahsi görüşüm tabiki.
65. 000 km kazasız boyasız 2015 Toyota auris makyajlı kasa premium( cam tavan dahil en full donanım + cvt) 115.000 iyi fiyat mı? Hemen atlamalı mıyım bu piyasada. Araç arkadaşımın ondan uygun veriyor, fakat kaçırılmayacak fırsat mı? Yoksa sadece uygun mu?
2018 model Mercedes x class alma arifesindeyim, malum aracın üretimi duruyor, bir kaç yıla piyasası ölür mü aracın? Çok zarar eder miyim? Veya Mercedes diye değerini korur mu?
2006 astra h kasa aracım var, 130 bin km önce çelik subap takılmış ama adam akıllı ayar yapılmadığından motor soğukken çekişten düşme, stop etme gibi problemi var. Kime götürsem subapları gitmiş diyor ustalar.
Sorunum şu ben subap değişimi yapmadan devam etsem başıma ne gelir? Ne kadar daha idare edebilir.?

Teşekkür ederim.
Kasa, psu, ekran kartı mevcut. Tamamen Adobe photoshop kullanıyorum, başka bir amacı yok pc nin, f/p olarak bu bileşenlerden ne önerirsiniz?
200.000 km de lpg li astra h kasa aracım var, 70.000 km de lpg takıldı, 100.000 de çelik sübap takıldı.
Şuan motor soğukken stop etme ve güç kaybı sorunu yaşıyorum. Ustalar sübap tan diyor.
Çelik sübap bu kadar kısa sürede tekrar arıza verir mi? Her 100.000 de sübap mı değişilir?
Hayırlı bayramlar zamanınızı alıyorum fakat bir kaç sorum olacak,
2006 astra h sahibiyim bu aracı değim yerindeyse eşşek gibi kullanıyorum, en kötü köy yollarına giriyorum, yeri geliyor habire altını vuruyorum, nitekim araç çok gözüme gelmiyor. Yıllanmaya bağlı kronik sorunlar çıkmaya başladı sorum şu;
En düşük paket egea 1.4 alırsam sonuçta üstüne 30-35 bin vererek 2019 model araç almış olacam, egea narin bir araç mı? Böyle eşşek gibi kullanırsam bu araç çok sıkıntı çıkarır mı?
Bakım maliyeti astra ya oranla ucuz mudur?
Birde mantıksız bir düşünce içerisinde miyim? Sizin fikirleriniz neler.
Teşekkür ederim.
Sony a7 serisi ile kullanılacak, gece yıldız çekimi de yapcam, sallanmaması çok önemli, pek Tripod bilmiyorım ama benim için en önemli kriter fiyat/performans oranının iyi olması
Ne önerirsiniz?
Hakkında
Forum İmzası:
Beşer, zahirî esbaba bakar; bazen yanlış eder, zulmeder. fakat kader, başka noktalara bakar, adalet eder.
Hakkımda:
Eyvah! Aldandık. Şu hayat-ı dünyeviyeyi sâbit zannettik. O zan sebebiyle bütün bütün zâyi' ettik. Evet şu güzerân-ı hayat bir uykudur; bir rü'ya gibi geçti. Şu temelsiz ömür dahi, bir rüzgâr gibi uçar gider...
Bediüzzaman Said Nursî
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
test
Bilgisayar
test
Otomobil
Toyota Avensis 2011
Dünyadan Futbol
Galatasaray
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 4 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 6.986
İkinci El Bölümü Mesajları: 76
Konularının görüntülenme sayısı: 374.100 (Bu ay: 1.296)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 2.088 (Bu hafta: 3)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.