E

Yarbay
15 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
4 üye
Görüntülenme
Toplam: 88 (Bu ay: 2)
Gönderileri
evi taşırken ufaklığa akülü araba aldık ve o karışıklıkta adaptör kaybolmuş...
aldığım yer firmadan adaptör yedeği istedi ancak sağolsunlar 3 hafta oldu hala gelmedi.
benim aldığım aracın daha alt modelleri aynı marka olan arabaların adaptör fotosunu çektim
model - RR - 48 - 12010000
input: 220 - 240 V - 50hz 100ma
output 12v - 1000 mA yazıyor...
elektrikçiden 12v 2A bi adaptör aldım sabaha kadar sadece ışıkları yakacak kadar ancak şarj etti...
acaba adaptör dandik diye mi aynı bilgiler olduğu halde şarj etmez?

başka bi adaptör mü almak lazım...

not ufaklık araba diye tutturuyo.. acele etmem lazım :)
Altta resmini verdigim hatayi aliyorum ancak mesaj bazen iletiliyor bazen de iletilmiyor.. yazdigimi tekrar tekrar kontrol ediyorum...

Cihaz: iPhone7,2 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (16591)
Tel bekleme modundayken bildirim geliyor.
Bildirimin acilmasi icin surdugumde ustte "baglanti hatasi" uyarisi alip konuda hicbir bilgi goremiyorum. Bu hatayi ara ara veriyor.

Ayrica cok sayfali konularda en ust en alt sayfaya tikladigimda uygulamadan atiyor...

Cihaz: iPhone7,2 (10.1.1)
Sürüm: 2.0 (16591)
Populer cok sayfali Bir konuyu actigimda.. Misal "amazon rehberi"... En son sayfaya git ok tusuna bastigimda 3 saniye yuklemeye calisip konudan atiyor...
Konuyu acip 1-2 sefer sonraki
Sayfayi goster tusuna bastiktan sonra son sayfaya git e tiklayinca ise sorun yok...

Cihaz: iPhone7,2 (9.3.1)
Sürüm: 2.0 (10884)
iphone 6 sürüm 9.2.0
uygulamadan konu takip ederken son sayfaya git dedğimde uygulama kendini kapatıyor cihaz ana sayfaya atıyor...
dahası uygulamadan hata bildirimi yapmaya çalışıp konuyu yazdığımda gönder tuşu çıkmıyor..

cihazda jb filan yok yeterli alan da mevcut.
Başlıkta da belirttiğim gibi diğer yazılıma geçmeden facebook un app si üzerinden, yani eski sistemle mesajlaşmak mümkün mü?

hatta olayı ios android diye ayırmayayım, hangi sistem olursa olsun ihtiyacım olan konuda bilgisi olan varsa ve yol gösterebilirse sevinirim.
Yahu cihazımda jb li ios7 beta 3 sürümü vardı....gece sürüm eski diyerek cihaz aktiflerştirme ekranına geçmiş...
sabah farkettim ama cıkmam lazımdı evden cıktım şimdi geldim..
itunestan iphone için yeni sürüm var sürüm güncelleyin diyor ama sürüm yok vs vs...
neyse o zaman iphone a geri yükle işaretini seçip restore atmasını istiyorum bu sefer de icloud dan iphone u bul u kapat diyor...
ulen cihaz acılmıyor ki kapatayım....
tel iphone aygıtı etkinleştir ekranında kaldı apple kimliği girince itunes e bağlayın oradan olur diyor ama olmuyor...

ne yapmam lazım diye yardım istiyorum..
bi çok pc de 2 jb siz iphone u pclere taktığımızda birini her pc düzgün görüp resimlerini gösterirken diğer cihazın klasörünün içinde hiç foto gözükmüyor...

bunun menüsünün içinde fotoları göster gösterme diye bir seçeneği mi var niye diğer cihazın fotoları görünmüyordur?
6 günde sadece face e girmeme rağmen netimin 700 mb si bitti ki sosyal paket denen zımbırtı da var hatta kayıtlı...
operatörüm tcell...
taahütlü 1gb kotalı net paketim var
ilk ay netimde sorun yoktu ama jb çıktıktan ve ben jb yaptıktan sonraki ay internetim resmen sömürüldü...

neti kullanan programları listeleyebilecek bir program var mı?
internet trafiğinde hangi kısım ne kadar kullanım yapmış upload yapmış görebileceğim bir app?

icloud yapıyodur belki diyip tüm eşleştirmeleri kapattım...
daha önce intelliscrenX programı yüzünden oluyor diye düşünmüştüm ama sabrım doldu dolacak....
fikri olan var mı?

jb yaptığım bi program mı beni sömürüyor acaba?
Bu ayki fatura ayrıntımda gördüm ki İphone dan yurt dışına sms gönderilmiş ve ücretlendirme olmuş...
sms in tanesi 0.75 kuruş olsa 8-9 tane mesaj atılmış...
sorun şu ki benim yurt dışı ile alakam yok...
bu sorunu fark eden oldu mu?
nedir nasıl çözülür...

not cihaz JB li.
Hakkında
Forum İkinci El İmzası:
Çook alım yaptım hiç satış yapmadım o yüzden referansım "sıfır" :)
alışverişlerim
wurtz - muratsahin2003 - mehmet0805- man of steel - ahmetk80 - frosine - s.uzun - Kuray -kadir_yilmaz - edsamu - cancan_burak - tehaniz - thetrooper00
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 8 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: geçen ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.749
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 53.289 (Bu ay: 362)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 1.403 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.