Binbaşı
14 Aralık 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 38 (Bu ay: 0)
Gönderileri
İstek başlıkta açık ve net her şeyini kaybetmiş bir adamın inanılmaz yükselişini veya daha da dibe batışını anlatan veya mevcut düzeninden sıkılmış sonra her şeyin gelmişine koyan bir adamın müptezelin, psikopatın, şizofrenin veya normal bir insanın hikayesini anlatan efsane film tavsiyelerine ihtiyacım var.. teşekkürler.
Arkadaşlar bir arkadaşın alanı büro halkla ilişkiler vs. ek puanla ygs 3 puanı 233 puan ama sıralaması 105k..

şimdi ben geçen senenin tıbbi dokümantasyon ve sekreterlik bölümü puanlarına ve sıralamalarına baktım en yüksek bölümün sıralamması 160k ama bu bölümün puanı 380 nasıl oluyorda 233 puanla sıralaması 105 bin oluyor???
Radyo ve Televizyon Programcılığının ikinci öğretimine tercih yapmak isteyen bir arkadaş var

Bölümün taban puanı : 187
Sıralama : 1.8m

Yapılan Puan : 210
Sıralama : 1.4m

Gelme ihtimali hakkında bilgi alabilir miyiz?

Bir de tercih ilk sıraya yapılacak diğer tercihlerin eklenmesi bölümün gelmesini etkiler mi?
Asrock g31m-gs anakartım var. anakartın kendi sitesinde 8gb'ye kadar ramin detseklediği yazıyor.
KVR800D2N6/1G modelli 1gb kingston 800 mhz ram vardı üzerine 4gb 800mhz KVR800D2N6/4G aldım.
4gb liği taktığımda biosta 2mb/667mhz olarak gördü ve toplam ram 1024mb den 1026mb gibi göründü ve bilgisayar çalıştı.
Cpu-z açtığımda toplam rami 5gb olarak gösterdi ve slot1 e taktığım 4gb rami sorunsuz bir şekilde gösterdi ancak bilgisayar 1gb ram ile çalışıyor.
4gb rami tek taktığım zaman bilgisayar boot etmiyor. Sizce ram'de mi sorun var yoksa anakart mı desteklemiyor ?
Aşırı iyi True Detective Müzikleri zaten aşmış üstüne sesi diğer albümleri çok iyi beh

Ring Of Fire yorumu
Standing on the moon
Letters

ölümüm bu kadından olacak.
Arkadaşlar ara kabloyla elimdeki lenovo w8 tableti pc ye bağladım fakat şarj olmasına rağmen pc tableti tanımıyor bu nedenle dosya aktaramıyorum...

Transferler ve Survivor Allstar

Çok mu popüler bunlar yani anlayamadım gitti ben de mi terslik ?

Yok turabi yok cart curt...

sözlüklerden tutun twitter dan tutun forumlardan tutun facebooktan tutun en popüler konular insanların gündeme ayırdığı vakit 10 dakika
bunlara ayırdığı vakit saatlerce

belki takıntı yapmışımdır eğer ki takıntı yapmışsam dikkate almayın.

Arkadaş yapmış hoşuma gitti mağarayım biliyorum
Hakkında ne düşünüyorsunuz ?

- Arkadaşlar sizleri bilmiyorum ama bu yeni kuşak yani şuan ki 7-18 yaş kuşağı önemli kavram ve değerleri aşırı derecede basitleştirmiş bir davranış içersindeler belki bunlar doğrudur fakat her şeyin bu kadar basitleştirilmesi ne kadar normal ki 10 yaşında ki, bırak erkek çocuğunu,bir kız çocuğunun dahi benim ağzıma alamayacağım küfürler etmesi ve bazı değerler hakkında çok basit şekilde konuşmaları insanlığı dünyayı ciddiye almamaları umursamaz gamsız bir düşünce tarzında olmaları özgür düşünceden yoksun olmaları benliklerinin farkında olmamaları gibi bir sorun var veya ben böyle bir algı içersindeyim bilemedim

Ya ben geri kafalıyım veya gericiyim ya da bilmiyorum yani.
Arkadaşlar yardımınıza ihtiyacım var fransızca şarkıları toplamam lazım lütfen karıştırın bakalım arşivinizi ben 2 beğendiğim şarkıyı paylaşıcağım :

Placebo - Protege Moi

https://www.youtube.com/watch?v=dr_wSwKFQQk

Ne me quitte pas

https://www.youtube.com/watch?v=0Q7w7gk1JhQ

Paylaşımlarınızı bekliyorum.
Hakkında
Meslek: E.Askeri Öğrenci
Forum İmzası:
I think human consciousness is a tragic misstep in evolution. We became too self-aware. Nature created an aspect of nature separate from itself. We are creatures that should not exist by natural law... We are things that labor under the illusion of having a self, that accretion of sensory experience and feelings, programmed with total assurance that we are each somebody, when in fact everybody's nobody... I think the honorable thing for our species to do is to deny our programming. Stop reproducing, walk hand in hand into extinction; one last midnight, brothers and sisters opting out of a raw deal.
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 11 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 2.897
İkinci El Bölümü Mesajları: 57
Konularının görüntülenme sayısı: 131.937 (Bu ay: 485)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 177 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.