B

Çavuş
16 Ağustos 2005
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
1 üye
Görüntülenme
Toplam: 32 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Lenova g50 30 notebookuma https://www.n11.com/urun/kingston-kvr16ls118-8-gb-ddr3l-1600-mhz-sodimm-notebook-bellek-1110806?magaza=tirsem uyum sağlar mı ? Çok bir bilgim yok. Yanlış bir ürün almak istemem. Yardımcı olursanız sevinirim.

Lenova g50 30 eski notebookum için ram arayışı içerisindeyim. Önerilerinize açığım.
Aklımda Kingston 1600MHz DDR3 SODIMM KVR16LS11/8 Ram var. Uyum sağlar mı ve önereceğiniz başka bir model mevcut mu ?
Türk Telekomluyum, bir aylığına başka bir operatöre geçiş yapıp tekrar Türk Telekoma geçeceğim. (İstediğim paketin indirimli şekli yeni geçişlerde geçerliymiş) Sanırım bu süreçte herhangi bir cezai işlem uygulanmaması için geçiş yapacağım operatörün faturasız hatlı olanına geçmem gerekecek. Ve 1 ay içinde tekrar Türk Telekoma geçersem sadece 30 tl geçiş parası alınacakmış. ( Yine uygun oluyor ) Amacım en az maliyetli olan operatörü bulup cezai işlem uygulanmadan tekrardan Türk Telekoma geçiş yapmak olacak. Bu konuda fikirlerinizi bekliyorum.
Pioneer S-ES3TB hakkındaki görüşleriniz nelerdir ? Bu işe yeni başlıyorum ve amacım temiz bir ses ... Bu sisteme gidebilecek en güzel Ampli hangisidir ? Teşekkürler...
Temiz ses alabileceğim max 700 tl civarlarında micro sistem önerir misiniz ? Ve nereden almamı önerirsiniz ?
Teknosadan FİFA16 PS4 aldım. Online olarak girmek istediğimde redeem codes soruyor... Kutunun içinden kod çıkmadı, yapmam gereken nedir?
Arkadaşlar uzun süredir PS3 oynuyorum. Özellikle son zamanlarda FİFA 15 oyununda sorunlar yaşamaya başladım. Kollardan kaynaklı sorun olduğunu düşünüyorum. Tepkime süresi yerlerde eğer oyunda kendi kendine müdahalede bulunmuyorsa sezonda 1.ligden 2.lige düştüm orada bile zor tutunacağım gibi... Kol almayı düşünüyorum ama sony düşünmüyorum. PS3 e takabileceğim logitech kol var mı ? Örnek ps3 te şu kolla oynayabilir miyim? Logitech F710
Merhaba... Taşınacağım evime eski buzdolabımla devam etmeyi düşünüyordum. Sadece buzdolabın yanına derin dondurucu almanın yeterli olacağını düşünerek derin dondurucumu aldım. Yalnız daha taşınmadan emektar buzdolabım bana veda etti . Artık yenisini almamın zamanı geldi. Sizlerden bu konuda bilgileriniz dahilinde yardım bekliyorum. Evimde buzdolabı için ayrılmış yer 93'e 187.. Başta da belirtmiş olduğum gibi derin dondurucum var, bundan dolayı buzdolabının dondurucu kısmı benim için fazla olmuş olacak ( bunun alternatifi söz konusu mu, bilmiyorum.Yani dondurucu kısmını üst kısım gibi kullanmak ) Kısacası sizden isteğim beni uzun süre götürecek, kronik sorunları olmayan iyi bir buz dolabı ... Şimdiden yardımı dokunan herkese teşekkürler, selamlar...
Arkadaşlar Fifa online oyunda karşı takım kaçtığı zaman maçı oynanmamış kabul ediyor. Bu sorunu yaşayan var mı? Bu 20 - 30 maçtır devamlı başıma geliyor. Oyundan zevk alamaz oldum. Rakibi elimde tutmak için elimden geleni yapıyorum.Bu hile midir? Önüne nasıl geçeriz?
Dostlar, evime Sony w890 ses sistemi aldım. Yalnız uzun uzadıya araştırmama rağmen cevabını bulamadığım bir sorum var. Laptop'um sistemi ağ üzerinden "blu ray home theater system" olarak görüyor. Bunun için nasıl bir ayar yapmam gerekir yol gösterir misiniz?
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 2 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 133
İkinci El Bölümü Mesajları: 5
Konularının görüntülenme sayısı: 33.048 (Bu ay: 341)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 4 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Sıcak Fırsatlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.