Onbaşı
25 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
7 üye
Görüntülenme
Toplam: 148 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Merhaba arkadaslar, cihazi forumdan bi arkadastan almistim amerikadan gelmis ve imei atildigini soylemisti, cihazi aldigimdan beridir 2g'de kullaniyormusum arkadas soyledi duzeltelim derken Ayarlar kismindan Mobil Şebekeler'de ağ modunu değiştirdik şebeke gitti bir daha da gelmedi dahasi suanda Mobil Şebekeler bölümüne de giremiyorum.
Merhaba arkadaşlar bu veya önümüzdeki haftasonu Uşağa gelmeyi düşünüyorum bir kaç gün kız arkadaşımla kalıcam fakat internetten otelleri araştırdığımda fiyatlar hem uçuk hemde sadece evli çiftleri kabul ediyorlar, bildiğiniz tavsiye ettiğiniz uygun fiyat ve kız arkadaşımla kalmayı sorun etmeyecek otel, pansiyon tarzı yerler var mıdır?

Ben henuz cozemedim
Arkadaslar ilk defa windows 7 yükleyeceğim, yükleme aşamasına kadar geliyorum saati klavyeyi falan ayarlıyorum Kurma aşamasına geliyorum, üst taraftada yazıyor Yükleme sırasında bilgisayarınız birkaç defa yeniden başlatılacak diye neyse Güncelleştirmeler yükleniyorda da tik işareti geliyor yükleme tamamlanıyor a geldigimde 15-20 saniye sonra bi ekran geliyor Kur'un devam edebilmesi için bilgisayarınızın yeniden başlatılması gerekiyor diye neyse pc yeniden başlatılıyor ama gel gelelim Kur'dan devam etmiyor işlemleri en baştan yapmak zorunda kalıyorum yani saati seçmek ülkeyi seçmek klavyeyi nereye yükleneceğini falan aynı şey 5. defa oldu hala deniyorum yardımcı olacak arkadaslara şimdiden teşekkür ederim...
merhaba arkadaslar

Fransa SFR operatorunden kilitli iphone 4 umun kontrat bitimini kontrol ettim az bir zaman kalmis simdi size sormak istedigim 2 soru var;

- kontrat bittigi gun cihaz kendiliginden unlock mu olacak?
- cihazi unlock yapmak icin ayriyetten bir ucret odemem gerekiyor mu?
Arkadaslar acil teknoloji tasarım projesi bulmam gerekiyo. (icat/buluş) Ögretmene birçok projeler götürdüm ama hic birini kabul etmedi insafsız. LÜtfen Zihni Sinir in projelerinden olmasın çünkü cok uçuk kaçık şeyler. Lütfen yardımınıza ihtiyacım var.
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Takım
Beşiktaş
TV
Samsung
Notebook
Packard Bell
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 11 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 201
İkinci El Bölümü Mesajları: 100
Konularının görüntülenme sayısı: 14.024 (Bu ay: 129)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 34 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: İkinci El - Ödüllü Anket
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.