C

Binbaşı
18 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
3 üye
Görüntülenme
Toplam: 256 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Özel sipariş verilerek alınmış üst seviye donanımlı aracım satılıktır. Aynı donanımda sipariş vermek isterseniz 4-6 ay arasında gelmekte ve fiyatı son zamlarla birlikte 148 bin TL'dir. Özel GS plakadır, alınırken ekstra ücret ödenmiştir. Bütün bakımları doğuşoto'da yapılmıştır.

Aracın ikinci sahibiyim, ilk sahibinden 2014 ocakta 22bin km'de satın aldım. İlk sahibinin sokak arasında sol iki kapı arasından ufak bir kazası mevcuttu, bundan dolayı sol 2 kapı sacı (dış metal kısmı) doğuşoto servisinde değişmiştir (Resimlerde mevcut). Kullandığım süre boyunca; park halinde birisinin arka tampona çarpıp çatlatmasından dolayı mini onarım kapsamında düzeltilip boyandı (Resimleri mevcut), derin çukura girmemle çatlayan sağ ön jant kasko kapsamında doğuşoto servisinde yenisiyle değiştirildi (Resimleri mevcut). Aracımın bunlardan başka birşeyi yoktur. Gün içinde Ankara Bilkent Cyberparkta görülebilir.

Highline paketine ek donanımlar:

Panaromik Cam Tavan
Adaptif Ledi Bixenon Farlar
Kış Paketi (Isıtmalı Ön Koltuklar+Isıtmalı Cam Silecek Suyu+Far Yıkama)
Anahtarsız Giriş Ve Çalıştırma
Alarm
Katlanır Ayna
18" Durban Jant
Spor Süspansiyon
Metalik Refleks Gümüş Renk

Highline Standart Donanımlar:

Titanyum Siyah Alacantra Döşeme Spor Ön Koltuklar
Gündüz Sürüş Farları (Led)
Direksiyondan Triptonik (F1) Kontrollü Çok Fonksiyonlu Deri Direksiyon
Yorgunluk Tespit Sistemi
%65 Oranında Karartılmış Arka ve Arka Yan Camlar
Çift Bölgeli Tam Otomatik Klima
Sürüş Konfor Paketi (Hız Sabitleyici+Ön Arka Park Sensörü)
Lastik Basınç Uyarısı
Işık Görüş Paketi (Kararan İç Dikiz Aynası+Coming-Leaving Home+Yağmur Sensörü+Far Sensörü)
6.5" Composition Media Ekran

https://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-golf-7-1.6-tdi-dsg-highline-ozel-siparis-439030050/detay
Fiyatlarda indirim olmuş + 225tl bipara + maximuma 100tl parapuan kampanyası mevcut. Mac almayı düşünenler kaçırmasın.

http://www.bimeks.com.tr/kategori.aspx?s=1&kid=1002&kategoriadi=notebook&mid=532
Aracım özel sipariştir, highline donanımın üzerine fabrikasyon opsiyonlar ile sipariş edilip alınmıştır. Böyle bir aracı almak için sipariş verdiğinizde 5 ay beklemeniz gerekir. Standart highline donanımlı modellerle karşılaştırmayınız. Ayrıca aracım özel GS plakalıdır, ek ücret verilerek alınmıştır. Titiz kullanıcıyımdır; motor bakımı, boya koruması, iç bakımı eksiksiz yapıldı. Kaputunda şeffaf kaput koruma, kauçuk paspaslar ve bagaj havuzu mevcuttur. Bakımları servisinde yapılmıştır, kayıtları vs eksiksizdir. Lastikleri 19bin km'deyken yenilendi. Aracımı gün içinde bilkent cyberparkta görebilirsiniz. Fiyat 88500TL.

Aracımın standart Highline paketi üzerine geçilmiş opsiyonlar:

PANORAMİK CAM TAVAN - 3100TL
ADAPTİF LEDLİ BİXENON FARLAR - 3315TL
KIŞ PAKETİ (ISITMALI ÖN KOLTUKLAR-CAM SUYU-AYNALAR) -1160TL
OTOMATİK KATLANIR YAN AYNALAR - 1200TL
ANAHTARSIZ GİRİŞ VE ÇALIŞTIRMA -1100TL
VW ALARM - 480TL
18" ALUMİNYUM DURBAN JANTLAR - 1900TL
SPOR SÜSPANSİYON - 800TL
YER TASARRUFLU STEPNE - 260TL
METALİK REFLEKS GÜMÜŞ RENK - 1100TL
TİTANYUM SİYAH İÇ DÖŞEME

http://www.sahibinden.com/ilan/vasita-otomobil-volkswagen-ozel-siparis-full-plusfull-golf-7-175331406/detay/
Merhaba, yaramaz misafirimiz ipadime kilit koymus ve kilidi hatirlamiyor. Kilit ekraninda wifi baglantisi kuramadigi icin icloud hesabimdan yonetemiyorum. IOS 6.0.1 di simdi 7.0.2 ye update ettim ve kurulum ekraninda sifre kisminda kaldim daha beter oldu. Cozum yolunu bilen varsa soylerse sevinirim yoksa servis yolu gozuktu...
Merhaba, rmbp'nin yanina ek monitor almaya karar verdim. Monitor tercihimi de thunderbolt display'den yana kullanacagim gibi. Bu aralar fiyatlari usa fiyatlariyla hemen hemen ayni. Ancak soyle bir durum var ki su anki thunderbolt display yeni imaclerden daha kalin. Eylul ayinda guncellenecegini dusunuyorum. Cikacak yeni display yeni imac gibi ince olacagi kesin, ancak retina (5120x2880) olacagi soyleniyor. Bu konu hakkinda yorumlariniz ne olur? 2012 15" rmbp ile oyle bir monitoru sorunsuzca kullanabilir miyiz (yeni nesil maclerdeki tb 2 portu hizi 10gbit'ten 20gbit'e cikarildi + gt650m buna dayanir mi)? Simdi tb display alip retinasi cikarsa koyar gibi Yardiminiz lazim, kararsiz kaldim.
Genpayla sorun yaşayanlar kesinlikle bunu okumalıdır. Öncelikle şunu belirtiyim apple iphonelarda parça değişimine kesinlikle izin vermiyor, parça tamirini kabul etmeyip belirteceğim yolu izleyebilirsiniz.Yaklaşık 1.5 yıllık 4s imde sol üstte sarı ekran problemi oluştu, ısındığında baya belirginleşiyordu. Genpaya verdim, cihazı değiştireceklerine ekran değişimi yapmışlar. Cihazı almadım. Apple ile iletişime geçtim ve 1 gün sonrasında bugün bana geridönüşü yaptılar. Gelişmeleri buradan yazacağım.

Apple ile iletişim için yapılacaklar:
Servis formunuzun net fotoğrafını çekin
Parça değişiminin olduğunu gösteren belge ya da ekran görüntüsünün (genpa web sitesindeki sorgulama görüntüsü) ss ya da fotoğrafını çekin
İyi bir ingilizceyle durumu anlatın, fotoğrafları ekleyin ve iletişim bilgilerinizi yazıp (+90 ülke kodunu unutmayın) tcook@apple.com mail adresine yollayın
Belirttiğiniz telefon numarası apple avrupada bir çalışan tarafından aranacaktır (bir arkadaşı almanyadan aramışlardı beni irlandadan aradılar)
İngilizce bilmeniz burada şart derdinizi bir daha anlatmanız gerekecek

İlerleyen aşamalarda eklemeleri yapacağım
Merhaba 17" 2011 early mbp kullanmaktayım, ssd-ram upgrade yaptım. Cihaz mükemmel çalışıyor. Ancak şöyle bir problemim var; bilgisayarda yüksek performanslı işlemler yaptıktan sonra kapanış süresi açılış süresinden daha uzun oluyor, beyaz ekranda kalıp siyah çizgiler dönüyor, bu da beni çileden çıkartıyor. Ayarlardan bakmadığım yer kalmadı. Bilmediğim, arka planda çalışan, birşeyleri kaydeden-işlem yapan birşey var da ben mi habersizim? İşletim sistemim mountain lion 10.8.2 . Cihazda wmware, office uygulamaları, xcode, dw, eclipse dışında kasacak bir uygulama yok.

Diğer bir problemim; mac kullananların çoğunun iphone'u vardır elbet. iCloud hesabınızı da macinize tanımlamışsınızdır. Mace xxx@icloud.com, iphone'a xxx@me.com gibi bir hesap ataması yapmış. Macden imessage olayına girdiğimden beri ayar olmaya başladım. Arkadaşlarım benim telefon numarama imessage atınca gelmiyor, xxx@me.com'lu hesaba atılan imessageler bilgisayarıma da düşüyor. Bilgisayarımın başında başkası varken imessagelerimin önüne düşmesi vs gibi durumlarla karşılaşmak istemiyorum. Bunun çözümü nedir?

Başka bir problemim; macde wifiden kendi networkümüzü kurduğumuzda wifiyle internete de bağlanmanın bir yolu yok mudur?

Ek olarak wmware ile kurulmuş sanal windowsda ekran kartını göstermemizin bir yolu yok mu? Ben snow leopard zamanında 2009 late macbook promda gösterebilmiştim ama herşeyin gelişmesine rağmen şimdi neden ekran kartını gösteremiyorum?

Teşekkürler.
Merhaba apple tv2 satın aldım, 4.4.4 sürümünde. Mirroring 5.0 ve üzerinde destekleniyor. En son sürümü 5.1(ios6) ve bu sürümde henüz jb yok. Update sırasında 5.0-5.0.1-5.0.2 sürümlerinden birine geçme şansım var mıdır yoksa iphoneda olduğu gibi son sürümü mü dayatıyor bize? Update yaparken jb'den mahrum kalmak istemiyorum, deneyimli kişiler yardım edebilirse sevinirim.
3g ile safaride gezinirken çok hızlı geliyordu, hızını test ediyim dedim sonuca inanamadım. Yer Ankara-Balgat

Mikro simi kesip nano sim yapınca iphone 5 de çalışıyor

Hakkında
Forum İmzası:

Trust me i'm an engineer
Hakkımda:
e9345f7c4efc3841c4f4633d677c7c5aE.png
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 5 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 4 hafta
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 1.593
İkinci El Bölümü Mesajları: 394
Konularının görüntülenme sayısı: 144.937 (Bu ay: 4.121)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 107 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Mobil Cihazlar
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.