Teğmen
10 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 61 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Almayı düşündüğüm sistem bu şekilde ama kasa konusunda kararsız kaldım.Kasa+psu berabermi yoksa ikisini ayrı ayrı mı alayım.

Elimde Noctua NH-D14 işlemci soğutucu mevcut onu kullanmayı düşünüyorum.

Dün akşam (06.06.2013) alistar şampiyonu ile bir ranked maçına girdim ve kazandık.Oyun bittikten sonra istatistik sayfası gelmedi ve bende sayfayı geçtim.Profil ekranına geldiğimde farkettimki puan gelmemiş kazandığım oyunda gözükmüyor.Başıma gelen bu olayı supporta ingilizce olarak derdimi anlatabileceğim bir şekilde çeviri yapabilirmisiniz.
4 Port Kablolu ADSL2+ Modem almak istiyorum güzel bir modem tavsiye ederseniz sevinirim

tavsiyelerinizi bekliyorum.
Yeni bir sistem aldıktan sonra sıra LCD monitöre geldi LG W2261VP-PF 21.5" 2ms (VGA+DVI+HDMI) FullHD modelini almaya kara verdim ama çoğu yerde stokta olmadığını söylediler.Bende buna alternatif Samsung P2250 21,5" Full HD 2ms LCD Monitör almayı düşündüm ama forumda araştırmalarım sonucu bir çok arkadaşın samsung servisinden şikayetçi olduklarını gördüm bende böyle bir durumla karşılaşmamak için sizin yardım ve tavsiyelerinizi bekliyorum.
1500-1700 TL arası bir fiyata oyun sistemi almayı düşünüyorum.monitör içinde.Oyun ve film için..
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 3 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 181
İkinci El Bölümü Mesajları: 4
Konularının görüntülenme sayısı: 1.597 (Bu ay: 64)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 97 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.