Yarbay
07 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
5 üye
Görüntülenme
Toplam: 35 (Bu ay: 0)
Gönderileri
dsmart net akn konusunda ne yapacak kullanip bilgisi olan var mi ?
Merhaba arkadaslar 1.6 dci fluence nasildir ? Konfor motor vs anlaminda ufak bir yorum yapabilir misiniz ?
Arkadaslar dun oglen 12 itibari ile turkcellden vodafone'a gecis icin basvuruda bulundum. Bugun an itibariyle 24 saat olmus olmasina ragmen bir onay mesaji vs gelmedi. Artik onay mesaji gelmiyor mu acaba ?
Merhabalar herkese yaklasik uc yasinda bir muhabbet kusum var yaklasik 15 gun once tuy dokumune girmis ve ben yaklasik 10 gun once eve geldigimde hayvan ucamiyordu tuy dokumundendir diyip marul elma armut limonlu su vererek destek oldum ona. Su anda ise tuy dokumunden cikti mutlu lakin hala biraz huysuz ve ucamama sikintisi devam etmekte. Kendisi asiri fit durumda yani kilo vb hicbir sorunu yok. Ek olarak sag kanadinda 3 tane uzun tuy varken sol kanadinda bir tane uzun tuy bulunmakta. Ucamama sebebi kanadindaki o uzun tuylerin dokulmus olmasi olabilir mi ?
turkcell yada türk telekom farketmez. Faturalı faturasız olması da farketmez. Şu anda kullandığım 3gb 600 dakika 19 tl olanla hemen hemen eş değer olabilecek turkcell yada türk telekom önerileriniz nelerdir ?
Yeni dmg ranklı cs go hesabımı satıyorum. 13 maçta 10 win 1 lose 2 de beraberliği vardır. 11 günlük süresi kalmış eseada mevcuttur istenilirse onuda verebilirim ( Esea rank B ) . Fiyat olarak 45 TL düşünüyorum. Ödeme yöntemi ise enpara

Hesapta kısıtlamalar vs yoktur. Sadece "" Steam Mağazasından geçerli bir alım gerçekleştirmişsiniz, ancak bu alım henüz 30 günlük değil. Daha fazla bilgi...
Erişiminizi engelleyecek başka bir durum oluşmazsa, Topluluk Pazarı'nı 14.03.2017 19:35:50 tarih ve saatinde kullanabileceksiniz. "" bu mevcuttur. Kısacası herhangi bir para daha harcayıp kısıtlama kaldırma vs yoktur. İtemlerinde toplam taş çatlasın bakiyesiyle birlikte 5 TL bulunmaktadır.

hesabın linki :http://steamcommunity.com/id/harmakhis93/

PM ile ulaşabilirseniz dönüş sağlarım.
Sistem Notu : Bu ilan her türlü yoruma açıktır.
eski numarami hatirlayamiyorum yenisi icinse destekten yazdim ama hala geri donus yok bu kadar mi yogun acaba ?
silinsin yokmuş artık öyle bir şey galiba.
Arkadaşlar sorunum şudur tam olarak , Bilgisayara usb ile format atacaktım o yüzden bios'a girip boot menüsünden taktığım usb yi seçtim ardından format işlemleri tamamlandı edildi herşey normal buraya kadar lakin bios'a girip tekrardan boot menüsünü açtığımda bilgisayarın windows boot menajer ile başlatıldığını gördüm hard diski seçtiğimde ise siyah ekranda kalıyor ama ne zaman boot menüsünden windows boot menajeri seçsem bilgisayar açılıyor. Nasıl düzeltebilirim bunu ?
Hakkında
Sistem ve Tercihleri
Bilgisayar
Çağrı's PC
Mobil cihaz
Apple
Operatör
Turkcell
Takım
Galatasaray
Steam
LOL
Syndra
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 22 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 10 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 3.685
İkinci El Bölümü Mesajları: 11
Konularının görüntülenme sayısı: 67.979 (Bu ay: 380)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 779 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.