O

Yüzbaşı
07 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
8 üye
Görüntülenme
Toplam: 26 (Bu ay: 0)
Gönderileri
Beyler temız uygun fiyata vıta arıyorum satmak isteyen olursa lütfen pm yollasın ankara içi olursa süper olur
Arkadaşlar her ay tek bılesen alarak ağır ağır ama emin adımlarla sıstem topluyorum şuan anakart. Asus p8 z77 v pro. Ram gskıll 4 +2 8 gb 2133 mhz. 2 trabayt hdd sata3 bunları aldım ayın 15 ınde fitik yattıgında 600,650 arasında ekran kartı alacam ne önerirsiniz derin bilgilerinize ıhtıyacım var beyler durumum çok iyi değil kendimi zorlayarak iyi bir sistem kurmak istiyorum öbür ayda işlemci olarak 2600k ve750what kasa almaya niyetim var inşallah yalnız parçaları 2 el topluyorum kredi kartı kullanmıyorum pesın para vererek geç ama güç olmasın şöle temız garantılı ekran kartı ne almalıyım beyler hayırlı ramazanlar cumlemıze
ARKADAŞLAR YARDIMA İHTİYACIM VAR İPHONE 3 TELEFONUMU Bİ YAKINIM SON SÜRÜMÜ YÜKLEMİŞ
TELOFON KİTLENDİ ANKARADA MEDİHA ELDEM SOKAGINDA SERVİSİNE GÖTÜRDÜM YAPAMADILAR
BU SON SÜRÜMÜ SİLİP ESKİ SÜRÜMÜ NASIL YAPABİLİRİM
BEYLER 3 BÖLGE DRAGON DOGMA ALDIM AMA RESIDENT EVIL 6 DEMO İNDİREMİYORUM
REDDEM CODU GİRİYORUM AMA OLMUYO HONG KONG DAN PSN DE ALDIM KODU GİRDİKDEN SONRA İNG ŞU İBARE ÇIKIYO
THE CODE YOU ENTERED MAY NOT BE CORRECT OR MAY NO LONGER BE VALLİD.
PLASE CHECK YOUR ENTRİES.
OYUNU SIFIR ALDIM AMA KODU KABUL ETMİYOR ACİL YARDIM BEYLER NERDE HATA YAPIYORUM
BEYLER BUGUN CFW Lİ BİR MAKİNADA DAHA DOGRUSU OYUN ALMAK İÇİN GİTİGİM Bİ YERDE
BAŞKASINA OYUN ATIYORDU VE O ARA DİKKATİMİ ÇEKTİ SPİKER TÜRKÇE VE GAYETTE HOŞ OLMUŞ AMA BİRAZ KOMİKTİ AMA OLSUN GÜZELDİ SORDUM BUNASIL Bİ İŞ EN SON GELEN YAMA DEDİ CD OLARAK YAPAMIYOZMU HAYIR FALAN DEDİ HANİ ORJINAL KULLANDIGIM İÇİN AÇIKCASI KISKANDIM ADAM KOPYA FULL TÜRKÇE SPİKERLE OYNUYO BEN OYNUYAMIYORUM
BU NASIL Bİ İŞTİR BU KONU HAKKINDA GENİŞ BİLGİ SAHİBİ OLAN VARMI ARANIZDA ARKADAŞLAR
BEYLER İŞ DEGİŞİKLİGİ NEDENİYLE 2 EL TEMİZ OTO İLE ELİMDEKİ MALZEMELERİMİ TAKASLIYORUM
5 ADET PS3 120 GB GARANTİSİ DEVAM EDİYOR ÇOKTEMİZ
5 ADET LG 106 EKRAN FULL HD LCD TV LF42 MODEL GARANTİSİ DEVAM EDİYOR
1 ADET PANASONIC 102 EKRAN PLAZMA
6 ADET LÜKS DERİ 2METRE EBADINDA KOLTUK
ÇALIŞMA MASASI 2 SANDALYE HUGIN MARKA YAZAR KASA
BEYLER İŞ DEGİŞİKLİGİ NEDENİYLE PLAYSATTION 3 KAFEMİ KAPATTIM ANKARADA İKAMET EDİYORUM YAKLAŞIK 6 AYDIR MALZEMELERİM EVDE DURUYOR TEMİZ 2 EL OTO İLE TAKAS DÜŞÜNEN OLURSA PMLERİNİ BEKLİYORUM HERKEZE İYİ GÜNLER
ARKADAŞLAR BU OYUNU YONUYAN ARKADAŞLAR NASIL Bİ OYUN VİDEOLARINI İZLEDİM
FENA DEGİL
Hakkında
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 6 sa. önce
Son Mesaj Zamanı: 2 yıl
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 359
İkinci El Bölümü Mesajları: 51
Konularının görüntülenme sayısı: 10.039 (Bu ay: 321)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 16 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Oyun
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.