Teğmen
03 Kasım 2009
Tarihinde Katıldı
Takip Ettikleri
0 üye
Görüntülenme
Toplam: 44 (Bu ay: 0)
Gönderileri

Silinsin

Merhabalar;

Covid19 hastalığını Nisan başında geçirdim. Hastalık seyrim orta derece olduğu söylendi ve 7 gün hastanede tedavi gördüm. Taburcu olduktan sonra 2 ay sonra bt çekilip hasar kalmışmı bakalım dedi doktorum. Sıra bulamadığım için 5 ay sonra çektirebildim. Bugün sonucu göğüs hastalıklarında uzman bir doktora gösterdim. Ciğerlerin pırıl pırıl dedi. Aşağıda bt sonucunu paylaşıyorum. Herkese geçmiş olsun.

https://forum.donanimhaber.com/cache-v2?path=http://store.donanimhaber.com/e7/83/5a/e7835aef00998a827cc222f61d025665.jpeg&t=0&width=480&text=1
Merhaba arkadaşlar Nisan ayı içerisinde covid 19 hastalığını geçirdim. Sorularınız ve merak ettikleriniz varsa bildiğim kadarı ile cevaplamak isterim.
Evet arkadaşlar hep başkanlar patronlar ağalar karar verip duruyor.
Buyrun bizde forumcak referandum tadında anket yapalım.

Evet (Kıdem Tazminatı Reformu bu hali ile çıkmalı)
Hayır (Kıdem Tazminatı Reformu bu hali ile çıkmamalı)
Bahçeli: 'Sarı yelek' terörüne özenen bedelini ağır öder

Bahçeli: 'Sarı yelek' terörüne özenen bedelini ağır öder
MHP lideri Bahçeli: 'Sarı yelek terörüne özenen varsa bunun bedelini çok ağır öder. Sarı rüyalar gören kim varsa karşısında bizi bulacaktır'

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, "1 Nisan 2019 sabahı Türkiye’nin başına çorap örmek için hazırlık yapan, sarı rüyalar gören kimler varsa karşılarında bizi bulacaklar" diyerek, "Sarı yelek terörüne özenen varsa bedelini çok ağır ödeyeceklerini şimdiden ifade etmek isterim. Sarı yelek giyen çıplak yatmayı göze almalı." ifadelerini kullandı.

Bahçeli, "Samimiyetle hareket edeceğiz, eften püften meselelere takılmayacağız. Cumhur İttifakı’nın ruhuyla Türkiye’nin prangalarını söküp atacağız." şeklinde konuştu.

Kaynak: Habertürk ;Kaynak için tıkla.
Merhaba forumdaşlar;
Maximum 65 bin Türk lirası bütçem var. Yaptığım araştırmalar sonucu bu 3 model arasında kaldım. Araç kesinlikle otomatik olup, yakıtınında ekonomik olması şart. İstanbul içi iş gidiş geliş toplamı günlük ortalama 30 km yol yapılacaktır. Ayrıca bir çocuk olacak şekilde 3 kişilik çekirdek bir aileye uygun diğer araç önerilerinede açık olduğumu bilmenizi isterim. Şimdi sizlerle bu 3 araç la ılgili görüşlerimi paylaşacağım. Sizden ricam bunlara ek katkı sağlamanızdır.

***Honda Civic-Fb7 Kasa***
+Bütçeme en yakın araç
+Otomatik şanzıman eski olmasına rağmen en sorunsuz olması
+Gazla-otomatik uyumu ve yakıt sarfiyatının az olması
+Diğer araçlara göre zayıfta olsa donanım
+Oturuş pozisyonu ve görüş zevkinin yerinde olması
-Bagajın stepne yüzünden daralması
-Gazlı modellerin otopark sorunu

***Toyota Corolla***
+Geniş bir iç mekana sahip olması
+Donanım olarak yeterli olması
+Dizel otomatik az ykıt çok yol birleşimi
+Bagajın geniş olması
-Kasanın geniş olması
-Auristeki otomatik vites geçiş probleminin soru işareti bu model içinde kafamda mevcut.

***Hyundai i30***
+Kesinlikle donanım ve cam tavan farkı
+Rahatlık ve konfor
+Dizel ve otomatik vites
-Kasanın ağır olması
-Yakıt tüketiminin söylenenlere göre yüksek olması
-Bagaj genişliğinin düşündürmesi

Sizlerden ricam bu araçları kullanan arkadaşlar yada benim pozisyonumda olupta araştıran var ise yorumlarınız ile bana yol gösterip destek olmanızdır. Şimdiden vereceğiniz cevaplar için teşekkür ederim.
Merhaba arkadaşlar;
Uzun zamandır kullandığım Acer marka laptoptan windows 10 kaynaklımıdır bilemiyorum yeterli performans alamıyorum.
Sizlerden ricam günde 12 saat full office ve erp tabanlı muhasebe programı çalıştıracak ayrıca çok yoğun olmamakla birlikte orta düzeyde photoshop çalışmasına izin verecek 2.500 TL maliyetli bir laptop önermenizdir. Şimdiden cevaplar için teşekkür ederim.
(Diğer laptopumu değiştirmemin sebebi ara ara geçici mavi ekran hatası almam ve bilgisayarın ağırlaşması)

Hali hazırda kullanmış olduğum Acer V3-572-78R3 modelinin sistem görüntüsü;

Merhaba arkadaşlar;
Sizlere sorumu sormadan önce konuyla ilgili araştırma yaptığımı ve kafamın daha çok karıştığını, bu netice sonucunda konuyu açmaya karar verdiğimi bilmenizi isterim

Arkadaşlar yaptığım araştırma ve öğrenmek istediğim konu sıralaması database (veritabanı) ve buna bağlı olarak bu doneleri kullanarak çeşitli raporlar elde etmek istiyorum.Mesela firmanın aylık satışı, sevkiyat oranı vs.Yani muhasebesel ve finansal anlamda raporlar oluşturmak istiyorum.Konuyla ilgili nereden başlamalıyım? Var ise önerebileceğiniz ve genel database yapısına ulaşabileceğim bir program mevcutmudur? Program için kurs almalımıyım ve hangi eğitim kurslarına gitmeliyim?

Umarım açıklayıcı olmuştur.Yardımlarınızı rica ediyorum arkadaşlar.Şimdiden teşekkür ederim.
Büyük paylaşım platformu olarak kurulan FASAFİSO.NET forum tarihinde görülmemişi yapıyor ve Kasım ayından itibaren hesaplanmak üzere yılbaşına kadar en çok konuyu açan üyesine çekilşsiz kurasız samsung star cep telefonu hediye ediyor.Geniş içerikli forum sistemi vbulletin tabanlı türkçe dil desteklidir.Detaylar için .........

http://www.fasafiso.net
Hakkında
Meslek: MERCEDES SERVİCE MUHASEBE
Forum İmzası:
2007 VW Caddy 1.9 TDI Combi - Sedef Siyah 2011 VW Caddy 1.6 TDI Trendline DSG - Sedef Siyah2011 Opel Astra J Sport Otom. SAMSUNG GALAXY A71
Temel Bilgiler ve İstatistikler
Aktiflik: Şu anda DH'de değil
Son Giriş: 3 ay önce
Son Mesaj Zamanı: 4 ay
Gerçek Toplam Mesaj Sayısı: 326
İkinci El Bölümü Mesajları: 0
Konularının görüntülenme sayısı: 1.336 (Bu ay: 227)
Toplam aldığı artı oy sayısı: 268 (Bu hafta: 0)
En çok mesaj yazdığı forum bölümü: Konu Dışı / Off Topic
Mesajları
İkinci El Referansları
- x
Bildirim
mesajınız kopyalandı (ctrl+v) yapıştırmak istediğiniz yere yapıştırabilirsiniz.